Spike

bilet miesięczny PKS dla ucznia

4 posty w tym temacie

Czy moge kupic bilet ulgowy miesieczny podczas w wakacji na PKS ? (jestem uczniem)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz korzystać z ulgi przez cały rok, pod warunkiem, że masz aktualnie podbitą legitymację szkolną.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Hello
      Witam Cię serdecznie! Niestety tak twierdzi większość społeczeństwa, co powoduje, że prawie nikt nie jest oryginalny ;P Czym zajmujesz się na co dzień? 
    • Hello
      Witaj ciekawa osobo:).  Jak przejawia się twoja oryginalność? Ulubione piosenki i książki? I najważniejsze pytanie: Ile masz lat i jak masz na imię?  Mam nadzieję, że będziesz się tutaj dobrze bawić i nie uciekniesz szybko. zapraszam także na czat, gdzie szybko się zintegrujesz z nami:). 
    • Hello
      Kojarzycie takie chusteczkowe uczucie, które wiąże się z tym, że wasi znajomi są fałszywi ? Nie? Ja odczuwam je niemal codziennie. To tak zwana samotność. Dlatego zalogowałam się na to dziwne forum.   Ogólnie to nie bardzo wiem co napisać.  Tak w skrócie o mnie to : 1. Słucham każdego rodzaju muzyki (disco polo to nie muzyka!) 2. Dużo czytam. 3. Wattpad moim życiem <3 4. Jestem oryginalna To taki mały dodatek. Piosenka która ostatnio ciągle chodzi mi po głowie https://www.youtube.com/watch?v=G3vNyRk8bjs
    • Czy to bulimia?
      Jakiś czas temu zamieszkałem z moim chłopakiem. Zauważyłem, że ok. 2-3 razy w tygodniu ma dziwne napady żarłoczności, je dosłownie wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce. Przyłapałem go też na wymiotowaniu i próbowałem z nim o tym rozmawiać, ale on zbywał mnie, zaczynał się denerwować i stwierdził, że mam paranoję, a jego wymioty wynikały z zatrucia pokarmowego. Nie wiem, czy mam się martwić i co powinienem zrobić w tej sytuacji?
    • Czy wszyscy dobrzy ludzie idą do nieba?
      Według katolickiej doktryny o tym, gdzie trafi po śmierci każdy z nas decyduje ostatecznie postawa, jaką przyjmie w momencie osobistego i bezpośredniego spotkania z Bogiem w chwili zgonu - mówiąc w skrócie, czy przyjmie Go czy odrzuci. Trudno mi wyobrazić sobie, by tak zwani "ludzie dobrzy" [których charakteryzuje przede wszystkim to, że potrafią kochać i ich życie jest/było pełne miłości] mieli Boga - największą Miłość - odrzucić gdy objawi im się gdy będą umierać [a objawi się wszystkim, nawet ateistom]. Myślę, że koniec końców wszyscy trafią do Nieba, co najwyżej po dłuższym lub krótszym pobycie w Czyśćcu. Oj nie mów, że nawet w tych Złych Obecnych Czasach [osobiście jestem zdania, że na przestrzeni wieków stosunkowo niewiele zmienia się pod tym względem] nie można wskazać ludzi, do których jak ulał pasują określenia "anioł" czy "szuja"  
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84333
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Delilah

• Tematów
      57872