Jump to content

Podejście do życia

Niuñka

Recommended Posts

Posted

Jakie macie podejście do życia??

Bo mi się wydaje, że ja zbyt poważne, chcę to zmienić, ale nie wiem jak...;)

Posted

Zmienic takie cos jest bardzo trudno :D musisz powoli zaczas sie " luzowac " na rozne sposoby ;-)

Posted

A możesz napisać przykłady tych sposobów? ;-)

Posted

no najgorzej jest podchodzić do życia na poważnie :wink:

ja staram się nie martwić o to jak sobie poradzę kiedyś...

wierzę że wszystko się ułoży dzięki tej 'wyższej sile' :wink:

Posted

Ja po ojcu odziedziczyłam totalny luz.

Nie przejmuję się niczym, na co nie mam wpływu.

Wierzę, że "zawsze wszystko się jakoś ułoży".

Jeśli to, jak potoczą się sprawy zależy ode mnie - działam. I jestem optymistką.

Wewnętrznie czasami martwię się czymś, ale nie okazuję tego.

Znajomi zawsze podziwiali ten mój niezmącony spokój.

Jeśli coś mnie przerasta, mam jakiś problem - staram się go wyśmiać, poniżyć. Ironizuję, żartuję. Przez dziecinne wygłupy uspokajam się, relaksuję i nabieram dystansu do kłopotów.

Posted

[fquote=Niuńka]Jakie macie podejście do życia?? [/fquote]

Optymistyczne, nawet bardzo. ;) Zazwyczaj, w pełni stawiam na spontaniczność. :D

Posted

Ja też staram się być na luzie, ludzie mówią mi, że jestem totalnym wesołkiem, ale szczerze, to często w domowym spokoju czasem łapię dołki i smutam, tylko nieliczni o tym wiedzą. Większość myśli, że jestem wieczną optymistką.. ;)

Posted

a po co zmieniać życie ;) życia się zmienić nie da . Zawsze bedziemy żyć tak jak nam ustalił to los i już ;)

Posted

[fquote=Kobieteria]Nie przejmuję się niczym, na co nie mam wpływu.

Wierzę, że "zawsze wszystko się jakoś ułoży".

Jeśli to, jak potoczą się sprawy zależy ode mnie - działam. I jestem optymistką.

Wewnętrznie czasami martwię się czymś, ale nie okazuję tego.

Znajomi zawsze podziwiali ten mój niezmącony spokój.

Jeśli coś mnie przerasta, mam jakiś problem - staram się go wyśmiać, poniżyć. Ironizuję, żartuję. Przez dziecinne wygłupy uspokajam się, relaksuję i nabieram dystansu do kłopotów.[/fquote]

Mam podobnie tylko ja jestem realistą z nutką optymizmu. :P

Posted

podejscie optymistyczne jest najbardziej zdrowym trybem zycia :lol: bo..

nie przejmujemy sie zbytnio problemami...a co za tym idzie mniej stresu..

na naszej twarzy gosci usmiech, a usmiech przyciaga do nas ludzi ;)

dzieki temu mamy duzo znajomych :D i nie jest nudno :D i w zyciu doznamy wiecej niz jakis tam ponurak ;)

Posted

Optymista, który łączy w sobie zabawowy tryb życia (te imprezy :P) z poważnym (wiem czego w życiu chce i dążę do tego).

Posted

Ja mam optymistyczne podejscie do zycia. Jesli dzieje sie zle to zawsze po tym bedzie dobrze i nie przejmuje sie tym.

Posted

pesymistyczne. Bardzo, racej nie ma wielkiej szansy na zmianę

Posted
Nie podchodź do życia poważnie. Bądź idealistą - tak jest lepiej.

Bestio no nie wiem nie wiem... :P

Jestem idealistką. Czasami moje wyobrażenia nijak mają się do rzeczywistości. I w konsekwencji bywa,że muszę radzić sobie z przykrymi spięciami między konstrukcją mojego świata a światem realnym. Ciężko się żyje idealistom w dzisiejszym świecie. Ale nie zamieniłabym swojego naiwnego podejścia na żadne inne :)

Ogólnie jestem przyjaźnie nastawiona do ludzi.Można powiedzieć,że lubię ludzi,szczegolnie ciekawych czy kreatywnie kształtujących samych siebie :)

Chyba czasami pojawia się u mnie syndrom zbawiania świata. Wkurza mnie niezmiernie jeżeli chcę a nie potrafię czy nie mogę pomóc. :wink:

Buntuję się.Ale nie przeciwko wszystkim i wszystkiemu :wink:

Trzymam się zasady "Lepiej umrzeć na stojąco niż życ na kolanach" :wink:

