Aru

Aru (znowu) rysuje

Recommended Posts

Hej.

Miałem już kiedyś podobny temat, ale gdzieś zniknął i nie bardzo mogę go znaleźć. Poza tym minął rok, więc mam nadzieję, że jestem usprawiedliwiony i mogę założyć kolejny temat z moimi tworami.

Wszystkie prace, które teraz wrzucam są sprzed paru miesięcy, ostatnimi czasy rysuję jedynie w szkicowniku i nie bardzo mam czas na skanowanie. Za jakiś czas spróbuję wszystko zeskanować ładnie i wrzucić jako jeden mega-obrazek.

Osoby spodziewające się realizmu i/lub przerysowywania zdjęć proszone są o opuszczenie tematu. Ja rysuję jedynie "z głowy" i raczej w stylu zbliżonym do komiksowego, daleko mi do przesadnego realizmu.

Mój avatar w odrobinę wyższej rozdzielczości, żebyście mogli zobaczyć moją radość jeszcze lepiej!

new_dev_id_by_aru3000-d3bv60r.jpg

To taki wyraz mojego uwielbienia dla serialu Big Bang Theory (W Polsce "Teoria Wielkiego Podrywu"). Myślę, że następny w kolejce będzie How I Met Your Mother.

big_bang_theory_color_by_aru3000-d39yi9u.jpg

Mały proces pokazujący jak wygląda szkic komiksu a jak gotowy komiks. Odrobinę stare, bo teraz wyglądałoby to mocno inaczej.

mimes___before_and_after_by_aru3000-d38xoce.png

Mój stary avatar. Taki poważny i w ogóle co to nie ja.

new_deviantid__yay_by_aru3000-d33qr9a.gif

Kratos z serii God of War. Szkic zajął dużo czasu, bo akurat rysowałem to to grając w GoW.

Kratos___God_of_War_by_Aru3000.jpg

Szkic żołnierza z którego znajomy chciał zrobić figurkę do swojej armii. Czy zrobił? Nie mam pojęcia, kontakt się urwał.

Soldier_something____by_Aru3000.jpg

Terminator z konsol. Staroć jak nic, rysunek ma już prawie dwa lata. Trudno, nadal mi się podoba.

Console_Terminator_by_Aru3000.jpg

Share this post


Link to post

Dzięki, właśnie avatary (i postacie z Big Bang Theory) są najnowszymi z rysunków tutaj zaprezentowanych. Postaram się zaskoczyć i wrzucić jakieś nowości jak czas pozwoli. :)

Share this post


Link to post

są genialne jak dla mnie- bierz się do rysowania komiksów bo styl i kreska idealna do tego lub czegoś w tej konwencji...tylko pomysł dobry i do roboty :devil:

Share this post


Link to post

Myślę, czy nie zacząć rysować ludziom avatarów na zamówienie. Byłby w stanie ktoś dać za taki zabawny portrecik jakieś 15-20 zł? Oczywiście w wysokiej rozdzielczości. :)

Share this post


Link to post

A mógłbyś rysować avki za darmochę, takie w małej rozdzielczości. Byle wielkość była dozwolona na forum?

Share this post


Link to post

Wybacz, ale nie mam czasu na rysowanie dla siebie, a co dopiero za darmo dla innych. Ja dorabiam sobie rysowaniem, mam swoje życie i po prostu ciężko by mi było poświęcić część wolnego czasu na pracę za którą otrzymam uśmiech. :)

Share this post


Link to post

Jak to jak? Albo szkicuję na kartce rysunek, skanuję i całość rysuję ponownie, na czysto, w Photoshopie na komputerze, za pomocą tabletu, albo od razu zaczynam od tabletu. Tak czy inaczej rysowanie nie jest takie skomplikowane, jeżeli nauczymy się, że niektóre rzeczy powinien nas mózg tworzyć samodzielnie, nie powinniśmy o nich myśleć.

