Jump to content

Pomysły na wzbogacenie profilów


johanneskate

Recommended Posts

johanneskate

Padła propozycja małych zmian w profilu. Prawdopodobnie pojawi się tam widoczna wzmianka o ostrzeżeniu, jego powodzie. Mają wrócić komentarze. Jednak przydałoby się nam coś jeszcze. Coś ciekawego i fajnego. Liczę więc na waszą kreatywność. O co wzbogacić profile użytkowników?

Link to comment

Generalnie to ja niekoniecznie uważam akurat tą zmianę za super potrzebną, ale z takich dodatków do profili to kojarzę, że pod nickiem można było napisać jak się ma na imię, spotkałam się też z opcją wyboru, jaki akurat dziś ma się nastrój.

Link to comment

ja to myślałam, żeby były procentowe wykresy wszystkich działów kto ile się w jakim udzielał. (: Bo teraz tylko widać ten najaktywniejszy. To taka moja luźna propozycja (;

edit. Dobra, przeleciałam sobie forum z góry na dół i wszystkie działy to by było za duzo, więc proponuje 10 w których mamy najwięcej postów.

Link to comment

Powtórzę moją propozycję - w profilu można by dodać takie coś, co pokazywałoby tematy przez nas założone. I możliwość oceny ogólnego profilu w skali 1-6.

Link to comment

Pizzaro, jeśli wrócą komentarze w takiej formie jak poprzednio, to ogólna ocena profilu również będzie zaznaczając dowolnie pozytyw, negatyw bądź neutral ;) przy wcześniejszym wystawieniu komentarza (:

Link to comment

Myślę, że powinno być podane imię (skoro jest opcja na pokazywanie numeru gadu)

Komentarze POWINNY wrócić do łask.

Dobry pomysł ma też Pizzaro, co do oceny profilu - podoba mi się : )

Link to comment

Zgadzam się także ze skalą profilu , czy mapką, gdzie dany user w danym miesiącu czuł się najlepiej.

Dla ludzi, którzy aktywnie starają się ożywić forum, będzie to znak, na jakie tematy popyt jest.

Link to comment

Kerosine, nasze forum szczyci się wręcz skromnością.

Uważam, że małe zmiany (z duchem czasu?) nie zaszkodzą.

Różne fora opierają się na całkowicie innych ludziach, gdziekolwiek nie byłam, u nas czuję się jak w domu.

A każdy dom wymaga by otworzyć w nim okno szeroko i wpuścić świeżego powietrza.

Wrzuć kilka screenów z innych for, możesz czarnymi kwadratami zasłonić dla nas nieistotne informacje.

Link to comment
oceny ogólnego profilu w skali 1-6.

W sumie trochę jak fotka.pl... Zależy co mielibyśmy oceniać dokładnie, profil zazwyczaj u każdego (na razie) wygląda praktycznie identycznie, tylko dane się zmieniają. Może gdyby wprowadzić jakieś opcje to byłoby inaczej...

Mi podoba się opcja z obecnym nastrojem - to by było fajne:)

No i oczywiście komentarze - jednak było mówione, że się pojawią wiec trzeba czekać:)

Link to comment

*Wybór jaki ma się nastrój - świetny pomysł.

*Komentarze - również.

*Ocenianie profilu w jakieś skali to głupota, bo na PL czy tam HP jest taki temat - chcecie się pooceniać? Macie do tego temat, taki moje zdanie. Nie róbmy z forum jak ktoś wyżej wspomniał Fotki.pl

*Założone przez nas tematy też dobre, bo znacznie by to ułatwiło przeszukiwanie ważnych dla nas rzeczy,

*Mapka gdzie dany user w tym miesiącu czuł się najlepiej też jest niezła.

Ale z drugiej strony myślę tak sobie, że po co rewolucjonizować tak profile. Komentarze, nastrój i założone przez nas tematy w zupełności by wystarczyły. Moim zdaniem. Ale ja to nigdy nie potrafiłam iść z duchem czasu, więc może moim zdaniem nie ma, co się sugerować...

Link to comment

Hm, nie wiem dla mnie takie "urozmaicenia" typu: ocenianie profilów, określanie nastroju, komentarze do profilu są nieco żałosne. Co to da? O ile forum będzie dzięki temu fajniejsze? Bo jak dla mnie nie ma to żadnej wartości, zupełnie nic nie wniesie. Już bardziej to wyświetlanie założonych tematów, ale:

Mapka gdzie dany user w tym miesiącu czuł się najlepiej

- sensu takiej zmiany w ogóle nie rozumiem.

