Figa

Ile czasu spędzacie codziennie przed lustrem?

Recommended Posts

Ja rano musze tylko umyć zęby uczesać sie pomalować i wystarczy..;p nie jestem jakąś lalką ... 10 - 15 min mi wystarczy :twisted:

zależy, czasem 5 minut, przecietnie jakies 25, ale jak mi sie nudzi to mogę godzinami cos wymyslac z włosami i twarzą

ok. 20 min przed szkola. Czesto rowniez drobne poprawki w autobusie :P No coz jestem spiochem:)

A przed mpreza to z godzine.

Wstaje o 7:20. 10 minut w łazience to jest 7:30 Zanim sie ubiorę itp. to 7:40. I w 5 minut muszę zdążyć do szkoły, bo lekcje mam o 7:45.

Hm... Ja wstaję o 6.00 kiedy mam do szkoły na 9:50.

W ogóle codziennie jestem na nogach wcześnie.

Lustereczko powiedz przecie to spora część przygotowań ;)

Wstaję o 6:13 a wychodzę z domu o 7:13. Tak więc mam godzinę... 1/2 czasu spędzam w łazience, następnie jem, głaszczę Kota, pakuję się i wychodzę. :mrgreen: Właściwie tak wygląda mój zwyczajny poranek. Ale gdy szykuje się jakieś wyjście z reguły proporcje trochę się zmieniają. :wink: Lubię pobawić się w kremiki, balsamy, próbowanie nowych fryzur, może ciekawy makijaż. Na codzień jednak smaruję się kremem, maluję tylko oczy, usta pomadką bezbarwną lub lekko czerwoną, a zajmuje mi to około 10 minut. :mrgreen:

Tak mniej więcej to wygląda, ale oczywiście zdarzają się odstępstwa od reguły... :wink:

ja wieczorem sie dlugo zastanawiam, w co sie ubrac.

rano wstaje o 6.00, bo musze zdazyc na autobus, wiec wszystko (zeby, makijaz itd) zajmuje mi ok. 20 minut.

Ale jak mam wolne albo wychodze gdzies po poludniu lub wieczorem, to trwa to dluuuzej ;)

zel do mycia twarzy, tonik, jasny podklad, odżywka do rzęs, grafitowa kredka i pomadka albo błyszczyk. :)

Hmm to zależy jaka ranga jest wyjścia. Tzn chodzi mi o to, że napewno nie będę tyle samo sterczała przed lustrem idąc na randke co przed wyjściem do szkoły ;)

ja raczej długo :P powyżej pol godziny :) rono do szkoly wstaje o 6:00 do 7:00 (autobus) sie wybieram :mrgreen: nie jem nigdy śniadania, bo mi czasu nie starcza, hehe :lol: ale i tak sniadania bym nie jadla....

rano na upiększanie sie ( tonik, krem, mydło na wągry) jakieś 5 min. + fryzura 5 min.

wieczorem popróbuje makijaż, fryzurę jakieś 20 min.

razem 30 min. czasami więcej, a czasami mniej

Przebywanie w łazience, a już zwłaszcza przed lustrem ograniczam do minimum. Uważam, że jestem brzydka, więc rzecz jest wiadoma...

Tylko w wannie siedzę nieprzyzwoicie długo i potem jest wrzask, że tyle wody leję... :D

Ok. 30 minut- umycie się, uczesanie się, makijaż i ubranie się.

czasami zajmuje mi to więcej czasu, a czasami w 20 minut mi starcza. :)

Hahaha. Świetny temat.

Jakie wy wszystkie szybkie jesteście.

Ja na 7:20 wstaję o 5:50. 20 minut umycie głowy (wraz ze wszystkimi odżywkami itp.) / lub 30 minut wraz z szybkim prysznicem. Z turbanem na głowie i maseczką oczyszczającą na twarzy jem szybkie śniadanie. Potem około 6:35 zabieram sie za zmycie maseczki, umycie zębów, wysuszenie włosów, wszelkie dezodoranty, kremy nawilżające, puder, lekki makijaż oczu, uczesanie się, błyszczyk.

