Sign in to follow this  
Followers0
maalinka17

Play

Recommended Posts

Witam. Mam telefon w Play Mixtura pro 30. Spłaciłam dopiero połowe ceny telefonu niestety. A problem tkwi w tym, że nie moge wykupić sobię zadnego pakietu na sms. Na stronie play znalazłam ofertę 300 sms za 5 zł. Po próbie aktywowania go, wyświetlił sie napis że usługa jest dla mnie niedostępna, a przecież mam telefon w mixie. Pieniądze na sms idą mi jak woda i dlatego niezbędny jest mi jakiś pakiet.Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?

Share this post


Link to post

ten pierwszy nie działa.. drugi działa bo kiedyś go robiłam, ale jednak 5 zł za 100 sms to troche dużo. Skoro tam była oferta za tą samą cenę 300 sms. Poza tym, tych pakietów po 100 zł mozna właczyć jedynie 3 w miesiącu. Wiem że w playfresh są oferty na sms, nie rozumiem dlaczego w mixie nie ma nic...

Share this post


Link to post

Tak, byłam jakiś czas temu. Konsultant napisał mi na kartce kod na sms który MA chodzić. A mimo to po wpisaniu go w telefon "Usługa jest dla Ciebie niedostępna"

Share this post


Link to post

No właśnie o ta ofertę mi chodziło w pierwszym poście. Już chyba wszystko wypróbowałam i nikt nie wie dlaczego tak się dzieje.

Share this post


Link to post

Jak on też nie działa to przejdź się jeszcze raz do salonu i powiedz jakie kody wpisywałaś i że żadne nie były dobre. Może podadzą Ci jakiś inny.

Share this post


Link to post

Wtedy powiedziałam że próbowałam kilka kodów ktore powinny działać. On powiedział że muszą działać i podał mi jeszcze 4 inne ktorych nie sprawdzałam, ale również to samo. Jest tu ktoś kto ma taki sam problem w tej samej taryfie?

Share this post


Link to post

Po pierwsze czytałaś regulamin promocji? czy spełniasz każde warunki? (np doładowywanie odpowiednimi kwotami). Jeżeli dalej nie działą usługa dla Ciebie to zadzwoń do biura klienta i zgłoś błąd.

Ty dostajesz komunikat "usługa niedostępna" natomiast oni mają szczegółówe informacje.

Tylko nie idź do salonu ale zadzwoń na infolinię ;). Ci Państwo w salonie są od sprzedaży a nie obsługi. Oni nic nie zdziałają.

Share this post


Link to post

Witaam !!!! .

Mam ten sam problem od 2 lat mam nr w play mix dla firm , Miesiąc w miesiąc płace 50 zł , i zadna promocja nie jest dla mnie dostępna ;/ . Więc ja nie wiem o co chodzi -.-

Share this post


Link to post

Przypominam, ze ten pakiet jest dostępny tylko dla panu taryfowego MIXTURA III i dla All Inclusive. PRO ta oferta nie obowiązuje.

Spłać to szybko i przejdź do karty lub małego abonamentu, bo MIXtura to najmniej korzystna oferta. Chyba, że przejdziesz do Mixtury III oferty podstawowej (pod warunkiem, ze wybierzesz doładowanie 30). Wtedy każdy pakiet będzie dla Ciebie dostępny ; )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   I'm a negative creep,
   I'm a negative creep,
   I'm a negative creep and I'm stoned!
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Razem z @mw2 planujemy spotkanie forumowe za jakiś tam czas. Są tu chętni?  
   · 7 replies
  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Miło, że są tu jeszcze osoby, które mnie pamiętają. Mam nadzieję, że tym razem osiądę tu na dłużej
   · 4 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Borowy

   Do lasu grzybów szukać! 
   · 7 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  mw2

   Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
   · 15 replies
 • Popular Now

 • Posts

  • Gloria
   Czy życie w obecnych czasach jest łatwe?
   Myślę, że postęp technologiczny narzucił pewne podejście do różnych spraw, a szerzej do naszego światopoglądu. Tak samo pewne zachowania są niejako narzucane i w różnych środowiskach szeroko akceptowane i uznawane jako normalne. Być może momentami mamy za łatwo... nieograniczony dostęp do pożywienia, nieograniczony dostęp do zaspokajania swoich potrzeb... następnie rodzi się pytanie: co dalej? Co chcemy dalej robić? Czy wystarcza nam ten (iluzoryczny) świat czy może szukamy czegoś innego? 
  • Kerosine
   Co aktualnie porabiacie?
   Patrzymy razem na świat - ja i <ona, która jest we mnie>. Wspólnie próbujemy dotrzeć do prawdy [choć ona od zawsze wydaje się po prostu wiedzieć] i za każdym razem podjąć decyzję, która okaże się dla nas najlepszą. – Jedynie przeszkadzasz. – I know.
  • Kerosine
   O czym teraz myślisz?
   Pokonam więc siebie, pokonam siebie... Tak często mówi nam się, że powinniśmy dążyć w życiu właśnie do tego. Tylko, że... jeśli naprawdę pokonuję siebie... kto tak naprawdę jest stroną przegraną?
  • Gloria
   Okazywanie uczuć w związku przez mężczyznę
   Tutaj pytanie kieruję bardziej do Pań, a mianowicie jak podchodzicie do okazywania uczyć przez mężczyznę w związku? Czy jest to niejako dla was fundament związku i na tym wszystko opieracie? I jak rozumiem wyrażanie uczuć wiąże się przede wszystkim z ich werbalizowaniem? Czy postawa chłopaka/mężczyzny w stosunku do was (a więc działania podejmowane w stosunku do was - np. wspólne wyjście na spacer, do kina) w zasadzie nic nie znaczy, jeżeli nie ma werbalizowania myśli/uczuć? Wydaje mi się,
  • yiliyane
   Co ostatnio oglądałeś?
   Supergirl SE01E01-SE01E06. Ten serial jest kretyński, ma godne pożałowania efekty komputerowe, a jednak się wciągnęłam :/