Link to comment
johanneskate

evances, Peggy, czy aktualnie zadowolone jesteście z tego co widzicie jak wejdziecie na profil użytkownika? Coś by dało się poprawić troszkę. Szukamy ciekawego pomysłu, który nie zamieni tego w fotka.pl.

Link to comment

Ja jestem za przywróceniem komentarzy (niech w końcu wrócą <3), podaniem nastroju jaki dany user ma w tej chwili. Skala oceny profilu odpada, bo tego pełno na fotce czy nk - ocenianie zdjęć. Mapka z tym, gdzie user czuł się najlepiej - świetny pomysł!

Podanie imienia w profilu - może być (ale w sumie jak dla mnie wcale tego nie musi być) (;

Link to comment

Komentarze obiecywali ponad 5 mies temu i nie ma. Trzeba je przywrócić. Z tymi nastrojami też byłby fajnie. Ja proponuję jeszcze pod nickiem napisy, które ustawialiby sobie userzy. Każdy by napisał sobie ta co chce np. coś śmiesznego typu Lubię placki.

Link to comment

Może jakiś mini-blog w profilu? Teraz są od tego tematy typu "Co Cię dzisiaj wkurzyło" i tak dalej. Użytkownik mógłby w profilu dodawać jakieś krótkie notki na temat swoich przemyśleń, czy innych spraw :)

Link to comment
Może jakiś mini-blog w profilu?

Jak miałoby to wyglądać, możesz wyjaśnić? Bo np ja nie rozumiem.

Ale jestem na nie, bo od takich rzeczy:

Użytkownik mógłby w profilu dodawać jakieś krótkie notki na temat swoich przemyśleń, czy innych spraw

są właśnie tematy na forum.

Link to comment
vetus, nie, błagam! Nie róbmy tu facebooka.

Nie robimy :) ludzi tutaj mamy ogarniętych, nie to co pokemonownia na FB :) większość z wypowiadających się tutaj ma tutaj ciekawe, dojrzałe poglądy i potrafi je świetnie przedstawiać. Fajnie byłoby przeczytać prywatne, głębsze przemyślenia poszczególnych userów :)

Nie mam tutaj na myśli twittowania i postów typu "Ide zrobic kupe" czy "Pogoda mnie wkurza" :)

Link to comment
Fajnie byłoby przeczytać prywatne, głębsze przemyślenia poszczególnych userów

Też uważam, że to byłoby super. Idea piękna, a w praktyce to i tak wiadomo jak będzie.

Link to comment
vetus, ale to wszystko w podpisie można zrobić , "wyrazić się" ... -_-

I codziennie będę edytował podpis żeby dodać przemyślenia np. po obejrzeniu meczu?

Link to comment
I codziennie będę edytował podpis żeby dodać przemyślenia np. po obejrzeniu meczu?

A codziennie będziesz edytował profil, żeby dodać przemyślenia? Na to samo wychodzi chyba.

Link to comment

A Ty myślisz, że ludziom będzie chciało się aktualizować swoje refleksje na forum?

Zbierz chętnych to i zmiana wejdzie, bo jeśli mamy wprowadzać zmianę dla jednej osoby, to jak każdy zcegoś sobie zażyczy...

Proszę bardzo, może się po prostu nie znam...

Link to comment

vetus, pomysł nie zły i nie dobry. Najpierw zajmijmy się ważniejszymi sprawami do wprowadzenia w profilach. Jak dla mnie to raczej zbędne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Zielona.
  • yiliyane
 • Najnowsze posty

