Wyrafinowana

bez czego nie wyobrazacie sobie pojechac na wakacje...

Recommended Posts

bez pieniedzy, dokumentow, ubezpieczenia, podstawowych lekarstw (jak jest cieplo to jeszcze kremu z filtrem i po opalaniu, a jak zimno to kremu ochronnego), odziezy dopasowanej do warunkow atmosferycznych, planu dzialania i dobrego humoru :)

Bez tego, gdzie każdy wyjazd nie byłby możliwy - dokumenty, pieniądze, lekarstwa, ciuchy, kosmetyki i planu podróży. Nie zagłębiając się w szczegóły to zabranie powyższych rzeczy jest przymusem, inaczej wyjazdu nie ma.

Bez pieniędzy, balsamu do opalania, przyjaciół, letnich ubrań, dokumentów, mp4, porządnych butów na długie wycieczki.

gdybym miała jedną rzecz wybrać oczywiście byłyby to dokumenty. bez reszty jakoś dałoby się obejść :)

planu dzialania
planu podróży

Przecież spontany są takie fajne (;

Bez dokumentów, niezbędnej kwoty pieniędzy, ubrań na zmianę, kosmetyków (chociaż tych najpotrzebniejszych), dobrego humoru - bez tego się nigdzie ruszać nie mam zamiaru :)

ubrań, pieniędzy, dokumentów, kosmetyków. to te najważniejsze, które zawsze mam także nie wiem czy sobie nie wyobrażam bez nich, one po prostu zawsze będą.

nie wyobrażam sobie pojechać bez aparatu fotograficznego i książki.

Hehe możliwe ale nie z moją "fobią" planowania. Lubię wiedzieć co na trasie mijam, gdzie będzie można się zatrzymać, ile kilometrów mamy pokonać... W drodze też siedzę nad mapą i studiuje ją szczegółowo:P

bez aparatu fotograficznego

O właśnie:)

to zalezy jak na to spojrzec. dla mnie plan dzialania wcale nie oznacza, ze mam zorganizowany czas co do godziny - oznacza jedynie wczesniej gruntownie przygotowane informacje na temat terenu, w ktory sie wybieram. lubie wiedziec co sie dzieje w okolicy, co mozna zobaczyc, gdzie sie mozna wdrapac, poszukac przed wyjazdem atrakcji na brzydka i na ladna pogode, etc. przydaje sie rozeznanie odnosnie kultury, funkcjonowania komunikacji. czasem nie wiem gdzie bede spac, gdzie bede jesc, ale wiem, co chcialabym zrealizowac i do tego daze.

ogolnie lubie spedzac czas aktywnie i maksymalnie duzo zobaczyc - szczegolnie jesli wyjazd wiaze sie ze sporym wydatkiem - nie wyobrazam sobie np. jechac do hiszpanii i nie zobaczyc nic ponad plaze i bary, bo w tym celu to moge jechac nad jezioro w pobliskiej miejscowosci (blizej, taniej, chociaz woda zdecydowanie mniej slona i mniej facetow w japonkach ;)).

dokumenty, pieniądze, aparat, jakieś podstawowe kosmetyki, na wyjeździe wiele mi nie trzeba i ciuch na zmianę musi być.

Na pewno ciuchy na zmianę, kosmetyki (w szerokim znaczeniu tego słowa) , aparat. To chyba te najpotrzebniejsze.

Dokumentów, karty płatniczej, mapy i kompasu (ubrania na zmianę to wiadomo, że niezbędne). Zasadniczo tyle starczy.

Bez mojej mp4 a w niej mojej ulubionej muzyki. Tak poza tym to bez pieniędzy, dokumentów, telefonu, cyfrówki kosmetyków, moich ubrań :mrgreen: i ukochanej osoby ani rusz ;)

Bez mojej mp4, aparatu, notesu, dobrej książki <33

no i oczywiście niezbędnych rzeczy takich jak ciuchy, kasa, itd.

Poza tymi oczywistymi (ciuchy, dokumenty etc) koniecznie muszę mieć dobrą ekipę, aparat.. Ale najbardziej na świecie lubię spontany :jupi:

Na wakacjach nie mogę się obyć bez: telefonu, pieniędzy, (czasami dokumentów jeśli takie są potrzebne), bez książki (jakaś dobra lektura musi być:P), bez jakichś preparatów na robale np kleszcze, jakieś smarowidełka na ugryzienia czy do opalania, kosmetyczki, ciuchy. (oczywiście ten zestaw na dłuższy wyjazd)