Jump to content

sex.?

obstinate

Recommended Posts

Posted

dla kogo ?

dlaczego podchodzimy do tego tak beznadziejnie. ?!

ile jest dziewczyn ktore kochalo sie po to by pochwalić sie koleżankom?

ilu facetów chce tylko zaliczyć?

co jest z Waszą mentalnością!

sex bez miłości..-total bez sens..!

dlaczego to wszystko jest takie bez znaczenia.

mozna to porownac to rzeczy zwykłej,nic nei znaczącej..

Wolicie wierzyc ze kochacie kogos kogo nie znacie? (np. sex na imprezie )

Chcecie za wszelką cene wzbronić się przed miłością?

W sercu macie kamień

który ma nazwe namiętność i porządanie!

ale to nie znaczy ze powinno sie to wylewac na pierwszym lepszym

współzycie moze niesamowicie połączyć dwie osoby.

Seksu nie uprawia sie byle kiedy

każdy z nas ma w sobie wewnętrzny zegar

i aby dwie osoby mogly sie ze sobą kochać , oba zegary muszą pokazać ta samą godzine.

Dwie osoby które się kochają i są ze sobą muszą cierpliwie i wytrwale ustawiać wskazówki swoich zegarów , i zrozumieć ze uprawianie miłości to coś wiećej.. to bardzo wiele..

jak uścisk płci ..

nie lepiej tej bliskości , czułości ofiarować komuś wyjątkowemu?

komuś kto na to zasługuje.. ?

nie wyobrazam sobie zebym mogła dotknąć innego faceta..!

niz mojego wlasnego...

dziewice mowią ze boją sie bólu..

upokorzenie jest większe niż ten ból!

upokorzenie.. gdy potem bedzie nastepny , i nastpny..

gdy beda o sobie wiedzieć

upokorzenie zostanie w Tobie

na zawsze!

ale.. przejście bólu , poznanie upokorzenia , całkowita uległośc..

to pierwszy kro aby kiedyś stać sie szmatą.!

Jestem pierwszą i ostatnią,

Czczoną i nienawidzoną,

Jestem świętą i ladacznicą.

Małżonką i dziewicą.

Jestem matką i córką.

Ramieniem mojej matki jestem,

Bezpłodną, lecz moje potomstwo jest niepoliczone.

Zamężną i panną jestem,

Jestem tą, która daje dzień i która

Nigdy nie wydała potomstwa.

Pocieszeniem w bólach porodowych jestem.

Jestem mężem i żoną.

Mąż mój do życia mnie powołał.

Matką swego ojca jestem,

Męża swego siostrą, a on zaś synem moim odrzuconym.

Cześć mi oddawajcie,

Gdyż ja jestem gorszącą i wspaniałą!

Posted

:o... oprocz milosci jest jeszcze cos takiego jak poped seksualny ale moze ty tego nie masz(?) dlatego nie rozumiesz o co chodzi w seksie

Posted

nigdy nie uprawiałem seksu z dziewczyną której nie kochałem

mam tą swoją jedyną przy której sie czekało aż oboje będziemy gotowi i pewni

to zależy od ludzi... jakie zasady życiowe sobie ustalają

ja bym nie potrafił sie brzydko mówiąc przylizać z dziewczyną której nie znam nie kocham bo to dla mnie w brew zasadom

pocałunek to rzecz święta, intymna która może być kierowana tylko do tej jednej osoby a co dopiero sex

są jednak osoby na tym świecie które traktują to jako sport skoro tak im z tym dobrze .. tylko skoro pocałunki i sex to ponoć fizyczne wyrażanie miłości to w jaki sposób oni wyrażają miłość skoro potrafią sie kochać z nieznajomym/ą na dyskotece bez żadnego uczucia tylko dla zabawy?,,

Posted

a Ty chyba masz go zbyt wiele ;/

[ Dodano: Nie Kwi 22, 2007 9:19 ]

a Ty chyba masz go zbyt wiele ;/ do 1815

Posted

a ty go wcale chyba nie masz i to jest bardzo dziwne,myslałem ze w wieku 18 lat juz sie chce seksu (do obstinate) :razz:

Posted

zal.pl

myslisz jak typowy niewyzyty ogier.

