adamx

Wybór banku

11 postów w tym temacie

Witam

Muszę założyć sobie konto w banku ale nie mam pojęcia w jakim, przejrzałem kilka ofert banków i nie wiem który będzie lepsza. Ogólnie potrzebne mi jest do przelewów gdyż kupuje dużo na allegro, czasami tez sprzedaje. Przydała by się także karta aby móc czasem wypłacić pieniążki z bankomatu.

Myślałem nad Inteligo i Multibank.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mbank.

Tanio :), wlasciwie darmowo ;-).

A osoby które próbują zbierać poleconych niech zamilczą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam konto w ING.

Dostęp do konta przez internet - przejrzysty i prosty w obsłudze.

Przelewy idą bardzo szybko ( ten sam bank-kilka minut; inny bank - kilka godz., a najpóźniej następnego dnia) i są realizowane także w weekendy.

Konto jest darmowe i możesz za darmo wypłacać pieniądze z każdego bankomatu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam w PKO BP czyli Inteligo również, płacę 1,5zł co miesiąc, przelew 0,50zł, raz w roku za kartę 20zł, za wypłaty w innych bankomatach 5zł albo mnie, zależy jaki bankomat... Mi tam odpowiada, ważne, że bankomaty mam wszędzie, mogę sprawdzić w nich aktualny stan konta (nie zawsze mam internet przy sobie, w sumie na mieście nigdy go nie mam) no i ogólnie mi tam wszystko pasuje. W sumie myślałam nad zmianą ale wiem, że darmowe wszystkie bankomaty wiążą się z tym, że nie ma opcji sprawdzania aktualnego stanu konta a i to jest czasem bardzo potrzebne.

No i co ważne nie ma oddziałów ze względu na miasta jak np. w Spółdzielczym - tego nie polecam. Jest dziwna zasada, że nie wypłacisz pieniędzy na drugim końcu województwa (już nie mówię o drugim końcu Polski) z filii bo trzeba w oddziale swojego banku powiązanego z miejscowością, w której go założyłeś. Czyli jak przykładowo zakładasz w oddziale Warszawy to w oddziale Krakowa już nie wypłacisz kasy mimo, że to ten sam bank. Mam nadzieję, że jasno napisałam. Wiem, że są bankomaty ale wystarczy zapomnieć przedłużyć karty i klops.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach