adamx

Wybór banku

11 postów w tym temacie

Witam

Muszę założyć sobie konto w banku ale nie mam pojęcia w jakim, przejrzałem kilka ofert banków i nie wiem który będzie lepsza. Ogólnie potrzebne mi jest do przelewów gdyż kupuje dużo na allegro, czasami tez sprzedaje. Przydała by się także karta aby móc czasem wypłacić pieniążki z bankomatu.

Myślałem nad Inteligo i Multibank.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mbank.

Tanio :), wlasciwie darmowo ;-).

A osoby które próbują zbierać poleconych niech zamilczą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam konto w ING.

Dostęp do konta przez internet - przejrzysty i prosty w obsłudze.

Przelewy idą bardzo szybko ( ten sam bank-kilka minut; inny bank - kilka godz., a najpóźniej następnego dnia) i są realizowane także w weekendy.

Konto jest darmowe i możesz za darmo wypłacać pieniądze z każdego bankomatu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam w PKO BP czyli Inteligo również, płacę 1,5zł co miesiąc, przelew 0,50zł, raz w roku za kartę 20zł, za wypłaty w innych bankomatach 5zł albo mnie, zależy jaki bankomat... Mi tam odpowiada, ważne, że bankomaty mam wszędzie, mogę sprawdzić w nich aktualny stan konta (nie zawsze mam internet przy sobie, w sumie na mieście nigdy go nie mam) no i ogólnie mi tam wszystko pasuje. W sumie myślałam nad zmianą ale wiem, że darmowe wszystkie bankomaty wiążą się z tym, że nie ma opcji sprawdzania aktualnego stanu konta a i to jest czasem bardzo potrzebne.

No i co ważne nie ma oddziałów ze względu na miasta jak np. w Spółdzielczym - tego nie polecam. Jest dziwna zasada, że nie wypłacisz pieniędzy na drugim końcu województwa (już nie mówię o drugim końcu Polski) z filii bo trzeba w oddziale swojego banku powiązanego z miejscowością, w której go założyłeś. Czyli jak przykładowo zakładasz w oddziale Warszawy to w oddziale Krakowa już nie wypłacisz kasy mimo, że to ten sam bank. Mam nadzieję, że jasno napisałam. Wiem, że są bankomaty ale wystarczy zapomnieć przedłużyć karty i klops.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

 • Kto jest na czacie

  Obecnie brak użytkowników na czacie

 • Posty

  • Jaki zawod powinna wykonywac osoba nad Toba?
   @Kerosine taksówkarz wożący żałobników na cmentarz. 
  • Dziewczyny a mocna muzyka
   Dziewczyny, a gówniana muzyka z jakiegoś popularnego radio. Czy to jakieś tabu, jak laska zna teksty Toma Arayi, a słysząc boskiego Enrique dostaje sraczki?
  • Autobusy
   Bardzo lubię podróżować autobusami, podobnie zresztą jak całą miejską komunikacją - podejrzewam, że o wiele bardziej niż przeciętna osoba korzystająca z jej usług. Odkąd pamiętam jazda dowolnym środkiem lokomocji niesamowicie mnie uspokajała i odprężała, to jedna z niewielu sytuacji, w których autentycznie byłabym w stanie zasnąć w miejscu publicznym. Oczywiście tylko dopóki mam miejsce siedzące, podróżowanie na stojąco jest już zdecydowanie mniej przyjemne, choć ostatnio i na nie znalazłam sposób. W każdym razie odnoszę się do tego sposobu przemieszczania po mieście jak najbardziej pozytywnie i to nie tylko dlatego, że jestem na niego skazana/pomimo jego licznych wad [rozj*bane od kwietnia rozkłady jazdy większości lokalnych linii, problemy z punktualnością, hałas itp.].  Wracając zaś do samych autobusów - uważam, że są bardziej komfortowym środkiem komunikacji niż tramwaje. Mają z reguły więcej miejsc siedzących i są one wygodniejsze [choć pewien minus stanowi fakt, że pojedynczych miejscówek jest w nich jak na lekarstwo], nie rzuca nimi tak bardzo, a odgłos pracy silnika milszy jest dla mojego ucha niż charakterystyczny tramwajowy wizg. W dodatku poruszają się z większą prędkością, choć tu akurat trzeba brać poprawkę na stanie w korkach. Swoją drogą zawsze dziwiły mnie negatywne opinie na temat panującego we wnętrzach autobusów zapachu - żuli/osoby niedostatecznie dbające o higienę spotyka się rzadziej niż można by pomyśleć, a ten charakterystyczny zapach samego pojazdu jest przecież zaj*bisty  Osobiście irytuje mnie przede wszystkim nieracjonalne rozplanowanie miejsc siedzących w niektórych autobusach [szczególnie tych krótszych] czy wyjątkowo głośna praca silników części z nich [masakra dla uszu gdy taki pojazd odjeżdża z przystanku]. No chyba wręcz na odwrót   Kiedy ma to ma, wcale nierzadko zdarza się, że torowisko jest wspólne dla tramwajów i samochodów - wtedy bynajmniej nie można powiedzieć, że podróż tym pierwszym trwa krócej. Ostatnio podróżując tramwajem [bodajże ósemką] kilkakrotnie zdarzyło mi się, że głośność tego dzwonka była zbyt mocno podkręcona, a on sam brzmiał nieprzeciętnie długo - niezbyt fajne przeżycie dla osoby z nadwrażliwością słuchową. ... i często nie da się podróżować w nich inaczej jak tylko stojąc, bo tak od czapy zostało zaprojektowane ich wnętrze [wielki minus skądinąd bardzo nowoczesnych łódzkich PES].
  • Jaki zawod powinna wykonywac osoba nad Toba?
   @Borowy, ewidentnie leśniczy. Powiem Ci, że nawet trafiłeś, choć tylko z pierwszą propozycją ;p
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   85730
  • Najwięcej online
   7884

  Najnowszy użytkownik
  internetmaker05
  Rejestracja
 • Aktywni użytkownicy

 • Statystyki forum

  • Tematów
   58107
  • Postów
   1417929