zdeezorientowany

Oczy u chłopaka.

143 postów w tym temacie

Jak wiadomo większość dziewczyn w pierwszej kolejności zwraca uwagę u chłopaka na oczy.

Więc pytanie do dziewczyn. Jakie oczy podobają się Wam u chłopaka najbardziej? (chodzi o kolor ofc :razz: )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię duże oczy, takie 'wyraźne' spojrzenie. A co do koloru to chyba obojętne, choć nie powiem, że mój partner ma moim zdaniem najpiękniejsze oczy na świecie, a ma on niebieskie :lol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wcale nie zwracam uwagi w pierwszej kolejności na oczy. <;

Ale raczej zielone, piwne, niebieskie. W takiej kolejności.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolor mało istotny ale kiedy chłopak ma "firanki" wokół oczu to padam i zazdroszczę:) Dobrze, że Mój takie ma:D Jego koloru oczu nie znam, on sam nie potrafi ich określić.

Myślę, że jeżeli ktoś ma przyciągnąć mnie wzrokiem to tylko ktoś o ciemnych oczach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolor jest mało istotny, podobają mi się ładne ciemne rzęsy u chłopaków, to nadaje oczom uroku.;) + do tego ładne brwi, mm:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczy, ponieważ dziewczyny bardzo lubią kontakt wzrokowy . Kolor nie ma większego znaczenia ;) Liczy się, żeby w oczach było to 'coś'.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brązowe, niebieskie, zielone - w takiej kolejności.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niebieskie, brązowe, zielone. Takie podobają mi się najbardziej natomiast żadne kryterium wyboru chłopaka to nie jest :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brązowe i zielone. Nie lubię niebieskich oczu, szarych też nie, przerażają mnie i wydają mi się takie puste.

Brązowe, błyszczące, to jest to.

A na rzęsy i ogólną oprawę nie zwracam większej uwagi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mam czegoś takiego jak ulubiony kolor oczu. Zauraczają mnie wszystkie kolory i ich odmiany - od zielonego, niebieskiego, szarego po piwne czy brązowe. Ale jednak faktycznie jest coś takiego, że niektóre oczy strasznie przyciągają uwagę (niezależnie od koloru). Muszą mieć w sobie ten blask, to "coś". Tyle. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszą mieć "to coś", po prostu! ;) Kolor jest nieważny, chociaż... Duże, niebieskie oczy są przepiękne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciemne oczy :) Są takie seksowne, niebieskie nieszczególnie mi się podobają

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój chłopak ma błękitne oczy i szaleję na ich punkcie. <3

Ogólnie to lubię jasne oczy z "czystym" spojrzeniem, ale też łobuzerskim błyskiem w oku. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój ulubiony kolor oczu to intensywny zielony.

Jednak wydaje mi się, że to nie od koloru zależy piękno oczu, tylko od całokształtu. :mrgreen: Lubię zimne i przenikliwe oczy. Yeah !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że nie chodzi tutaj konkretnie o sam kolor, ale po prostu, żeby jak to się mówi 'dobrze z oczy patrzyło' temu chłopakowi ; ) Takie szczere, specyficzne spojrzenie, coś głębokiego, wyjątkowego w oczach - to chyba działa, nie jakoś kolor zielony czy czerwony :roll:

A jeśli o mnie chodzi to najbardziej uwielbiam oczy mojego chłopaka - w sumie niczyich innych oczu nie uwielbiam, ewentualnie własne :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nieee...

House'owski czy Cobain'owski błękit się dziewczynom nie podoba ;[

Ide się zabić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie patrzę w pierwszej kolejności na oczy. Nie zwracam też uwagi na coś tak mało ważnego jak ich kolor.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo lubię zielone, brązowe, mocno niebieskie... Z resztą, ważne by były ładnie (że tak ch.jowo powiem) rozstawione;) Poza tym na równi z oczami zwracam uwagę na rzęsy i brwi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to w sumie wszystko jedno, kiedyś mi się podobały szare, teraz to już bez różnicy. Byleby tylko nie miał zeza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam oczy ciemne, ciemnobrązowe, jak u mojego ukochanego. Ewentualnie ciemnozielone lub ciemnoniebieskie, ale brąz jest zdecydowanie na pierwszym miejscu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja lubie wszystkie kolory byle były intensywne xd jak facet ma takie mętne niebieskie to mnie nie ciągnie do niego jakoś ;) i bardzo lubie jak maja takie ciepłe wesołe spojrzenie.. mmmm xd

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz