• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Majorek

Kazirodztwo

Recommended Posts

a ja sie zastanawiam... jakis czas temu bylam na filmie gdzie pokazana dla porownania "gorszego zla", kazirodczy zwiazek brata z siostra i lesbijski zwiazek tejze siostry z jej przyjaciólka. Powiem wam, ze mialam mieszane uczucia... I powiem wam tez, ze gdyby nie obwarowania prawne, niedopuszczajace zwiazku braci z siostrami, zastanawialabym sie czy jest to az tak godne potepienia...

swiat nie jest czarno-bialy.

jednak mam pewnosc, ze zwiazek matki czy ojca z dzieckiem, jest rzecza, na ktora bym sie nie zgodzila, Tu najczesciej dziecko nie ma wyboru...

na pewno nie z kimśtakim co widze od urodzenia codziennie!!! co mnie zna dokładnie! czyli rodzice, brat, siostra [no gdyby siostra była ładna to może... :devil: ] ale i tak tego nie zrozumiem... bo widok tej osoby jest nam juz znany od kilku[nastu?[ lat conajmniej. zrozumiem jeszcze z kuzynem lub kuzynka w tym samym wieku [oczywiscie z zabezpieczniem] jesli by był(a) sexy ale tak.. fuj

Przecież z rodziną nie można uprawiać sexu.

Dla chcącego nic trudnego ;]

Dla mnie to jest jak dla wiekszosci chore i obleśne :/

no napewno nikt zdrowy nie robi tego z rodzinka... bleee

to musi byc juz jakas choroba psychiczna zeby sie skusic na kuzynke/kuzyna a juz nie daj borze matke..

az szkoda gadac...:P

pozdro :wink:

a co powiecie o nekrofilii i zoofilii ? to jeszcze gorsze.

Wyobrazcie sobie w kostnicy lezy trup a ktos podchodzi i ... a blee ...

Jak miałem 8 lat podobała mi się kuzynka więc chyba miałem coś z głową ;)

Teraz to już by nie przeszło :P No cóż ilu ludzi tylu wykrętow;]

Z rodziną, którą znam od dziecka nie wyobrażam sobie tego w życiu ale szczerze np. gdybym poznał jakąs kuzynkę, której nigdy nie widziałem i zakochałbym się z wzajemnościa.. Na szczęście jednak nic takiego się nie zdarzyło i raczej nie zdarzy (uff..)

W Niemczech jest glosno o pewnym rodzenstwie. Chlopiec, zaraz po urodzeniu zostal oddany do adopcji. Dopiero w wieku 17 lat poznal swoja rodzona mame i rodzenstwo. Zakochal sie ze wzajemnoscia w jednej z siostr (wlasciwie byli dla siebie obcymi ludzmi). Sa para od kilku lat. Maja 4 dzieci (z czego 3 jest uposledzona). Mieli sprawe w sadzie. Facet dostal 2 lata (odsiedzial) a dziewczyna kilka miesiecy w zawiasach. Facet poddal sie w wiezieniu styrylizacji, wyszedl i znow sa razem. Podobno zyc bez siebie nie moga. Wszelkie proby rozdzielenia ich nie skutkuja. Juz teraz nie moga miec dzieci, wiec moze zostawic ich w spokoju? Ciezko jest przestac kochac na wezwanie. A skoro oni juz tyle lat walcza o ta milosc, to moze im pozwolic?

Myślę, że czasy Habsburgów i ich rodzinnych związków nas czegoś nauczyły... Na przykład tego, że dzieci z bliskiego pokrewieństwa rodziców rodzą się z upośledzeniami... Takim przykładem może być król Ludwik II Szalony... U mnie na osiedlu jest para która jest jednocześnie rodzeństwem... Teraz widzę, że ta kobieta jest w ciąży... żal mi ich i tego bidnego dziecka...

wiecie co dla mnie to jest naprawde wielkkkaaa pomyłka ludzi... oni chyba nie zdają sobie sprawy co robią... zresztą jak można się obarczyć taką hańbą...

jeszcze ciocie bzyknąć czy kuzynke to można :mrgreen: ale najbliższą rodzine to nie :twisted:

jeszcze ciocie bzyknąć czy kuzynke to można :mrgreen: ale najbliższą rodzine to nie :twisted:

hehe... z braku laku... :P :P :P :P

to patologia no.

co tu dużo gadać.