I jak dobrze pójdzie do jest 7:00. A jak niedobrze (tzn guzdram sie jak mucha w smole albo mam okres i nic mi się nie chce) to jest 7:10 lub 7:15, a to oznacza, że jestem spóźniona ;p

Przed lustrem?? Nie maluje sie, włosy mam takie, że i tak ni emożna nic z nimi zrobić...tylko tyle, co podczas mycia się.

[fquote]Uważam, że jestem brzydka, więc rzecz jest wiadoma...

[/fquote] brzydka to dopiero możesz sie stać jak bedziesz używac na zużo kosmetyków! Kosmetyki w dużych ilościach rozciągają pory, skóra staje się szarowata, wychodzą wągry! I po co to?

Lustra mnie przyciągają. Kiedyś znajoma powiedziała mi, że podobno jeśli człowiek długo wpatruje się w lustro, zobaczy diabła (tak, wierzę w takie rzeczy, pod warunkiem, że są na tyle niemożliwe, żeby być prawdą). Dlatego zdarza mi się siedzieć i godzinami wpatrywać z nadzieją, że go ujrzę. Na razie widzę tylko siebie. Z dnia na dzień coraz mocniej zaczynam zastanawiać się, co robiłam zanim się urodziłam ;d

jak wyjście przed szkołą to 15 min.i jest ok ;P

ale jak "inne" wyjscie to troszke więcej mi to czasu zajmuje...

Ja ogolnie nie spedzam duzo czasu w lazience ani przed lustrem;]Zajmuje mi to jakies 15 do 20 minut;] Chyba ze wygladam masakrycznie to co chwilke w miedzyczasie ubierania sie albo cos ide cos poprawic ehhe:P:P Ale wiecej niz 20 minut mi to nie zajmuje hehe;p

Oj mi to w łazience dłuugo schodzi... Co najmniej 45 min - jak idę do szkoły, a jak szykuję się na jakieś większe wyjście - to około godziny... :D A kiedy w planach mam tylko siedzienie w domu - to około 10 minut i juz jestem gotowa :)

Śmieszny temat ^_^

Miałam już ambicje by codziennie wstawać te pół godziny wcześniej i zawsze wyglądać dobrze, bo przecież nigdy nie wiesz kogo spotkasz i powinno siębyćw stanie pełnej gotowości jak to mawia moja koleżanka, która zawsze wstaje jakoś po piątej i 2 godziny przeznacza na całą poranną toaletę!

No niestety(dla mnie stety właściwie) jestem śpiochem i próby się nie powiodły. Włosy myję na noc, a makijaż sobie odpuszczam w ogóle, albo poprzestaję na pomalowaniu rzęs.

rano wszystko zajmuje mi 20-25 min.(prysznic+ śnidanie+ubiór).

ubrania też szykujęwieczorem, bo jak kiedyś tego nie robiłam to też miałam problem z wyborem. I pakuję się też wieczorem :wink:

na większe wyjście... hm...

zdecydownie dłużej, ale...

ale lubię to Wink

Hm...

U mnie to tak:

Wstaje,biore prysznic,myje głowę i zęby i wcieram we włosy żel/pianke(15min)

Lece spowrotem do łożka mimo że nie śpie...ale gówka musi wyschnąc

Wstaje...w łózku się maluje(10min),prostuje grzywkę (5 min) i gotowa:)

Jak mam natchnienie to robie sobei sniadanie do szkoly.A w dou tylko pije herbatke/capucino/kakao

u mnie to trwa około godziny z kapielą suszeniem wlosów, makijażem itd.

Hmm... ciężko powiedzieć. Praktycznie cały ranek spędzam przed lustrem. Ok. 30-40 minut. Tak jakoś rano. Z tym, że jestem powolna bo wstaje o 5 rano xD.