Kiedyś kiedyś brat napisał mi "Rzeczą czlowieka jest walczyć,rzeczą nieba dać zwycięstwo" i trzyma się tego po dziś dzień :) Myślę,że nie potrzebna jest interpretacja,sentencje są aż nazbyt wymowne :razz:

Posted

Raczej optymistyczne, nie zamierzam sie martwic na zapas-nigdy.Poza tym do wiekszosci spraw podchodze na tzw.lajcie :), bo po co sie stresowac ;) co ma byc to będzie.Wiadomo.... spraw tych powazniejszych nie "olewam" tylko zalatwiam z góry, a reszta? Moze poczekać ;P

dorian grey
Posted

staram sie nie planować bo to jest tragiczne przyzwyczajenie...

bez tego żyje mi się wesoło, nie przejmuje się rzadnymi egzaminami rzadnymi problemami bo jak problem jest to należy go rowiązać i po krzyku :)

choć nie zawsze jest łatwo... :P

Posted
ja mam zmienne ;) czasem optymistyczne,czasem pesymistyczne,zależy :D

Ja rownież, ale kiedyś usłyszałam, że z tego powdu ( zmiennego nastawienia do zycia) jestem niedojrzała emocjonalnie :roll:

Ale przeciez nie da sie ( no moze ktos potrafi, gratulacje ;) być ciagłym optymista, nawet jak się życie rozwala, jak i nie da się być ciaglym pesymista nawet jak przezywa sie piekne chwile ;)

Wiec jestem raczej zmienna.

Posted
Przez dziecinne wygłupy uspokajam się, relaksuję i nabieram dystansu do kłopotów

ojj znam to znam to :P

uznałam, że nie ma co się spinać ;) wierzę, że Ktoś tam w górze poukłada moje sprawy tak jak mają być (i nie zawodzę sie ;) ) ale nie pozostaję przy tym bierna :) bez sensu patrzeć jak życie przemija obok a ja stoję w miejscu.. trza się rozwijać :) uśmiech na twarzy i jazda :D

Posted

Jestem optymistką bo bycie kimkolwiek innym nic nie daje

dorian grey
Posted

[fquote]Ale przeciez nie da sie ( no moze ktos potrafi, gratulacje być ciagłym optymista, nawet jak się życie rozwala, jak i nie da się być ciaglym pesymista nawet jak przezywa sie piekne chwile [/fquote]

hjm racja tylko jest taka kwestia, ze czasem pomimo że Ci sie wydaje iż zycie Ci na łeb leci można różnie to przyjąć... nawet jak przez chwile ine ma sie popmysłu co z tym zrobić da sie tego nie okazywać na zewnątrz a rozwiązanie sie na pewno znajdzie... pytanie po co? po co niektóre rzeczy "ukrywać" w sobie... poniewarz zwłaszcza w grópie jest potrzebna osoba która nigdy nie pokazuje ze jest źle że coś moze sie ie udać...

nie twierdze że tak musi kazdy...poniewarz wtedy było by strasznie nudno i monotomnie. nauczyłem sie takiego czegoś na wakacjach gdzie niczego nie planowaliśmy a jak wychodził jakiś problem, niektórzy nie musieli nawet o tym wiedzieć i teraz uważam ze takie "wieczne optymistyczne" podejście jest przydatne a już przynajmniej tak "oficjalnie" optymistytczne :P

pozdrawiam

Posted

w podejściu musi być trochę powagi i trochę luzu. Wszystko zależy od sytuacji. Ja jak na przekór mam czasami za dużo luzu, albo za dużo powagi :)

Posted

[fquote=Niuńka]Jakie macie podejście do życia??[/fquote]

Raczej optymistyczne. Wierzę w pomyślny obrót spraw. Jednak gdy w coś zwątpie to trzeba mnie długo przekonywać, że tak nie jest. Jestem strasznie uparta ;)

Jak coś niemiłego mi się przydarzy z reguły patrze na to obiektywnie i szukam dobrych stron lub wyciągam nauczkę na przyszłość.

Jeśli coś sobie ubzduram to tak ma być i koniec ;)

Posted

Jestem skrajnym pesymistą, w dodatku samokrytycznym.

Posted

MacGyver lubię Cię nawet jako pesymistę ;-) Buźka ;*

Posted

[fquote=Niuńka]Jakie macie podejście do życia?? [/fquote]

Optymistyczne.

Nawet w najtrudniejszych chwilach mojego życia wierzę, że będzie lepiej, widzę iskierkę nadziei ;) Tak jest mi łatwiej, bo nie załamuję się lecz dążę do tego aby wszystko wyszło na prostą. Nie załamuję się, nie mam chandry.

Kiedy wyznaczę sobie jakiś cel, uparci do niego dążę, rzadko rezygnuje to co postanowię jest dla mnie święte ;) Odziedziczyłam po tacie upartość :P