Posted

proszę nie schodzić z tematu i nie komentować postów innych osób-każdy ma swoje zdanie i należy je uszanować-a reakcję przemilczeć(:

Posted

;/

Posted

moze tak mysle ale osobiscie wole jak dziewczyna jest doswiadczona w tych sprawach i wie jak zadowolic chlopaka

"czlowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" :wink:

Posted

Ja nigdy nie pocałowałabym chłopaka, do którego nic bym nie czuła, więc logiczne, że seks bez miłość nie wchodzi w rachubę.

oprocz milosci jest jeszcze cos takiego jak poped seksualny ale moze ty tego nie masz

Każdy ma popęd seksualny, ale to nie oznacza, że aby go rozładować trzeba uprawiać seks na prawo i lewo, można poczekać, aż znajdzie się tą odpowiednią osobę, a wtenczas seks z nią będzie o wiele wspanialszym przeżyciem niż z osobą, której praktycznie nie znamy, bo była nam ona potrzebna do szybkiego numerku, np. na imprezie ;)

Posted

heh powiem Ci taK.

to ze tak napisałam nie znaczy ze jestem cnotką,zero doswiadczenia,nic nie potrafie.

ale mógłbys uszanowac moj post.

bo chyba nie chciał bys zeby Twoja laska miała za duzo popędu i zdradzała Cie z kim kolwiek nie.?

Posted
moze tak mysle ale osobiscie wole jak dziewczyna jest doswiadczona w tych sprawach i wie jak zadowolic chlopaka

A jakby twoja dziewczyna nie byłaby doświadczona seksualnie i nie umiałaby cię "zadowolić" to co, rzucisz ją bo nie jest dobra w łóżku ? Popęd seksualny ok, ale kierując się samym popędem, schodzimy do poziomu zwierząt. Nigdy nie kochałabym się, nawet nie całowałabym się z chłopakiem, do którego nic bym nie czuła (ku ścisłości: popęd seksualny nie jest uczuciem).

Żal mi dziewczyn, które rozdają swoje ciało na prawo i lewo..... Po co? Chcą pokazać że są lepsze od innych? A g.... prawda, zachowują się jak zwykłe lamputy i tyle....

Posted

Może i jesteś bez zarzutu pod względem przypadkowego seksu, ale coż z tego- brak ci kultury. Obrażasz nas słowami

[fquote=obstinate]W sercu macie kamień

który ma nazwe namiętność i porządanie! [/fquote]

[fquote=obstinate]co jest z Waszą mentalnością! [/fquote]

zupełnie jakbys nas znała lub/i była lepszym gatunkiem człowieka.

Ile juz razy pisałem, że seks jest prywatną sprawą każdego z nas, i "nawet" ty nie masz prawa, kogokolwiek ze współżycia rozliczać.

Posted

co do popędu seksualnego z tym chyba tylko osoby które z jakichś przyczyn nie mogą sobie znaleźć partnera na stałe i po jakimś czasie sobie z tym nie radzą ale tak jak już pisałem to zależy od człowieka seks dla sportu jest dla mnie bezsensowny

mała czarna
Posted

Bez przesady, bo tylko obrażasz ludzi.

Dla każdego człowieka sex jest jego prywatną sprawą i poświęca mu tyle czau i uwagi, ile chce.

I nie mozna mówić, ze ktoś, kto sex lubi jest gorszy od tego, który go nie uprawiał. Jest inny. Ale oceniając ludzi powinno się patrzeć na trochę inne rzeczy.

Posted
Bez przesady, bo tylko obrażasz ludzi.

Dla każdego człowieka sex jest jego prywatną sprawą i poświęca mu tyle czau i uwagi, ile chce.

I nie mozna mówić, ze ktoś, kto sex lubi jest gorszy od tego, który go nie uprawiał. Jest inny. Ale oceniając ludzi powinno się patrzeć na trochę inne rzeczy.

zgadzam sie

Mam troche dosyć tego wiecznego zaglądania ludziom w majtki. Pilnujmy moze swojej "cnoty", hm?

Plusem jest dla mnie ze masz swoje zasady ale prosze nie oceniaj tak gorliwie innych. Bo mozesz jeszcze kogoś obrazić-jak zauwazyli poprzednicy.(z moją mentalnością wszystko wporządku)

Kazdy popełniająć błąd jakoś za to zapłaci. Wazne zeby czuć sie w porządku ze soba i swoim sumieniem i nie robić innym krzywdy

Posted

[fquote]le jest dziewczyn ktore kochalo sie po to by pochwalić sie koleżankom? [/fquote]

[fquote]co jest z Waszą mentalnością!

sex bez miłości..-total bez sens..! [/fquote]

Radzę Ci przestać matkować!

Jeżeli dziewczyny uprawiają sex to to jest ich sprawa a nie Twoja.

[fquote]

Mam troche dosyć tego wiecznego zaglądania ludziom w majtki. Pilnujmy moze swojej "cnoty", hm[/fquote]

No własnie..

Posted
Mam troche dosyć tego wiecznego zaglądania ludziom w majtki. Pilnujmy moze swojej "cnoty", hm?

