Z która płcią lepiej się dogadujesz?

Z kim lepiej się dogadujesz?  

133 members have voted

1. 1.

• ChÅ?opakami
      42
    • Dziewczynami
      36
    • Wszystko jedno :)
      57

Recommended Posts

Posted

No to jak? Lepiej dogadujesz się z dziewczynami czy z chłopami? A może z obiema płciami? :)

U mnie to bywa różnie. Mam dobry kontakt i z dziewczynami i z chłopakami, ale jeśli chodzi o wyżalenie się czy coś takiego to zdecydowanie wybieram dziewczynę :)

Posted

Z kobietami, bo w takim środowisku zostałem wychowany.

Posted

generalnie bez róznicy. ale praktycznie wole towarzystwo meskie. ale warunkiem jest ich szacunek dla towarzystwa zenskiego.

:wink:

w chwili obecnej mogłabym policzyc na palcach jednej reki znajome dziewczyny które lubie. moze to taki wiek. albo nie trafilam.

Posted

Zdecydowanie z chłopakami. Wychowałam się wsrod chlopakow, do tego mam starszego brata, wiec tak jakos wyszlo ;P Przy nich nie musze się krepować, nie obgadują mnie jak grzywka mi się źle ulozy itp. a zreszta - motoryzacja i inne moje "meskie" zainteresowania - rzadko ktora dziewczyna sie tym interesuje zeby moc sobie pogadac ;)

Oczywiscie mam kilka kumpele z ktorymi sie swietnie dogaduje, o "babskich" sprawach i nie tylko, ale jednak z chlopakami mi sie lepiej wchodzi w dyskusje :)

Posted

Jestem laską.... i o dziwo lepiej mi sie gada z facetami.

Wydaje mi sie ze faceci są mniej zakłamani.... :shock:

buzi dla fajnych facetów. :D

Posted

Średnio trafnie sformułowany ten test. Odpowiedzi powinny brzmieć "Z własną płcią" lub "Z przeciwną"...

W mojej najbliższej kilkuosobowej paczce jest przewaga dziewczyn, ale jednak lepiej dogaduję się z facetami. Z reguły są mniej skomplikowani (?) - nie kombinują, nie rozdmuchują problemów, nie snują intryg. Są bardziej bezpośredni, szczerzy, spontaniczni, otwarci. Zawsze potrafią zorganizować dobrą zabawę, pocieszyć, rozśmieszyć. Szukają praktycznego, szybkiego rozwiązania problemu a nie użalają się nad sobą. Może brzmi to stereotypowo, ale właśnie do takich mężczyzn mam szczęście.

Posted

zdecydowane z plcia piekna, chociaz i z tym srednio jest...

Posted

Z obiema. Postawiłabym na dzierwczyny, ale z reguły się boję, że spotkam kolejną fałszywą, więc raczej chłopaki. Tyle, że trudno znaleźć dość dojrzałego w tym wieku. Wychodzi 50/50.

Posted

Z mężczyznami.

Jeśli chodzi o kobiety, to jestem kompletna 'noga'.

Posted

Myślę, że z facetami. Jedyną kobietą ktorą względnie rozumiem jest moja siostra, zresztą dziewczyny nie chcą się ze mną przyjaźnić.

Posted

u mnie różnie bywa.. ale raczej chyba dziewczyny :P z facetami to tylko imprezować itp. ale zeby pogadać to do dziewczyny ona Cie najlepiej zrozumie według mnie :P

Posted

I tu i tu się dobrze dogaduje :). Ogólnie jestem człowiekiem dość interaktywnym :P

NieLubieMasła
Posted

Jakoś tak wyszło, że często łatwiej mi się dogadać z chłopakami lub z dziewczynami, które mają męską płeć mózgu ;). Nie wiem, skąd to się bierze. Ale słuchać potrafię obu płci ;)

Posted

jak zaznaczyłem czyli wszystko mi jedno z chłopakami sie dobrze dogaduje i z dziewczynami... :twisted:

Posted

zaznaczyłem opcję 3-cią bo jakoś nie widzę różnicy w kontaktach

Posted

Ja również dobrze sobię radzę jeśli chodzi o rozmowy z chłopakami jak i z dziewczynami. Z każdym można pogadać o czymś innym :)

Posted

zdecydowanie wolę towarzystwo facetów, bo

Z reguły są mniej skomplikowani (?) - nie kombinują, nie rozdmuchują problemów, nie snują intryg. Są bardziej bezpośredni, szczerzy, spontaniczni, otwarci. Zawsze potrafią zorganizować dobrą zabawę

mam jedną szczerą bliską kolezanką z ktorą pogadam o wszystkim a na reszcie sie przejechałam. poza tym wychowywałam sie z chłopcami. oni inaczej podchodzą do wszystkiego. bardziej na luzie i nie przjmują sie drobiazgami, co nam kobietom sie zdarza:)

Posted

tylko i wyłącznie z chłopakami :)

dopuszczam 1 przyjaciółkę :*

Agnieszka1991
Posted

To zależy o czym pogadać. Ale myślę, że jednak z dziewczynami lepiej się dogaduje, choć muszę podkreślić, że nie zawsze. :)

Posted

Czasami dobrze dogaduje się z obiema płciami, a czasami z żadną. :P

Posted

Bardzo dobrze dogaduję sie z dziewczynami, mam dwie wspaniałe przyjaciółki, z którymi mogę pogadać dosłownie o wszystkim. Kiedy musze się wygadać lecę do nich, one robią to samo.

Jest jeszcze jedna osoba, z która mogę porozmawiać o wszystkim, jest zarówno moim przyjacielem jak i także chłopakiem, zawsze, gdy coś mnie dręczy, mówię mu o tym, a on stara się mi pomóc i zawsze jest przy mnie :)

Posted

Ja lepiej dogaduje sie z qmplami. Z dziewczynami jakos tematu nie moge znaleźć a jak jeszcze przede mną jakaś piękność stanie to mnie zatyka :P

Posted
Wszystko jedno :)

bo wszystko zależy nie od płci tylko od charakteru, dojrzałości itp...

dziewczyna39
Posted

roznie, chlopakow lubie za ich szczerosc (tak z doswiadczen, zeby nikogo nie urazic), ale to nie zalezy od plci tylko od osob. znam kilku chlopakow, ktorzy w pelni rozumieja moje fazy i kilka takich dziewczyn :P jednak przyjazn wychodzi mi raczej z dziewczynami. mysle, ze to przez rozumienie niektorych niepojetych dla chlopakow spraw :wink:

dorian grey
Posted

z wszystkimi :) jakie u nas występują i z dziewczętami i z chłopcami...

choć czasem mam np ochote na piwko tylko w męskim towarzystwie :P i na odwrót....

• Guest pinned this topic