Odyn

Załosne opisy na gg!

346 postów w tym temacie

był temat o tym jakie macie opisy a jakie opisy godne uwagi są na Waszej liscie ty chyba jeszcze nie. Chodzi tutaj o takie lansujace sie i pisane stylem pokemonowym. Zaczne od swojej listy, nawet nie wiem co teo osby robia, chyba mam sentymant.

PrZeCiEż W mArZeNiAcH mIa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest tragiczne :D ja nie wiem jak ludzie mogą pisać "koFFam" "boshe" itp bez obrazy ale to lekko dziecinne jest i hmmm jak dla mnie głupie... bardzo głupie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam kumpele ktora ma najbardziej zalosne opisy na swiecie

kazda sekunde sowjego dnia opisuje

np:

Z MaRCinKiEm pRzez KamERKE

uMawIam sIE na JUTro

Kto chCe ?

:* :*:*

lub:

w SzkolE poTeM DeSeCzkAA

poTem z MisiEm:* :*

ObJAdEk

i SlODko SpiE

^ dla mnie to jest gorsze od wsyztskich powyzszych :wall:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote=Aly]ja nie wiem jak ludzie mogą pisać "koFFam" "boshe"[/fquote]

No boshe! i com siem czepiash com? haha :D

Jak ja kocham takie gadki, opisy itp. Już kumpele wyleczyłam

z pisania końcówek "sh". Przykładowe opisy:

o 12oo do lolSa:*:)PotEm na PoliCje:/. Zajebisty HumoRek:)))))).......

Z Marcelka na dforQ :) ;*;*M.o.T. Adaś;*;*

ide sie powiesic moje zycie niema sensu

...GdZiESss... Byda Jak Byda [[[Jct -ess--- :))

n/c.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj... u mnie wiele by takich liczyć :/ -> niestety..

np, dziewczyna to dziewczyny:

"kofFam cIę DaRyyyYyyYjko"

:roll: jak dla mnie bez komentarza..

tak samo jak "wyrazy" typu: Boshe, jush, koffam, LOFFCIAM :twisted: itd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote=Aly]ja nie wiem jak ludzie mogą pisać "koFFam" "boshe"[/fquote]

Potwierdzam, strasznie mnie denerwuje taka "fonetyczna" pisownia i wymuszone zdrobnienia.

A co się opisów tyczy, to ujrzałam takie, które były moim zdaniem zupełnie niepotrzebne:

1. "Kocham Siebie i Siebie oraz Siebie, czy wspomniałem też o Sobie?" (GG służy do komunikowania się z ludźmi, a opis zostanie odczytany przez wszystkich znajomych. Taki przejaw narcyzmu na pewno nie przysłuży się do jakichkolwiek rozmów...)

2. Przesadą jest również szczegółowe informowanie (w treści opisu) o swoim obecnym stanie ducha, albo - co gorsza - kierowanie opisu do konkretnej osoby, co często robią skrzywdzone panienki. Cóż, jak coś komuś leży na sercu, to powinien skierować swe słowa do kogo trzeba, a nie chwalić się przed światem którąś już z kolei kłótnią...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mogę strawić tych wszystkich głupich opisów typu: Z misiaczkiem w pidżamce. No dobra każdy ma prawo ustawić opis jaki mu się podoba, ale cóż pokazuje to tylko niską inteligencję wrzucających takie opisy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Nie pisać!! nie przeszkadzać!! jestem zajęta/y" - chyba jest opcja "niewidoczny" :roll:

I wszystkie inne opisy typu :

" Koffanie kocham Cię moćo moćo nie umiem bez Ciebie żyć"

Albo:

"Suszę włoski,potem prostuję i idę do swojego misia jupii" :roll:

Wybaczcie ale dla mnie to prymitywne jest. :?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj.. nie czepiajcie sie :lol:

moi znajomi jakims dziwnym trafem nie mają takich zwyczajów. czasem cos mniej lub bardziej o tematyce milosnej. sama tez miewam ale bez przesady.

pokemonów nie mam zwyczaju zaznajamiać z moim GG.

wg mnie opis ma sie podobac ustawiającemu a nie całej reszcie swiata. i koniec pieśni.

poza tym nie rozumiem skąd załozenie ze opis musi byc wydumany i szalenie filozoficzny. wole dowcipny a mało ambitny niz przekombinowany mrok i tanią filozofie.

owszem niektóre sa koszmarne ale to swiadczy juz o piszącym i nam nic do tego. cały temat zakładac zeby sie tym podniecać kto ma jaki opis?!

