wrhoistee

M-forumowa szafa - czyli pokaż swoje ubrania/dodatki

Recommended Posts

Dziewczyny - pochwalcie się swoimi sklepowymi zdobyczami ; )

W tym temacie wklejamy zdjęcia swoich ciuszków, biżuterii, torebek, szaliczków i wszystkiego, co chcecie nam pokazać ; ) Zachęcam również do komentowania i wymieniania się opiniami ;)

Miło by było gdybyście przy zdjęciu napisały gdzie kupiłyście prezentowaną rzecz i ile kosztowała [oczywiście jeśli jeszcze pamiętacie : )].

Na forum jest kilka tematów o ubraniach/biżuterii/dodatkach, w których można by się podzielić swoimi rzeczami, jednak myślę, że taki oddzielny temat będzie lepszy. Wiadomo do czego służy - tylko wklejamy swoje zdjęcia i komentujemy. Poza tym jeśli zrobimy to tylko w jednym miejscu, to wszystko będzie bardziej przejrzyste ; )

No to ja zacznę:

1. Skórzana torebka kupiona w sh za jedyne 15zł !

cfa29c1fe94d0de5.jpg

2. Tunika/bluzeczka w kwiaty - również z sh za 28zł - chodziłam za nią z dwa tygodnie, strasznie mi się podobała ale na metce rozmiar XL, a ja noszę S/XS - w końcu stwierdziłam, że ją wezmę i dam do krawcowej ;)

f8a63affa50ad97e.jpg

3. Naszyjniki z bursztynowymi wisiorkami. Zrobione przeze mnie ; )

ce6fb969a4cbef4a.jpg

White_Rose, świetna torebka , aż nie mogę uwierzyć , że dałaś za nią tyko 15 zl ! bo na prawdę fajna i pasuje do wszystkiego , bluzeczka też mi się podoba , może dla tego , że ma bardzo twarzowe kolory ;) naszyjniki - nie bardzo w moim stylu , ale odpowiednio połączone ze strojem , myślę , że mogą stanowić ciekawy dodatek . :wink:

Różycznko, torebka jest fantastyczna, szukam podobnej od jakiegoś roku, znajdę! ;d tunika ładna, wdzięczna ; )

Póki co, mój ukochany zakiet, z lumpeksu, zaważył chyba 1zł plus minus kilkadziesiat groszy, jest na mnie za duży, ale go kocham.

vigpcj.jpg

2vcf9uc.jpg

Przy okazji widać moją torebkę zdobytą w Marc Picardzie za 79,90 oraz sandały, za które dałam 160zł i wczoraj odpadła od nich podeszwa, nie mam paragonu i muszę je skleić (*)

Letni zestaw na rękach. Zegarek kupiony w Zakopanem za 19zł, pierścionek z motylem z przeceny z New Yorkera, srebrne dostane, koraliki to zeszłoroczne i tegoroczne prezenty od kolonistów, rzemyki nosze od dawna dawna, kupne.

2dvijw6.jpg

Ok, tyle. Za resztę, już bez mojej twarzy i ciała zabiorę się po powrocie.

Liszka!!!!!!!!!!! Upoluj tez dla mnie taką marynarkę/zakiet :D Swietna jest :)

Coś z czego jestem bardzo zadowolona to moja letnia sukienka ktora kupilam za 40zl z przesyłką (zdjęcia nie są robione na mnie):

kolorowy-gorsetowy-motyl-cena-z-wysylka-13.jpg

kolorowy-gorsetowy-motyl-cena-z-wysylka.jpg

Liszka, świetny żakiet ; ) ja teraz poluję na czerwoną marynarkę właśnie.

Iskra, ładna sukieneczka, lubię kwiatki ;p

White_Rose, a mi, dla odmiany, torebka się nie podoba. Za to zachwycam się tuniką.

Liszka, żakiet, torebka, buty <3

Iskra, umarłam, uwielbiam takie sukienki!

