adamx

Wybór banku

11 postów w tym temacie

Witam

Muszę założyć sobie konto w banku ale nie mam pojęcia w jakim, przejrzałem kilka ofert banków i nie wiem który będzie lepsza. Ogólnie potrzebne mi jest do przelewów gdyż kupuje dużo na allegro, czasami tez sprzedaje. Przydała by się także karta aby móc czasem wypłacić pieniążki z bankomatu.

Myślałem nad Inteligo i Multibank.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mbank.

Tanio :), wlasciwie darmowo ;-).

A osoby które próbują zbierać poleconych niech zamilczą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam konto w ING.

Dostęp do konta przez internet - przejrzysty i prosty w obsłudze.

Przelewy idą bardzo szybko ( ten sam bank-kilka minut; inny bank - kilka godz., a najpóźniej następnego dnia) i są realizowane także w weekendy.

Konto jest darmowe i możesz za darmo wypłacać pieniądze z każdego bankomatu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam w PKO BP czyli Inteligo również, płacę 1,5zł co miesiąc, przelew 0,50zł, raz w roku za kartę 20zł, za wypłaty w innych bankomatach 5zł albo mnie, zależy jaki bankomat... Mi tam odpowiada, ważne, że bankomaty mam wszędzie, mogę sprawdzić w nich aktualny stan konta (nie zawsze mam internet przy sobie, w sumie na mieście nigdy go nie mam) no i ogólnie mi tam wszystko pasuje. W sumie myślałam nad zmianą ale wiem, że darmowe wszystkie bankomaty wiążą się z tym, że nie ma opcji sprawdzania aktualnego stanu konta a i to jest czasem bardzo potrzebne.

No i co ważne nie ma oddziałów ze względu na miasta jak np. w Spółdzielczym - tego nie polecam. Jest dziwna zasada, że nie wypłacisz pieniędzy na drugim końcu województwa (już nie mówię o drugim końcu Polski) z filii bo trzeba w oddziale swojego banku powiązanego z miejscowością, w której go założyłeś. Czyli jak przykładowo zakładasz w oddziale Warszawy to w oddziale Krakowa już nie wypłacisz kasy mimo, że to ten sam bank. Mam nadzieję, że jasno napisałam. Wiem, że są bankomaty ale wystarczy zapomnieć przedłużyć karty i klops.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • Kto jest na czacie

  Obecnie brak użytkowników na czacie

 • Posty

  • Czy w Polsce zapanuje totalitaryzm?
   Problemem ludzi myślących jak ty bywa nie zrozumienie w pełni lub nie zaakceptowanie praw jakimi rządzi się demokracja.Najwyższa pora sobie to uświadomić.. Uwielbiam patrzeć na to jak postkomuna nieporadnie porusza się dzisiaj w obszarach uświadamiania spoleczeństwa. Od lat stosują zasadę że najciemniej bywa pod latarnią a to że w demokratycznych wyborach padł taki wynik jaki padł uważają za wypadek przy pracy, nie przemawia do nich fakt że tak wielu ludzi miało po prostu dość. Tak wygląda demokracja peryferii po bolszewickiej Rosjii. Jeśli w Polsce zapanuje totalitaryzm to będzie to totalitaryzm bolszewicki lub żydowski. Po to nas wlaśnie sklócają. To że setki tysięcy energicznych i inteligentnych osób wyjechaly za granicę Polski jest im również na ręke.
  • Twój ulubiony wiersz
   BURZA, OSTATNI DZIEŃ MAJA

   Od rana suka nie ruszyła jedzenia, ona wie zawsze wcześniej, teraz pociemniało, jest burza, leży obok i dyszy histerycznie, nie bój się, nie bój się, można mówić w kółko, nie bój się, ale ona się boi, mówienie to za mało, należałoby wyłączyć burzę, nie mam takiej umiejętności, wielu umiejętności nie mam, ale teraz najbardziej brak mi tej. 

   M.Świetlicki [w:] Drobna zmiana 
  • Oceń muze
   Generalnie ta piosenka jednie kojarzy mi się z serialem Lost, jeszcze z tej "dobrej" jego części, którą dało się oglądać. Generalnie lubię ten utwór, ale zdecydowanie jakoś nie ten nastrój. 4/6   Podczas podróżowania w ten weekend dzięki dziewczynie zacząłem męczyć to:   
  • O czym teraz myślisz?
   Świecie, czemu tak uparcie nie chcesz wrócić na swoje miejsce?
  • O czym teraz myślisz?
   To będą ciężkie 4 miesiące...
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   85338
  • Najwięcej online
   7884

  Najnowszy użytkownik
  edison12
  Rejestracja
 • Aktywni użytkownicy

 • Statystyki forum

  • Tematów
   58023
  • Postów
   1420023