zdeezorientowany

Oczy u chłopaka.

143 postów w tym temacie

Hm, może należę do mniejszości, ale nie zwracam, aż takiej uwagi na oczy. Przynajmniej nie w tym znaczeniu. Nie zwracam uwagi na ich kolor, czy kształt. To dla mnie nieistotne szczegóły. Ważniejsze jest dla mnie to co się w nich znajduje. Lubię mężczyzn, którzy potrafią 'uśmiechać się' oczami. Zależy mi na tym, by odnaleźć w danym spojrzeniu szczerość. Zdecydowanie uważam, że wiele można odczytać po sposobie w jaki mężczyzna patrzy na kobietę. Dostrzegalna dla mnie jest czułość, zainteresowanie lub jego brak, zachłanność, spokój, swoista energia, zrezygnowanie. Niektóre spojrzenia są intrygujące, ponieważ stanowią swojego rodzaju zagadkę.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak wiadomo większość dziewczyn w pierwszej kolejności zwraca uwagę u chłopaka na oczy.

A kto tak powiedział? W pierwszej kolejności zwracam uwagę na coś innego, niekoniecznie na oczy. Najbardziej podobają mi się ciemne, czym ciemniejsze tym lepsze. Zielone też są fajne, mocno zielone albo zielono-szare. Nie przepadam za niebieskimi oczami, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, czy kolor odgrywa jakąś wielką rolę. Bardziej zwracam uwagę na kształt oka, rzęsy i wyraz spojrzenia niż na kolor.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej niż kolor interesuje mnie sposób w jaki patrzy dany facet. Musi mieć to coś, może to błysk, może to zdecydowanie, a może i pewność siebie. Gdybym miała jednak wybrać kolor byłby to pewnie piwny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam słabość do brązowych oczu, ale do takiego ładnego, kasztanowego brązu... :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolor jest raczej nieważny, ale przyznam, że uwielbiam, głębokie, ciemnoniebieskie oczy!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uwielbiam brązowe oczy - ciemnobrązowe lub miodowe, zieleń wpadająca w brąz. Jednak to zdecydowanie ich wyraz jest najważniejszy, to, co się w nich znajduje, jakie kryją się w nich emocje. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie - najpiękniejsze męskie oczy to te, które są koloru niebieskiego! 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie jeżeli chodzi o oczy są one mi obojętne. Każdy ma jakie ma i nie ma co drążyć tematu :) 

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi najbardziej podobają się oczy piwne i zielone :wub: nie przepadam za kolorem niebieskim, ale nie powiem booo- jeśli jest w nich to coś, to i w niebieskich można utonąć :rolleyes:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zielone oczy bez wątpienia najładniejsze...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi najbardziej podobają się jasne niebieskie w ciemnej oprawie :wub: .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz