OnlyAlien

kurier siódemka

2 posty w tym temacie

Witam wszystkich, piewszy raz zamówiłam coś owym kurierem i nie za bardzo ogarniam co i jak. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł. Na stronie pisze coś takiego

Stacja: WRO

Data stanu: 2011-05-31 15:02

Opis: Przyjęcie od kuriera (PK)

Stacja: CZS

Data stanu: 2011-06-01 08:21

Opis: Wydanie kurierowi doręczającemu (WK)

I tak, przesyłka jest wysyłana z Wrocławia, ale co oznacza ta stacja CZS? I to Pk i Wk .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Jak zostać kosmetyczką?
      Chciałabym zostać kosmetyczką, ale póki co nie wiem w jaki sposób się do tego zabrać. Czy możecie mnie pokierować? Czy powinnam zapisać się na studia czy iść na jakieś kursy?
    • Problem z dziewczyną..
      Czas daje wszystkim wiele do zrozumienia, pamiętaj że tylko w równaniu 1 plus 1 będziecie najbardziej szczęśliwi. A w moim zrozumieniu aktualnie nawet jakby się zgodziła było by tylko 1 plus 0.5 bo ta druga połowa nadal by sie zastanawiała. Czekanie tylko nas uświadamia w tym co czujemy i myślę że jeżeli to przytrzymasz naprawdę kiedyś będziecie szczęśliwi. Ciesz się z każdej chwili spędzonej z nią bo to naprawdę jest wiele.
    • Po prostu Witam
      zainteresowania kuchnia ponad wszystko facet który uwielbia kuchnie experymentalna co mam w lodowce z tego robie a ze mieszkam sam to za wiele zazwyczaj  w niej niema  < tym bardziej przed wypłatą> muzyka to OSTR ponad wszystko i hmmm co mam więcej powiedzieć  jeżeli ktoś  coś  będzie chciał wiedzieć o mnie to niech pyta wole odp a nie mówić  sam o sobie 
    • Po prostu Witam
      Cześć. Po takim intro nie mogę nie spytać - ile masz lat?   Opowiedz nam co nieco o swoich zainteresowaniach =)
    • Po prostu Witam
      Witam wszystkich jestem nowy ale to nie znaczy że świeży jeżeli chodzi o fora i chaty. Zwykły, normalny młody człowiek uznający zdanie że to nie wiek pokazuje jakim jestes człowiekiem i na ile jesteś dorosły < nieraz nie jeden 40 latek niema tyle do powiedzenia mądrego a co 20> Pozdrawiam 
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84374
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Se_Wolny

• Tematów
      57884