Z misiaczkiem w pidżamce
. co w tym złego nie wiem. malo ambitne ale nikogo nie obraza, nie rani uczuc innych-to o co tyle krzyku
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kocham cie kasia!!!!! :*:*;( bo niema ciebiE>>sp!e ii Sn!eM :( 19 lat koleś

Śpieee:) ...tYlE gWiAzD nA nIeBiE...a SpOŚrÓd NiCh WyBrAłEm CiEbIe... 17 lat koles

cAłA noC zArwAnA zWijAm Sie Z bÓlU ... ;( K.C MatI =* 17 lat dziweczyna

itp... głupie, ale cóż ja na nich poradzę, czasami się pośmieje :lol: też głupie jest jak ktoś gada przez opisy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie też znajomi nie mają zwyczaju pisać "pokemonem" ale za to te miłosne opisy...najgorsze są te o nieszczęśliwej miłości,gdy ktoś nie robi nic by znaleźć tą połówkę a narzeka i całemu światu (czyt.osobom które go mają na liście xD) chce pokazać jaki to on/ona biedniutki. Ojoj,jaki to smutne... :twisted:

no tak ale wiekszosc uwaza pokemonowe szczescie za gorsze od krwisto mrocznego nieszczescia. smutek jest przeciez taaaaki wzniosły. to ja juz wole teletubisie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brr jak się cieszę, że moi znajomi to nie-pokemony xD

To jest żałosne, jak to myślą, że to jest na topie :/

A ja jak się uprę to przez miesiąc bez opisów siedzę... i jest dobrze :P Czasem adres z YouTube mam do ukochanej piosenki, która mnie nie opuszcza i wiadomo o co chodzi ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:roll: jak wam czyjes opisy przeszkadzają to wywalcie taką osobę z listy i tyle, po co robić tyle krzyku o to że ktoś napisze "koffam" zgadzam się z mystery (jak zwykle zresztą bo mądrze dziewczyna pisze ;) )

ja tam siedze na niewidocznym zawsze a jak juz mam jakis opis to moi znajomi zapisują ten dzien w kalendarzu i obchodzą rocznice ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja praktycznie nie mam opisów na GG,ale zgadzam sie z tym ze u niektórych osób smiesznie to wyglada...

__ !Ona jest wspaniała!___Aneczka :***-koles który ma 22 lata :x

piątek - powrót do sklepu :)jak ja sie ciesze-dziewczyna 21 lat

wybylamm//bank//zakupy//:**;)

| ... | :* | szkoła | praca | Bartuś :* | dom | brak sił :/ | :* ||

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi tam az tak bardzo te opisy moich znajomych nie przeszkadzaja:) ale jedno czego nie lubie to PokEMonY (bleeeeeee) :evil:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W chuj ludzi ma w opisie "Kocham Cię :*" a ja to pierdole :D

Niektóre są żałosne, niektóre natomiast (jak się dowiedziałem) kryją za sobą niejedno przesłanie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie złoszczą opisy "Nie pisać", albo "Zajęty"... W sumie jak ktoś jest zajęty to nie włączałby gg... Jak nie chcę żeby do mnie pisali to ustawiam "niewidoczny" :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tacy ludzie to DNO ! . :roll:

bez przesady :roll: poprostu lubia tak pisać, ich sprawa. Może to mało inteligentne,ale żeby DNO od razu ? :?

Ja mam samych "swoich" ludzi na gg wiec takich opisow nikt nie ma :)

Ale jakos mi one nie przeszkadzaja, nie moje opisy, nie moja sprawa ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A niech każdy ma co chce , wkońcu jego gg , jak nie chcesz nir czytaj ;]

Jedyne nad czym się zastanawiam to te głupkowate czasami opisy, chłopaków który głupotą chcą zacwaniaczyć :? "nienawiść do Policji tak zostałem wychowany" Czy on mówi w ogóle mówi o jakim kolwiekieg wychowaniu?Czy wie co to jest?Szkoda słów,ale jego sprada. To jedynie świadczy o głupocie,ale trudno tak musi już być

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka takkich przypadkow mam :

< smuutno> ;((( bajdzio ;((

SłOdzIuTko...:p:p:*:*:* '

dod ang ;// . kom ; )) .

kchm , <3 .! Piter ;* .

< AduŚś 3 .! <-- to jets najgorszy przypadek ja nie rozumiem co ona pisze

ZiMnE LaSkI sĄ z

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
też głupie jest jak ktoś gada przez opisy...

no ma sie ten glupi zwyczaj :P ale juz mi przechodzi bo sie z kolega poklocilam i mnie tyra :lol:

nie dam calego statusu bo nie moge, ale sa w nim zawarte takie slowa jak teksciory (testy gim), $łit drim$ :P o Koff@m nie wspominajac :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jejQ kasdy moSie jak chcee....

jejQ, boshe, jush, cio, niom, koffam, loVciam -

nio psecie faniuŚne to jeśt .

```na dforQ .

LoVciam DamianQ . ```

```

ja czoŚ to [ eŚątko ]

<333 ```

[ Dodano: Czw Kwi 26, 2007 19:01 ]

ja czoŚ to [ eŚątko ]

<333

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak opisu? Dlaczego? O tym już w następnym odcinku! C.D.N.:D:D - 23 lata... żal.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz