>>MusicGirl<<

Piosenki na dwa głosy :)

4 posty w tym temacie

Hej :)

Wiem, że każdą piosenkę da się zaśpiewać na dwa głosy, ale chodzi mi o piosenki, które w oryginale są tak wykonywane. Nie chodzi mi tu np. o "Panie Janie" czy inne kanony albo piosenki religijne. Np. momentami "Prócz ciebie nic" jest na dwa głosy. Znacie takie piosenki? Z góry dzięki :)

P.S. I mówię, że jak śpiewa np. kobieta i mężczyzna czy dwie kobiety to nie jest na dwa głosy, bo niektórzy tak uważają :P Chodzi o takie, gdzie śpiewają jednocześnie, ale nie mają tej samej linii melodycznej (a te same słowa).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

The beatles- Let it be

Na warsztatach muzycznych fajnie na trzy głosy nawet to śpiewaliśmy ; ) Jak coś mi jeszcze wpadnie, to napiszę, na razie pojedynczy pomysł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U2- Pride

Wprawdzie jest to w drugim refrenie, ale można opracować pod wszystkie i dodać wokalizy różne. Padam na ryj, podeślę Ci więcej, jak się ogarnę (;

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Cytat na dzień dzisiejszy
      Hast mich lang nicht mehr so angesehen
      hab viel zu oft versucht uns zu verstehn'
      die Augen treffen sich, der Wein ist schon halb leer
      Ich weiß ganz genau was du grad denkst
      der Zug ist abgefahrn' die Zeit verschenkt
      fühlt sich so richtig an, doch ist so falsch Joris  
    • PALENIE MARIHUANY-ganji
      Możliwe, że świat byłby lepszy, gdyby nie było alkoholu, papierosów, kawy i innych uzależniaczy, odurzaczy. Pilibyśmy tylko wodę z górskich potoków, a niedzielne popołudnia umilali sobie supernaturalnymi czipsami z jarmużu w atmosferze ogólnej harmonii. Ale dziko wielbię czekoladę i nadal świetnie nastraja mnie do życia zestaw: książka, lampka wina, koc (pewnie z tworzyw sztucznych i mało zharmonizowanych z wszechświatem). Albo inne zestawy.

Nie jestem przeciwnikiem używek. I nawet podoba mi się ta wersja z harmonią. Wyobrażam sobie Indian ćmiących fajkę czy pijących ayahuascę. Jakoś tak. Jestem świadoma skutków, myślę, że to ważne. I życzę tego innym.

Fakt, że coś jest legalne, nie oznacza, że każdy musi. Wierzę, że odpowiadamy za siebie. Podpisuję się za.
    • Co Cię dziś zasmuciło/zmartwiło?
      Dołuje mnie perspektywa pracowania przez dwa dni w godzinach 16 - 24. Nie, żeby był weekend albo co. 
    • Jak długo trwa szczęście?
      Szczęście oparte wyłącznie na tym co materialne, zewnętrzne, nigdy nie trwa długo. Znajomi, którzy dziś są, jutro pójdą swoją drogą. Miłość czasem się wypala. Ktoś bliski odchodzi. Szczęście budowane wewnątrz siebie może trwać wiecznie. To ciężka praca, ale warta zachodu.
    • Co Cię dziś zasmuciło/zmartwiło?
      Zasmuciło mnie dzisiaj uświadomienie sobie, że sam nie potrafię zastosować się do rad, które udzielałem innym.
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84136
    • Najwięcej online
      833

Najnowszy użytkownik
    Szpada

• Tematów
      57837