Sign in to follow this  
Followers0
maalinka17

Play

Recommended Posts

Witam. Mam telefon w Play Mixtura pro 30. Spłaciłam dopiero połowe ceny telefonu niestety. A problem tkwi w tym, że nie moge wykupić sobię zadnego pakietu na sms. Na stronie play znalazłam ofertę 300 sms za 5 zł. Po próbie aktywowania go, wyświetlił sie napis że usługa jest dla mnie niedostępna, a przecież mam telefon w mixie. Pieniądze na sms idą mi jak woda i dlatego niezbędny jest mi jakiś pakiet.Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?

ten pierwszy nie działa.. drugi działa bo kiedyś go robiłam, ale jednak 5 zł za 100 sms to troche dużo. Skoro tam była oferta za tą samą cenę 300 sms. Poza tym, tych pakietów po 100 zł mozna właczyć jedynie 3 w miesiącu. Wiem że w playfresh są oferty na sms, nie rozumiem dlaczego w mixie nie ma nic...

Tak, byłam jakiś czas temu. Konsultant napisał mi na kartce kod na sms który MA chodzić. A mimo to po wpisaniu go w telefon "Usługa jest dla Ciebie niedostępna"

No właśnie o ta ofertę mi chodziło w pierwszym poście. Już chyba wszystko wypróbowałam i nikt nie wie dlaczego tak się dzieje.

Jak on też nie działa to przejdź się jeszcze raz do salonu i powiedz jakie kody wpisywałaś i że żadne nie były dobre. Może podadzą Ci jakiś inny.

Wtedy powiedziałam że próbowałam kilka kodów ktore powinny działać. On powiedział że muszą działać i podał mi jeszcze 4 inne ktorych nie sprawdzałam, ale również to samo. Jest tu ktoś kto ma taki sam problem w tej samej taryfie?

Po pierwsze czytałaś regulamin promocji? czy spełniasz każde warunki? (np doładowywanie odpowiednimi kwotami). Jeżeli dalej nie działą usługa dla Ciebie to zadzwoń do biura klienta i zgłoś błąd.

Ty dostajesz komunikat "usługa niedostępna" natomiast oni mają szczegółówe informacje.

Tylko nie idź do salonu ale zadzwoń na infolinię ;). Ci Państwo w salonie są od sprzedaży a nie obsługi. Oni nic nie zdziałają.

Witaam !!!! .

Mam ten sam problem od 2 lat mam nr w play mix dla firm , Miesiąc w miesiąc płace 50 zł , i zadna promocja nie jest dla mnie dostępna ;/ . Więc ja nie wiem o co chodzi -.-

Przypominam, ze ten pakiet jest dostępny tylko dla panu taryfowego MIXTURA III i dla All Inclusive. PRO ta oferta nie obowiązuje.

Spłać to szybko i przejdź do karty lub małego abonamentu, bo MIXtura to najmniej korzystna oferta. Chyba, że przejdziesz do Mixtury III oferty podstawowej (pod warunkiem, ze wybierzesz doładowanie 30). Wtedy każdy pakiet będzie dla Ciebie dostępny ; )

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• Chris1991
    • Sandra998
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • Kerosine
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Pozycja z rodzaju "fraszki-igraszki", ale skoro już zgłębiać jakąś dziedzinę to kompleksowo - nawet takie tytuły znajdują swoje miejsce na jednej z moich ulubionych [ostatnimi czasy zdecydowanie najulubieńszej] półek tematycznych.
    • Martusiaaaaaa92
      Witam
      Cześć, Sandra Oby Twoja przygoda z tym forum była długa i udana
    • Kalafior_Grozy
      O czym teraz myślisz?
      Miałem ze znajomym niezły ubaw ostatnio gdy jego Hyundaiem i20 powolutku jeździliśmy około godziny 21-22 po osiedlowych dróżkach
    • obrona1
      oficjalny program UE
      Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy, która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez w
    • Shady-Lane90
      za czym tęsknisz?
      za szczęściem.