White_Rose, om, cudowna torebka.

Liszka, marynarka, buty i torebka fantastyczne. poka buty z bliska.

poza tym, Liszka, nieogarniam już jaki masz w końcu kolor włosów. ;d

White_Rose tunika po prostu wow:)

Iskra, sukienka cudowna, też taką chce:P

Liszka, buty wydają być mega, daj zbliżenie:P

Teraz coś z mojej szafy, zdjęcia nie są pierwsza klasa, niektóre ciuchy są zmienione przez aparat (głównie kolor) no ale cóż... To ja pozuję, tym bardziej zdjęcia lipne ale na wieszaku czy jak leżą to ciuch często traci urok.

1. Zaczynam od mojej perełki z lumpku. Sukienka za 20zł, z kieszeniami, bawełniana w 100%.

4c45bf1ed837a16e.jpg

2. Moja ukochana bluzka Dorothy Perkings z lumpku, bodajże 22zł za nią zapłaciłam ale nie żałuję. Jest zwykła ale ja ją uwielbiam.

1f152608da38b990.jpg

3. Tu dwa ciuszki. Pierwsza to tunika japan style (ta na mnie), noszę do niej spódniczkę (będzie pokazana) bo jest bardzo krótka, do tego zawsze szpilki i choć ja nie czuje sie w tym jakoś super to mój Michał szaleje wtedy na mój widok więc czasem założę dla Niego. Cena to chyba 7zł:) A drugi ciuszek to sukienka z lumpku, zupełnie prosta, trochę sztuczna z materiału i ciśnie mnie pod biustem bo gumki są za ciasne, muszę je poluźnić ale spodobała mi się od razu, chyba też 20zł za nią dałam.

39298e142f932caa.jpg

4. Ta bluzka bardzo straciła na zdjęciu. Oczywiście z lumpku, ceny już nie pamiętam. Była moją perełką za nim kupiłam tą szarą od Dorothy. Nadal ją lubię tylko mimo bawełny dość ciepło w niej jest przez ten golf. Ale jest oryginalnego kroju, ja nigdzie podobnej nie widziałam:)

f6b86fe7faa01cdd.jpg

5. Moja ukochana spódniczka, prezent od Ukochanego na święta. Noszę ją praktycznie ciągle. Jest bardziej zimowa bo materiał jest dość gruby i podwójny ale nie mogę znaleźć podobnej letniej wersji tej spódniczki więc noszę tą:

71456c11b16ca4a7med.jpg

6. Biżuteria: Kolczyki z Avanti kupione chyba dwa lata temu w tymże sklepie w Poznaniu, były dłuższe ale łańcuszki obcięłam, nie są srebrne i zachodzą dziwnym nalotem ale na uchu wyglądają całkiem całkiem. Moja ulubiona zawieszka motylek, dostałam od chrzestnej na 18tskę, uwielbiam go nosić tylko, że to jedyna rzecz złota i nie ma z czym za bardzo. Bransoletka to ostatni nabytek i uwielbiam ją, kupiłam choć jest za duża o centymetr:P

ec28f133ab3620ea.jpg

7. Buty. Sandały - mam już ich dwie pary w swojej szafie, obie czarne ale przymierzam się do kupna trzeciej pary ale białej, zakupione w tym sezonie w Booti za 30zł, w CCC są za 40zł. A szpilki to Ray za 60zł i są mega wygodne, co prawda farbują mi stopy ale na prawdę dobrze mi w nich się chodzi:

326d308133470941med.jpg

4c9bb6ea6af619aemed.jpg

Dobra starczy:)

martuśka., sukienka w kwiatki jest śliczna, szara bluzka też bardzo mi się podoba - lubię takie proste rzeczy, no i spódniczka oraz kolczyki również bardzo w moim stylu ;)

Dobra, to ja się muszę teraz pochwalić swoimi urodzinowymi łupami (ahh jak ja kocham urodzinki) :mrgreen:

740441f35d26255fgen.jpg

kopertka, sekretnik i pierścionek dostałam od Ukochanego.

naszyjnik z dużym czerwonym oczkiem od przyjaciółki.