  • yiliyane
   Odpowiedziałam w pierwszym   Wyznaczam teraz @Vertigos i @Anarchist, a tematy to:  
  • yiliyane
   Już dawno nie byłam u lekarza państwowego. Nie chodzę za często do lekarzy, ale jak już idę, to raczej prywatnie. Prędzej człowiek umrze niż doczeka się wizyty na NFZ. Pół roku czekania na wizytę u lekarza rodzinnego, potem co najmniej półtora roku na wizytę u specjalisty. NFZ "opłaca się" tylko przy bardzo drogim leczeniu i takim, które może być odwleczone w czasie. Jeżeli jest pilna potrzeba wizyty u lekarza, zrobienia badań i postawienia diagnozy, to w naszym pięknym kraju takie są realia, że się człowiek tej wizyty państwowo nie doczeka. Powinien być państwowy, plus oczywiście możliwość otwarcia i prowadzenia prywatnych klinik i gabinetów. Całkowicie płatna służba zdrowia prowadziłaby do tego co jest w Stanach - że za byle wizytę z katarem dostajesz rachunek na tysiąc dolarów, w efekcie czego na leczenie stać tylko najbogatszych. Nie. Jak już wspomniałam, całkowicie wolny rynek w przypadku służby zdrowia spowodowałby, że większość ludzi de facto straciłaby możliwość leczenia się, bo nie byłoby ich na to stać. Teraz za wizytę u specjalisty płacisz, powiedzmy, 200 zł. To i tak dużo i wiele osób na to nie stać. Ale wyobraźmy sobie byle wizytę za 2 tysiące. Nie chcielibyśmy takiej sytuacji.
  • Kerosine
   @Gloria i @yiliyane, zapraszam  
  • yiliyane
   Nie. Nie mam takiej potrzeby. Stosuję filtry tylko na intensywne letnie słońce, a i też nie zawsze. Słońce rzadko mnie parzy. Ratują mnie włoskie geny Nie. Właściwie tylko na początku lata, kiedy skóra jest jeszcze zupełnie nieopalona po zimie, muszę uważać. W ten sposób trochę mnie przypiekło w czerwcu, kiedy byłam w termach (w Polsce) na świeżym powietrzu. Z kolei jak byłam teraz we wrześniu na Teneryfie, to w ogóle się nie smarowałam i nic mi nie było - bo skóra już się przyzwyczaiła do słońca. Opalanie się nie jest niczym złym, o ile robi się to z umiarem. Spiekanie się na raka, leżąc od rana do wieczora plackiem na plaży to zdecydowanie zły pomysł. Podobnie jak chodzenie na solarium. Ale lekka, naturalna opalenizna, która tworzy się latem, nie jest niezdrowa. Zupełnie nie wystawiając skóry na światło słoneczne blokuje się dopływ witamy D3. Kiedyś więcej się smarowałam kremami z filtrem i unikałam słońca i efektem było stężenie witaminy D3 na poziomie 7 ng/ml (gdzie norma to 31-50 ng/ml, a mój wynik uznawany jest za ciężki niedobór). Więc, jak we wszystkim, trzeba umieć znaleźć złoty środek. Może nie nazwałabym tego obawą, ale nie przepadam za efektami długiego siedzenia przed urządzeniami elektronicznymi. Najczęściej skutkuje to u mnie bólem głowy, silniejszym niż zazwyczaj.
  • yiliyane
   Nie mogłabym oddawać krwi, nawet gdybym bardzo chciała. Ze względu na problemy zdrowotne moja krew nie zostałaby przyjęta. Poza tym nie sądzę, żeby mój organizm zniósłby taki ubytek krwi. Przy krwiodawstwie pobiera się aż 450 ml krwi, co trwa 5-8 minut. Do morfologii pobiera się podobno do 5 ml krwi, a mnie już zdarzyło się raz zemdleć (spadek cukru najprawdopodobniej, spowodowany utratą krwi i byciem wiele godzin na czczo), wielokrotnie też robiło mi się słabo lub też mdliło mnie, ale poza tym obyło się bez większych konsekwencji. Tak więc w moim przypadku bycie dawcą krwi odpada.
 • Recent Status Updates

  • Anarchist

   Anarchist

   Och, te remonty w mieście, nie widać końca :C 
   · 2 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Więcej czasu potrzebne od zaraz! :/
   · 2 replies
  • NYC

   NYC  »  Martusiaaaaaa92

   Odpisałam;)
   · 0 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Dziś tak bardziej...
   Zimowo. O.
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   2
  2. 2
   mw2
   mw2
   1
  3. 3
   Anarchist
   Anarchist
   1
  4. 4
   Gloria
   Gloria
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  9 posts
  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Anarchist
  Anarchist
  2 posts
  Celt
  Celt
  1 post
  Gloria
  Gloria
  1 post
  trombalski300
  trombalski300
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  40 posts
  Anarchist
  Anarchist
  38 posts
  yiliyane
  yiliyane
  19 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  816 posts
  yiliyane
  yiliyane
  705 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  637 posts
×
×
 • Create New...