• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Majorek

Kazirodztwo

Recommended Posts

Co o tym myślicie? (jak coś to kazirodztwo to uprawianie sexu ojciec z córką, matka z synem lub ktoś z kimś z rodziny). Wg. mnie jest to chore. Przecież z rodziną nie można uprawiać sexu. Nie rozumiem takich ludzi. Lepiej już z prostytutką nie z kimś z rodziny :/

Jest to chore jak z mamą itp. ale kiedyś brat z siostrą czesto byli małzeństwem .

ja tylko ciocie molestowalem ale kiedy to było hehe :mrgreen:

ciocia to już dalsza rodzinka.

ale znam takie osoby co z kuzynkami sie bzykały :mrgreen:

ja mam ładna kuzynke ale nic my nie robili :mrgreen:

Oczywiscie ze to jest co najmiej dziwne, a jak z takich przypadkow rodza sie dzieci to zazwyczaj sa one chore wiec juz nawet nie chodzi o moralnosc tylko o zdrowie potomnych.

Lena dokładnie . dlatego juz jest mniej takich układów jak kiedyś.

ale dziecko chore sie moze urodzić zdrowej kobiecie tak samo. Choroba nie puka tylko wchodzi :/

Dla mnie to też jest dziwne i niewyobrażalne...Pomijając moralnośc i etykę, to tak jak już Lena wspomniała dzieci z takich związków najczęściej rodzą się chore i ułomne...Kiedyś czytałam taką ksiązkę, że ojciec gwałcił córkę i ona potem dziecko urodziła, oczywiście chore i bez jednej ręki...Straszna ksiązka była, ale bardzo wzruszająca, pokazywała głupotę ludzi...

Liwia ale tu nie chodzi o gwałt chodzi o to ze kirdys były pary siostra z bratem i zdarzało sie ze matka z synem i na odwrót. Mnie tez sie to dziwne wydaje.Doszedli do tego że układ kazirodczy jest chorobotwórczy i coraz mniej jest takich osób ale pewnie czasem tak bywa.

Kibol, no wiem...ale ja tylko taki przykład podałam nawiązujący w jakimś sensie do tematu...A dobrym przykładem może być król Edyp, który( no tutaj między innymi z niewiedzy) zawarł związek małżeński z Jokastą(swoją matką) i miał z tego związku dwie córki i dwóch synów...A co robi Edyp, jak się dwiaduje prawdy? Zakończenie tej historii zna każdy...

A wracając do tematu to w średniowieczu często zawierano takie kazirodcze małżeństwa, bo były one bardziej opłacalne...Ludzie nie zdawali sobie sprawy z tego, że to jest złe, niemorlane i tak się robić nie powinno...Dobrze, że teraz czasy się zmieniły i takie związku praktycznie nie istnieją, chociaż...jak w każdej regule są jakieś wyjątki...

patologia i zboczenie ! nawet tłumaczen takich sytuacji nie chce mi sie czytać czy w ogóle słuchać bleee :shock:

To jest pewenego roadzju choroba. Bo ci co tak robią, powinni od urodzenia się leczyć (tylko ze wtedy nie wiedza ze tak bede :) ale nic)

Ja mam sasiada który zrobił dziecko swojej córce. Jakoś nie moge tego pojąć i dla mnie to obrzydliwe, ale sa różne zboczenia na tym świecie :?

nie wyobrazam sobie ,jaka zrypana psychike musza miec osoby,ktore na cos takiego sie decyduja. nie dosc, ze jesli stosunek zaowocuje w dziecko, to dziecko ,jako owoc bedzie zgnite.

ludzie sa porypani, naprawde. zero rozumu!i do prawdy, mam juz serdecznie dosyc wywodow na temat tolerancji. nie toleruje czegos, co jest potencjalna glupota i zle sie konczy.

As a może być pisał jakieś dłuższe posty bo co widziałem twój post to zawiera się dwóch zdaniach i nic nie wnosi do tematu

Kaziroctwo jest czymś obrzydliwym ;p

No bo jak mozna uprawiac seks z kims z najblizszej rodziny?? Robia to chorzy ludzie . . .

Co o tym myślicie? (jak coś to kazirodztwo to uprawianie sexu ojciec z córką, matka z synem lub ktoś z kimś z rodziny). Wg. mnie jest to chore. Przecież z rodziną nie można uprawiać sexu. Nie rozumiem takich ludzi. Lepiej już z prostytutką nie z kimś z rodziny :/

no może nie koniecznie prostytutką..., ale jak można uprawiać sex z tatą??? ja bym nie potrafiła tego robić z tatą, bądźz bratem... o fujjjjjjjjjj :?

Dla mnie to też jakies niewyobrażalne jest. Bleee... :/

Ale są ludzie dla których jest to tylko sex(nic nie znaczacy) i po prostu robia to, zeby sobie ulzyc(np. brat z siotra). Ja bym tak nie umiala, ale ludzie sa rozni... Zalezy tez od tego w jakim stopniu sie wierzy...

( W filmie pt. Dom Usherow[czy jakos tak] wyszlo na koniec, ze od pokolen te rodzine tworza kazirodcze zwiazki[chyba to bylo brat z siostra] i zawsze dziecko jest chore)

Na świece jest tak dużo krzywych i nie normalnych rzeczy , ze już nic mnie nie zaskoczy .... Są różni ludzie i różne krzywe zboczenia , dla nie których to rzecz normalna , dla nas jak widać jest to paranoja ... Jak dla mnie to chyba jakaś choroba , lub po prostu alkoholizm bo za zwyczaj wszystko sie od tego zaczyna :/

Dziwne...i ochydne. Nigdy nie uprawiałabym sexu z kimś z rodziny. Błe...nie wiem jak coś takeigo można zrobić.

ech dla mnie to jest nie do przyjecia takie cos :/ nie da rady a po drugie tak jak wyzej ktos napisal ze jesli z tego dzieci sie urodza to napewna z wada genetyczna :/

Sex z kimś z rodziny? Nigdy w życiu. Nie chodzi o to, że mam jakieś obrzydzenie (do tych osób), ale po prostu jest taka blokada, która mi mówi, że to jest niedopuszczalne.

Może to i chore :P

Ale bywa i tragiczne (pamiętacie przecież Edypa).

Czasami moze sie to jednak nie wydawac az tak drastyczne :) Wyobraźcie sobie, że koles ma macoche od siebie młodszą :P W jakimś filmie to widziałem :P Hmm a ona lubi zdradzac sobie meza...

Kurcze, można równie dobrze założyć temat o pedofili i zapytać co tym sądzimy. Wiadmo kazdy sądzi to samo- chore, brzydkie, ble ble fu.