zośkaaa

Kolczyk w brwi, U dziewczyny.

25 postów w tym temacie

Bardzo podobają mi się kolczyki w brwi. Mam ochotę go zrobić. Ale co myślicie o dziewczynach z kolczykami? Podoba Wam się to czy wręcz odstrasza?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie polecam. Odstrasza to chłopców raczej ;> Tak jak większości w wardze, gdy zrobiłam w wardze pierwsze co koledzy w moja strone; " Weź, zdejmij ten metal z ust " :> :| A w brwi, to już masakra, moim zdaniem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie dla odmiany to nie przeszkadza, pod warunkiem, że dziewczynie do twarzy z tym orurowaniem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda jakbyś utożsamiała się z jakimiś dresami spod bloku. Jeśli masz taki styl, dresy, duże buty, spodnie z krokiem w kolanach, to jakoś Ci będzie "pasować". Po prostu już ten strój wyklucza kobiecość, więc kolczyk dużej różnicy nie zrobi. Ale jeśli lubisz się elegancko, kobieco się ubrać - tragedia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolczyki w miejscach innych niż uszy to jakaś kompletna pomyłka, fatalnie to wygląda

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wygląda jakbyś utożsamiała się z jakimiś dresami spod bloku. Jeśli masz taki styl, dresy, duże buty, spodnie z krokiem w kolanach, to jakoś Ci będzie "pasować

brednie.

moja koleżanka nosi się KOBIECO ;] ma kolczyk w brwi i jakoś to nie koliduje z jej strojem.

w tym miejscu kolczyk mi się nie podoba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie tylko w uszach. Oczywiście jeśli chodzi o dziewczyny ;] Mam kolegę w klasie, który ma w brwi i jest u niego całkiem ok, ale u dziewczyn to w ogóle mi się nie podoba. Zauważyłem, że coraz częściej piękna płeć wybiera dziwne miejsca na kolczyki. Jakby uszy nie wystarczyły... :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosia, odpuść sobie. Po czasie rana zaropieje i co ? Na pewno będzie przeszkadzał niekiedy taki kolczyk. Natura się liczy, nie orurowanie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W brwi, w nosie, w brodzie, w uszach, wokoło uszu, w wargach i języku - jeśli tylko Ci się to podoba, jeśli czujesz, że będzie Cię to bawić nawet po roku czasu, jestem jak najbardziej na tak.

Nic nie jest w stanie mnie odstraszyć, jeśli osobowość zachwyca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się to podoba, ale bardziej widziałabym kolczyk w tym miejscu u chłopaka, nie u dziewczyny. Ale jestem na tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zwolenniczką kolczyków w innej części ciała niż w uchu. Nie wygląda to ładnie, moim zdaniem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście nigdy nie podobaly mi się kolczyki "w twarzy". Szczególnie w okolicach ust i nosa.

Dlatego ja raczej nie jestem za kolczykowaniem się w tym miejscu...

Jednak, nie wiedzieć czemu, podobają mi się kolczyki w wardze u mężczyzn :devil:

Uważam też, że jak dziewczyna jest ładna, to z kolczykiem czy bez, nadal będzie : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U dziewczyny nawet fajnie moze to wyglądać. Chłopak juz nie bardzo. Wygląda jak lovelas zwłaszcza gdy ma nażelowane włosy, ale są na pewno wyjątki, gdzie taki kolczyk fajnie wyglada

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po czasie rana zaropieje i co ?

Bardzo słuszna uwaga. Po necie krąży wiele zdjęć ludzi, którym się zrobiła rana wokół kolczyka, to wszystko się spaprało i na prawdę nie miło wygląda, pewno pamiątka w postaci blizny na lata. Proponuję się zastanowić czy jest sens ryzykować... Bo ryzyko ZAWSZE jest.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy u jakiej dziewczyny - niektórym pasuje innym nie.

Ja akurat lubię - długo nosiłam. Ostatnio zdjęłam i też nie żałuje :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolczyk w tym miejscu nie podoba mi się zarówno u kobiet jak i u facetów..

Według mnie jest to mało kobiece, ale nie ja będę go nosiła :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dla mnie jest to tandetne i nie modne. Kiedys tez bylam taka glupia i chcialam sobie zrobic ale na szczescie tego nie zrobilam.Jak dla mnie kolczyk w brwi jest dla facetow.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj na nocy filmowej pewien gość miał w brwi kolczyk, pobił się z kimś i nieciekawie taka rana wyglądała, kiedy taki kolczyk mu wyrwano :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzisiaj na nocy filmowej pewien gość miał w brwi kolczyk, pobił się z kimś i nieciekawie taka rana wyglądała, kiedy taki kolczyk mu wyrwano :roll:

Chyba też to widziałam, ale nie jestem pewna..;D Rzeczywiście widok nie ciekawy. Mi się kolczyki podobają u facetów, u dziewczyn niespecjalnie. Chociaż niektórym to pasuje i fajnie wyglądają ;) Jak byłam młodsza też chciałam sobie zrobić, jednak już przeszła mi ochota.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz