Pizzaro

Wasze poglądy polityczne.

Recommended Posts

Mądrzy ludzie nie pchają się do polityki.

Tak sobie luźno myślę, że przy tym, jak wiele pracy trzeba by włożyć, żeby pociąg zwany Polską mógł dalej jeździć, niezależnie od poglądów, trzeba by po prostu być cholernym optymistą, by w ogóle zacząć działać, a co dopiero jeszcze dogodzić wszystkim, zwłaszcza, gdy mamy podziały w społeczeństwie opierające się niemal na każdym aspekcie życia.

Mądrzy ludzie nie pchają się do polityki.

Ich należy szukać w służbie cywilnej, to już połowa sukcesu (chociaż do takiej Francji nam jeszcze daleko pod tym względem).

Trochę ciężko stwierdzić ale jak już to liberalizm lub anarchokapitalizm.

Obyczajowo jestem liberalny,ponieważ każdy człowiek rodzi się równy i wolny wobec praw i nikt nie powinien być dyskryminowany poprzez wiarę,kolor skóry,orientację.

W kwestii gospodarczej to jestem kapitalistą,można by rzec że troszkę radykalnym kapitalistą.

Czyli najbliżej mi do liberalizmu,libertarianizmu i anarchicznego kapitalizmu.

W kwestii gospodarczej to jestem kapitalistą,można by rzec że troszkę radykalnym kapitalistą.
Wiek: 17, jeszcze ci przejdzie i zobaczysz, że takie niecne rzeczy jak kodeks pracy są w gruncie przydatne :)

Wiek: 17, jeszcze ci przejdzie i zobaczysz, że takie niecne rzeczy jak kodeks pracy są w gruncie przydatne :)

Nie wiem co wiek ma do poglądów politycznych.

Muszę ciebie rozczarować ale nie jestem korwinistą.

I tak podobają mi się ideały kapitalizmu niżeli socjalizmu.

Wybacz ale to jest moja sprawa co zrobię ze swoimi pieniędzmi niż państwa ;)

I nie jestem za tym by każdy miał po "równo",nie każdy zasługuje na wsparcie socjalne,nie zamierzam finansować alkoholików czy innych.

-- Dodano 29 Lip 2015, 01:41: --

jestem kapitalistą

A jaki to kapitał posiadasz?

A posiadam kapitał rodzinny.

Ale skoro czepiasz się kwestii językowej to niech ci będzie,jestem zwolennikiem kapitalizmu.

Nie wiem co wiek ma do poglądów politycznych.
To, że życie weryfikuje poglądy.
I tak podobają mi się ideały kapitalizmu niżeli socjalizmu.
Ja samego siebie socjalistą bym w życiu nie nazwał, ale dostrzegam potrzebę wyznaczania ram prawnych przez państwo i egzekwowania ich w wielu obszarach, bo niestety niewidzialna ręka wszystkiego nie załatwi.