Wampirka

Jak włączyć bluetooth w laptopie ?

10 postów w tym temacie

A więc mam problem, nie wiem czy 1. mogę połączyć telefon ze swoim laptopem za pomocą bluetooth 2. jeśli tak, to jak ? Nie jestem pewna, ale ten model laptopa to samsung R780, ręki nie dam sobie obciąć . Niemniej jednak mam nadzieję, że mi pomożecie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie jest podobnie na Windowsie 7... Ubuntu radzi sobie doskonale z przesyłem bluetooth. Może nagraj na pendriva jakieś live CD i prześlij co masz przesłać?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mozesz.

Wystarczy sparować urządzenia.

Oczywiście, mów do mnie ,a ja i tak nic nie zrozumiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wampirka,

Powinna być w opakowaniu dołączonym przez producenta :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a nie masz takiego przycisku koło bluetootha w laptopie? weź poszukaj i naciśnij jak znajdziesz

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam

pewnie masz problem wogole zeby wlaczyc bluetootha poszukal na klawiaturze klawisza i nacisnij najppierw klawisz fn a pozniej trzymajac nacisnij tez n z ikonka bt

to jesli jest wbudowany modol bt ,jak masz na usb to wgraj sterowniki i pokaze ci sie ikonka na pulpicie klikas i masz

wlacz w tel bt i zaznacz widoczny

klikasz na szukanie w programie od bt ,jak ci znajdzie tela to klikasz na ikonke tela

poczym tel poprosi cie o wpisanie hasla (ja wybieram proste )

wtedy pokaze ci sie okno na monitorze i wpisz to samo haslo

i masz sparowane

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

• Faceci w rurkach to dno
      Z ciekawości - co takiego jest w bojówkach, że kwalifikuje je do niechlubnej kategorii wieśniackiego ubrania? Jak jestem jeszcze w stanie zrozumieć [choć niekoniecznie podzielić] argumenty przeciwników noszenia rurek przez mężczyzn krążące wokół rzekomo dwuznacznego podkreślania przez nie pewnych części ciała, tak kompletnie nie mam pomysłu na to, o co może chodzić antyfanom bojówek.
    • Twoja najwspanialsza chwila w życiu...
      Moje 25 urodziny. Były najwspanialszym momentem w moim życiu. Dzięki osobie, z którą miałam być do końca swoich dni. Niestety bardzo szybko po tym dniu czar prysł i powróciła szara rzeczywistość. 
    • Ślub kościelny czy cywilny? A może życie na kocią łapę?
      Uważam że gdy ludzie się kochają nie jest im potrzebny świstek:) Jeśli uczucie wygaśnie nie ma też problemów z rozwodem ani toksycznym związkiem.
    • Włosy Prostowane czy loczki:p
      Jedne i drugie są piękne, choć nie każdy ich wariant może być odpowiedni dla danej osoby - o ile proste włosy same w sobie pasują każdemu, tak ekstremalnie wygładzone i przypominające taflę lustra już niekoniecznie [w przypadku loków sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana]. Zawsze można też postawić na wariant pośredni w postaci fal. Osobiście jestem posiadaczką włosów właśnie lekko falowanych, z tendencją do skręcania się widoczną zwłaszcza od mniej więcej połowy długości i bezpośrednio po umyciu [jeszcze przed wysuszeniem]. Nie narzekam - podoba mi się ten efekt [stanowi echo cudownych, grubych loków mojej babci], niemniej wolałabym, aby sprawiał nieco mniej chaotyczne wrażenie. Dokucza mi także fakt, że z racji skłonności do falowania moje włosy są bardziej podatne na przesuszenie niż te proste. Na co dzień nie noszę jednak fal, zwykle wygładzam je przy modelowaniu, odpowiednio podwijając i wywijając jedynie końce poszczególnych warstw mojej fryzury. Co jakiś czas, ze względu na to, iż niezwykle podobają mi się tak skręcone pasma, powraca do mnie także szalona myśl o zrobieniu sobie trwałej - jakkolwiek względy praktyczne i świadomość, jak bardzo uciążliwa jest pielęgnacja kręconych włosów za każdym razem powodują, że pozostaję przy ich dotychczasowej formie.
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84374
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Se_Wolny

• Tematów
      57884