Inaczej jeśli rodzeństwo jest rozdzielona i tak na prawdę się nie zna. Pozna dopiero później i zakocha. To moim zdaniem jest dopuszczalne.

W Niemczech jest glosno o pewnym rodzenstwie. Chlopiec, zaraz po urodzeniu zostal oddany do adopcji. Dopiero w wieku 17 lat poznal swoja rodzona mame i rodzenstwo. Zakochal sie ze wzajemnoscia w jednej z siostr (wlasciwie byli dla siebie obcymi ludzmi). Sa para od kilku lat. Maja 4 dzieci (z czego 3 jest uposledzona). Mieli sprawe w sadzie. Facet dostal 2 lata (odsiedzial) a dziewczyna kilka miesiecy w zawiasach. Facet poddal sie w wiezieniu styrylizacji, wyszedl i znow sa razem. Podobno zyc bez siebie nie moga. Wszelkie proby rozdzielenia ich nie skutkuja. Juz teraz nie moga miec dzieci, wiec moze zostawic ich w spokoju? Ciezko jest przestac kochac na wezwanie. A skoro oni juz tyle lat walcza o ta milosc, to moze im pozwolic?

Wystarczającą karą jest upośledzenie dziecka.

Chcą być razem, niech będą.

Wkurza mnie to, że inni lydzie chcą za wszelką cenę zapanować nad życiem innych ludzi.

A miłość jest piękna, czemu jej zabraniać, jeśli oni tak na prawdę długi czas się nie znali?

To że rodzeństwo się nie znało jeszcze można zrozumieć, ale nie wiem jak można... fuj! Dla mnie wogóle dziwne jest to że brat kocha siostrę... oczywiście w sensie tak jak chłopak dziewczynę.

A o nekrofilii wolę nawet nie myśleć, z trupem.. brr..

Nawet jak pomyśle, że mogłabym z kimś z rodziny to ...ufff okropne!

Nie rozumiem jak tak niektórzy mogą.

A jak się czują, to tymbardziej.

A właśnie chodzi też o dzieciaki, które przez takie coś mają urodzić się chore?

Wydaje mi się, że Ci ludzie chyba sobie tylko w ten sposób urozmaicają swoje nudne życie.

po pierwsze nie zawsze pierwsze dziecko ze zwiazku kazirodczego rodzi sie ulomne, to zalezy od genow, przewaznie potrzeba kilku pokolen aby jakies dziecko urodzilo sie chore(to tak na marginesie)

dla mnie osobiscie to glupota!!! szczerzeto bardziej akceptuje zwiazki homoseksualne niz kazirodcze!!!

Co o tym myślicie? (jak coś to kazirodztwo to uprawianie sexu ojciec z córką, matka z synem lub ktoś z kimś z rodziny). Wg. mnie jest to chore. Przecież z rodziną nie można uprawiać sexu. Nie rozumiem takich ludzi. Lepiej już z prostytutką nie z kimś z rodziny :/

Oczywiście, że to jest chore.

Cóż, interesuję się Twincestem, czyli właśnie parami kraziorodczymi i jak narazie idzie pod ostrzał Bill i Tom Kaulitz-Trümper z Tokio Hotel, choć trochę mnie ta już moja fascynacja, hm, no nie wiem, nudzi?, może temu, że jej nie pielęgnuję, bo jakby chwilowo nie mam jak.

Ale cóż, takie wyobrażenia są sympatyczne i fajne, jednak nie wyobrażam sobie tego tak naprawdę, na real, nie sądzę, żeby to było możliwe, iż dwoje braci kochaliby się taką miłością.

Zresztą, twincest w wykonaniu bliźniaków Kaulitz to nasz wymysł, nasz, nastolatek.

Sytuacja, którą opisała swego czasu Magda jest zupełnie inna i coś takiego jest, no, po prostu inne. Cóż, może naprawdę dać im spokojnie żyć? Co szkodzi to ludziom? To ich życie.

chore, obleśne i niedopuszczalne.

(pamiętacie przecież Edypa).
)

Pamiętamy, lubię tą książkę.

Nie wyobrażam sobie seksu z członkiem rodziny. Po prostu czuje bariere, której nie można przekroczyć. To dla mnie chore, jak widze dla większości.