Jeżeli będziesz w Szczecinie, jakoś pomiędzy kwietniem a czerwcem, to prawdopodobnie co tydzień będę robił małe warsztaty rysunku na Jasnych Błoniach, za darmo. Takie spotkanie dla ludzi, a zawsze można później napić się piwa.

Mam nadzieję, że to wystarczająca odpowiedź na początek. :)

Share this post


Link to post
Myślę, że następny w kolejce będzie How I Met Your Mother.

O! Dawaj, dawaj! Chętnie to zobaczę : )

Ten terminator z konsoli, czy jak tam się zwie, w każdym razie to jest świetne. Widać, że masz talent i niezłą wyobraźnie, żeby takie coś stworzyć. Szczecin to trochę daleko ode mnie. Z wyobraźnią u mnie nie jest źle, ale jednak zdolności w dłoniach mi brakuje i żadne warsztaty tu by chyba nie pomogły ;) W każdym razie rysuj, rysuj. Jak masz zdolności to można z tego czerpać nie tylko przyjemność, ale i pieniądze.

Share this post


Link to post

Paczcie co Aru swego czasu narysował! 26749_108553275844826_100000704625533_108656_796953_n.jpg To ja! znaczy rysował mnie tylko z mojego opisu (bardzo ubogiego z resztą) :D

Share this post


Link to post

Jeny, ale masz starocie. Dwa lata z hakiem to ma... Nie wywinę się teraz, to prawda, to moje starania niegdysiejsze. Wydaje mi się, że teraz mogłaby całość wyjść odrobinę lepiej. ;)

Share this post


Link to post

Aru, ja nie wiem co człowiek musi mieć w głowie, żeby tak umieć rzeczy przelewać na papier. Ja nie umiem prosto oczu narysować, a co dopiero takie twarze, z taką mimiką! Jesteś genialny ;)

No, i też czekam na rysunki z How I met your mother ;) ;D

Share this post


Link to post

Witajcie po przerwie. Mam naprawdę niewiele czasu, licencjat niedługo muszę oddać i... mam zero stron. Czas się za to zabrać, bo bibliografia zebrana. Tak czy inaczej, mam jeden rysunek, który szybko stworzyłem, gdy miałem chwilę:

miss_lara___big_tits___croft_by_aru3000-d3e8jt8.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
   · 9 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   "Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
   · 4 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   · 9 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
   I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
   · 3 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
   · 0 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Praca w domu POMOCY !!
   Jako że analiza IP wykazała, iż autor tematu i spamer powyżej to jedna i ta sama osoba - zabieram wątek na Śmietnik.
  • Maestro23
   Praca w domu POMOCY !!
   Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie [ciach] Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić.  Aktualnie zarabiam po 4-5 tysięcy tygodniowo i nie wyobrażam znowu pracować fizycznie. Wszystkie informacje znajdziesz na [ciach]
  • mw2
   Praca w domu POMOCY !!
   Wszystko zależy od tego, jakie masz kompetencje... Jeśli praca zdalna to pewnie coś w rodzaju copywritera, jeśli się w tym czujesz bądź coś związanego z IT. Jeśli chcesz inwestować to pytanie w co? Papiery wartościowe, waluty, inwestycje alternatywne...  Możliwości wbrew pozorom trochę jest  
  • Bloody.
   Sztuka współczesna
   @yiliyane Sztuka współczesna – aktualny okres w dziejach sztuki, którego początek umownie wyznaczono na połowę XX wieku (po II wojnie światowej). Nie podlega on jeszcze ustalonym, czasowym podziałom. Na skomplikowany obraz tej sztuki składają się: ruchy artystyczne, tendencje i manifesty.   Trochę słabo, że ograniczasz to do kropki na białej kartce albo do banana przyklejonego na ścianie. 
  • Kerosine
   Masz czy nie masz
   Nie. Masz głowę w chmurach?