Prezenty jak najbardziej trafione - wszystko bardzo w moim guście ;)

White_Rose, mam wrażenie, że też już umiałabym trafić w Twój gust z prezentem, nasza forumowa stylistko nr 1 : :mrgreen:

Kopertka urocza, chyba gdzieś niedawno taką macałam:P

Martuśka., jedynka, ciuch po prawej z trójki, spódniczka i buty <33

White_Rose, z tej biżuterii nic mi się nie podoba.

martuśka., ja już chyba w temacie o ostatnim zakupie chwaliłam tą sukieneczkę :mrgreen: Zwykła szara bluzeczka jest fajna, bo i zwykła. Spódniczka świetna. Wisiorek z motylkiem uroczy - swego czasu sama chciałam sobie taki kupić. Identyczne sandałki miałam kupować! Zrezygnowałam z nich na rzecz innych, nawet wygodnych. Podobały mi się i podobać mi się będą, bo lubię takie zwyczajne buciki bez żadnych udziwnień. Pasują do wszystkiego i to jest ich plusem :)

White_Rose, ja chcę je wszystkie! Nie kupuję sobie takich rzeczy (właściwie nie wiem dlaczego. moze dlatego, ze gubie takie drobiazgi), ale cholernie mi się podobają. Ta koperta chyba najbardziej ;)

White_Rose, skórzana torebka - strzał w dziesiątkę :)

No jak już komentuje torebkę sama chciałabym przedstawić moją jedną z ulubionych, którą uwielbiam nosić na codzień praktycznie do wszystkiego.

31bc9fa655f01779gen.jpg

PS. Zdjęcie nie jest rewelacyjnej jakości, z góry przepraszam (-;

cyniczna_, mam kuferek w bardzo podobne do Twoich kwiatki i nie potrafię go nosić. Zachwycam się nim, ale mam wrażenie, że ze wszystkim co założę gryzie się.

White_Rose, kocham takie torebki *.* !

Biżuteria też ładna. :)

martuśka., ta szara bluzka zupełnie w moim typie , błyskotki śliczne :)

Moje kolczyki, nabytek za 5 zł.

zdjcie1724.jpg

sorry, zła jakość zdjęcia ;/

martuśka., ciuchy z trójki są świetne, bardzo mi się podobają. To po lewej za krój, to po prawej za fajny wzór.

Jak się ogarnę to może np. pojutrze wrzucę moje skarbeńki :mrgreen:

A to i ja się pochwalę moją ulubioną sukieneczką:

2ufg56c.jpg

A poniższą sukienkę zamierzam w piątek kupić. Co o niej myślicie? :)

2lcu13m.jpg

Peggy, bardzo ładna , do tego srebrna biżuteria , na ręce czarny żakiet i czarne szpilki , świetna , mi się podoba . :wink:

Peggy, kupuj tą sukienkę jest śliczna :)

teraz ja pokażę mój najnowszy nabytek :D długo szukałam tych butów.

387e771387d2f505med.jpg

1z1sdux.jpg

Dzisiaj dorwałam w sklepie w którym w życiu bym nie przypuszczała, że znajdę coś godnego uwagi. I to za niecałe 10 zł! (Głupi aparat, nieco przekłamuje kolor i zabiera urok : <)

Peggy, ta pierwsza sukienka ładna, ale cholernie nie podoba mi się kolor. Druga cudowna.

Mandy, niezbyt mi się te buty podobają.

Hard Candy, w sensie bluzka czy szaliczek/apaszka (Jezu, jak to się nazywa ;D)? Bluzka brzydka, szaliczko-apaszka piękna.