Plusem jest dla mnie ze masz swoje zasady ale prosze nie oceniaj tak gorliwie innych. Bo mozesz jeszcze kogoś obrazić-jak zauwazyli poprzednicy.(z moją mentalnością wszystko wporządku)

Kazdy popełniająć błąd jakoś za to zapłaci. Wazne zeby czuć sie w porządku ze soba i swoim sumieniem i nie robić innym krzywdy

Zgodzę się tutaj z mystery.

Każdy decyduje o swoim życiu i Twoje gorące apele tego nie zmienią.

A jeśli później będzie tego żałować to będzie miał nauczkę na przyszłość.

Posted

nie lubię takiego odgórnego pouczania. To co ja robię robię na własne konto i nikt do tego nic nie ma, chyba, że kogoś tym ranię. Seks jest sprawą indywidualną, i nie można pouczać innych, chyba że się bzykają na powietrzu przy pełnej liczbi gapiów, których to razi. Nie lubię generalizowania, to że część ludzi robi głupie rzeczy nie znaczy, że robią to wszyscy.

Posted

Nie rozumiem dlaczego dziewczyna po straceniu dziewictwa ma czuć się upokorzona :?: Przecież to była jej świadoma decyzja i nieważne czy ma 15 czy 20 lat. A to, że inni się dowiedzą jest po prostu nieuniknione. Takie jest życie. Tak samo z partnerem. No ile jest dziewczyn, które mają przez całe życie jednego partnera :?: Więc nie twierdź, że zmiana partnera sexualnego powoduje zeszmacenie się dziewczyny, bo to jest niedorzeczne

Posted

[fquote=misiunia69]o ile jest dziewczyn, które mają przez całe życie jednego partnera Question[/fquote]

co prawda to prawda

życie różnie sie toczy i nie można powiedzieć że jakiś związek będzie trwał wiecznie

Posted

Jej... powiem szczerze -Obstinate ze bardzo ładnie to wszystko ujełas:):):) I ja sie zgadzam z Toba w 100%!! dla mnie sex bez miłosci albo na jakiejs imprezie to.. ehh... chłopak ma z tego ucieche a laska nazywana jest pozniej szmata! jednym słowem bajeeczkaa...:/ Ale fakt faktem ze ludzie sa rózni i czy tak czy tak beda robic co chca:P to ich zycie. Ale jesli ktos sie kocha zeby np. zaszpanowac to dowód na to ze jest dzieciakiem, a sex nie jest dla dzieci ;) jednak zeby nie było:P ludzie róbcie sobie co chcecie:P ja jednak wole SIEBIE SZANOWAC! PozdroFFka :):)

Posted

ludzie potrzebuje waszej pomocy..... :(

Posted
co jest z Waszą mentalnością!

Wolicie wierzyc ze kochacie kogos kogo nie znacie? (np. sex na imprezie )

Chcecie za wszelką cene wzbronić się przed miłością?

W sercu macie kamień

który ma nazwe namiętność i porządanie!

Słonko, mów za siebie... :roll:

I wybacz, ale nikt nie lubi, gdy traktuje się go odgórnie...

Znam dziewczyny, które dają na pierwszej lepszej imprezie, znam osoby, które szanują samych siebie i szanują dobro drugiego człowieka... jak w ogóle można mówić do ogółu takimi słowami? Generalizowanie...

Owszem, są dziewczyny, które popełniają błędy, współżyją tylko dlatego, że chcą się czymś pochwalić, czy chcą poczuć się dorosłe, w końcu mają te 15, 16... 18 lat? Wszystko tutaj zależy od dojrzałości emocjonalnej, jeżeli ktoś się szanuje to zdaje sobie sprawę z własnych czynów, jeżeli zaś ktoś szanuje drugiego człowieka, to do niczego go nie będzie zmuszał...

Kogo Ty na siłę chcesz pouczać?

Każdy tutaj ma swój rozum i wie, co dla niego jest dobre...

Odniosłam takie wrażenie - być może mylne - że chcesz być taką Obrończynią Pokoju, która matkuje wszystkim i siedzi na forum jako taki dobry duszek :mrgreen:

Posted

Odniosłam takie wrażenie - być może mylne - że chcesz być taką Obrończynią Pokoju, która matkuje wszystkim i siedzi na forum jako taki dobry duszek :mrgreen:

e:P to moja rola. ja tu wszystkich pouczam :P

ja z tego calego potoku mocnych słów wynioslam wrazenie ze kolezanka daje nam ostrzezenie bo w drugim rzucie uzyje siły :lol:

tak czy inaczej-temat do rozwazan własnych, w zaciszu włąsnego sumienia. nei widze potrzeby mielenia go po raz kolejny