wrhoistee

M-forumowa szafa - czyli pokaż swoje ubrania/dodatki

Recommended Posts

Mandy, gdzie kupiłaś te buty? Bo ja szukam takich od miesiąca i znaleźć nie mogę :(

Ehe, podpinam się! Widziałam kiedyś w CCC takie, ale to już przeszłość. Nie ma i pewnie nie będzie :<

Peggy, sry, ale druga wygląda jak strzępy pozszywanych szmat. Jeszcze ten dziwny pas w tali...

Mandy, kocham oxfordy! :) świetny mają kolorek.

Hard Candy, fajna apaszka, lubię takie.

Mandy, gdzie kupiłaś te buty? Bo ja szukam takich od miesiąca i znaleźć nie mogę :(

Ehe, podpinam się! Widziałam kiedyś w CCC takie, ale to już przeszłość. Nie ma i pewnie nie będzie :<

Kupiłam je u siebie w mieście(niezbyt dużym i mało komu znanym). Sklep mały chyba nazywa się "Maja"

ja teraz pokaże moje dwie ulubione torebki :)

7ac55856a0c84141med.jpg

Chciałam mieć coś z wizerunkiem Marlin. Trafiłam na nią w jakimś sklepie i od razu się w niej zakochałam :mrgreen:

ede1e630a9d49ce3med.jpg

Dostałam od przyjaciół na urodziny. jak dla mnie prezent jak najbardziej trafiony :)

ok, no to ja też może coś dam:

galeria_we_dwoje_15.jpg

Oczywiście nie ja jestem modelką, nie chce mi się wciskać w nią na potrzeby zrobienia zdjęcia:P

Pożyczyłam aparat, tak więc musiałam sobie poradzić z kamerką:P

b9b3cd4d8361134amed.jpg

Ta koszulka wcale nie jest jakaś tam super wyjątkowo ulubiona, jak widać w lewym dolnym rogu- suszy się jasne pranie, ot w łapy wpadła. Tzn lubię ją bardzo, ale nie że jakieś aj waj:P Pomięta, sorry, ale chociaż ładnie pachnie :P

88275940_M.jpg

Bo uwielbiam pawie i wszystko co z pawiami i w kolorystyce pawich piór, i w ogóle. Pranie mózgu mam zrobione, tak.

Na długim łańcuszku. Są i inne wersje kolorystyczne, no ale ja jestem przecież chora na fiolet.

Oj, nie chce mi się, bez sensu bez aparatu, to ja jednak przyjdę kiedy indziej ;)

Mandy, fajne torebki, zwłaszcza ta druga.

mystery, sukienka cudowna! T-shirt okropny, nie mój gust. I ten naszyjnik (?) też śliczny.

Mystery - świetna koszulka :) wisiorek mi sie nie podoba, bo mam uprzedzenie do wzoru pawia.

To i ja się pochwalę :)

Ukochana sukienka:

index.php?get=1&f=1

Ukochane buty:

index.php?get=1&f=1

Ukochany gorset:

326_2.jpg

Zegarek:

404_1.jpg

mystery, Boże, sukienka jest CUDOWNA!

ema, u Ciebie najbardziej do gustu przypadły mi szpileczki. Gdzie to się kupiło? Bo chętnie bym sobie takie sprawiła ;)

Natomiast ten gorset, to ostatnia rzecz jaką bym w życiu na siebie założyła.

hanako60, mam bardzo podobne kolczyki, z tym że robiłam je sama

Peggy, czarna sukienka bardzo fajna, taka prosta bez zbędnych udziwnień - lubię takie. w drugiej góra i dół ok, ale ten pas na środku nie zbyt mi się widzi

Mandy, butki świetne - też aktualnie poluję na coś w tym stylu

Hard Candy, jestem wielką fanką biżuterii i właśnie apaszek/szaliczków - mam tego pełno [więc kiedyś pewnie też się pochwalę swoimi zbiorami ;p] - Twoja jest śliczna, bardzo mi się podoba :wink:

mystery, sukienka jest świetna, naszyjnik też bardzo ładny ; )

ema, miałam kiedyś kupić podobny zegarek

Dziś pokażę Wam koleją porcję mojej biżuterii [akurat mam zdjęcia, ale ciuszkom też niedługo zrobię sesję ;p]

1. Naszyjniki od Ukochanego - New Yorker, kosztowały coś około 15 zł za jeden. Jakiś tydzień temu widziałam je już w przecenie za jedyne 4 zł!

c374f469fe66702e.jpg

2. Pierścioneczki, od lewej - new yorker - nie pamiętam już cen , dwa kolejne z c&a za 30 zł, ostatni z orsay też coś około 30 zł.

e62466cc8623574b.jpg

3. Kolejny naszyjnik, tym razem klatka na ptaszki - coś około 30 zł w housie [teraz też można zdobyć go taniej - widziałam już nawet za 10 zł]

ab67ddb6ded4b619.jpg

4. Jeden z moich ulubionych naszyjników - jest tak stary, że już nawet nie pamiętam gdzie i za ile go kupiłam ;)

1e273d0103a88ba8.jpg

cyniczna_, za kształt torebki dałabym się pociąć bo poszukuje czegoś takiego ale wzór już nie w moim stylu choć ładny, ja wolę jednolite wzory.

hanako60, nie przepadam za "sztywnymi" kolczykami o takiej długości ale te są ładne, takie proste i gustowne, dodatkowo mają coś fajnego wplecione przed ostatnią perełką i to mi się podoba:)

Peggy, obie sukienki bardzo mi się podobają:) Pierwsza za prostotę a druga za całokształt:)

Mandy, nie przemawiają do mnie te buty, widziałam je wiosną o wielu dziewczyn i jakoś niby ładne ale gdybym je miała założyć to na pewno nie. Za to z torebek pierwsza jest fajna i nawet mogłabym taką mieć, druga natomiast jest dla mnie zbyt popularna, widziałam ich multum a to oznacza, że nie mogłabym jej mieć. Jednak jest ładna, moja mama o włosy by podobnej nie kupiła:)

Hard Candy, ta chustka skojarzyła mi się od razu z moją siostrą - ona uwielbia takie chusty. A ja nie gustuje w takich dodatkach - nie potrafię ich nosić.

mystery, wszystko mi się podoba: sukienka jest super, co prawda nie mój krój ale ogólnie podoba mi się na kimś, koszulka fajna za efekt spranego nadruku (no chyba, że to nie efekt a po prostu sprany nadruk :mrgreen: - choć w sumie tak czy siak - super) no i naszyjnik piękny - ciekawe czy są kolczyki o takim samym wzorze...

ema, buty i pierwsza sukienka jak najbardziej - reszta to zupełnie nie mój styl. Buty chciałabym takie ale moje pięty nie są niestety dobre na wystawianie ich.

White_Rose, nie przepadam za efektem starego złota czy srebra (o ile nie jest to faktycznie srebro) ale ta klatka na ptaki oraz ostatni naszyjnik bardzo mi się podobają. Też nie widzę ich u siebie ale na kimś na pewno by mi się spodobały:)

Hehe, sukienka pozdrawia wszystkie fanki ;)

koszulka fajna za efekt spranego nadruku (no chyba, że to nie efekt a po prostu sprany nadruk :mrgreen: - choć w sumie tak czy siak - super)

efekt zamierzony ;)

no i naszyjnik piękny - ciekawe czy są kolczyki o takim samym wzorze...

są! W Accessorize. Kiedyś były do kompletu, identyczne kolorystycznie jak naszyjnik, nie wiem jednak czy dalej są w sklepach, potem widziałam też takie złoto-białe.(czy tam srebrno białe?, w każdym razie identyczny wzór tyle że nie kolorowe) i jeszcze z dwa tygodnie temu były. Gdybym miała przekłute uszy to bym na któreś zapolowała. Wydaje mi się, że w Stradivariusie były też pewne akcesoria z Accessorize(albo podejrzanie identyczne), w tym te pawie.

White_Rose, pierścionek z zegarkiem przebija wszystko <3

ema, niestety nic mi nie wpadło w oko

Mandy, pierwsza torebka - bomba!:)

mystery, paw jest super ;)

Peggy, sukienkę którą masz zamiar kupić w piątek (; jest w mojej szafie :lol: tylko, że ja mam w odcieniu popielu, jest cudowna, czuje się w Niej bardzo dobrze, więc pewnie i Ty będziesz zadowolona.

Mandy, ta druga torebeczka jest szałowa :)

mystery, piękny ten "paw", b.łaaadny.

ema, gorset jest mrrr.. ^.^

White_Rose, ostatni naszyjnik taki stylowy, fajny jest.

1. Torebka, moja ulubiona. Aż się zdziwiłam, gdy porównałam ją z moją prawdziwą. Określana fajnie, że chodzę jak Teletubiś :P

czarna-mala-torebka-3737_4.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Tu już moja rzecz ( pardon, Was ale mój złom robi złe zdjęcia ). Moja dawna bransoletka i jeden z moich ulubionych kolorów.

zdjcie1727.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Wściekle różowe klipsy, coś super-tandetnego :D

zdjcie1729.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. W końcu coś normalnego : broszka. (:

zdjcie1730.jpg

hanako60, pierwsza torebka NIESAMOWITA! Bransoletka niezbyt mi się podoba, ale ładny kolor. Wychodzi na to, że lubię super-tandetę, bo klipsy bardzo mi się podobają. Broszka trochę nie w moim guście, ale może być.

Hard Candy, cudowna!!!! Ty szczęściaro :wink:

hanako60, mam taką samą torebkę, też ją lubię, ale nie jest w gronie ulubionych (:

w ogóle świetny temat, a większość tych rzeczy tutaj to prawdziwe perełki!