Jasmine2

Gry na facebooku?

64 postów w tym temacie

Witam. Też kiedyś grałam w Farmville, ale mnie ta gra znudziła. Facebooka też używam raczej ostatnio do kontaktów ze znajomymi. Co oczywiście nie oznacza,że nie grywam w róznego rodzaju gry. Pykam sobie w gry wyszukane w google i to darmowe. A Facebook zostawiam do kontaktów towarzyskich.Pozdrawiam i do usłyszenia. Pa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No taki wsumie jest sens facebooka ale jest tez wiele osób, które właśnie korzysta z facebooka dla rozrywki, ja jakoś wielkim fanem gier nie jestem i raczej rzadko w nie grywam, no chyba że mi coś na psc zostanie, to wtedy żeby wykorzystać resztki chętniej się skusze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hi hi hi - to podobnie jak i ja.Jeśli mam parę groszy to coś zawsze sobie dokupuję,jeśli chcę przejść na dalszy poziom.Smocze łzy czy itemy.Pozdrawiam i do usłyszenia. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś grałem namiętnie w Treasure Island . Bardzo wciągająca zwłaszcza jak inni znajomi też grają i rywalizujecie ze sobą . Grałem prawie rok czasu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że nikt mnie nie zlinczuje, za co z góry przepraszam, ale ten temat ostatnio bardzo leży mi na sercu, dlatego może warto go "odkopać"? aby nie zakładać drugiego? Przecież nie wierzę, że nie ma chętnych do gier na Facebooku? Właśnie ja ostatnio często tam grywam,mimo, że przeznaczałam go jedynie na towarzyskie kontakty, ale okazało się, że nie tylko,bo właśnie od jakiegoś czasu bardzo chętnie korzystam z niego,ale też i do gier, są bardzo wciągające i różnorodne. Chętnie podyskutuję na ten temat, i o tym w jakie gry kto lubi na fejsie grywać? czy są to karty, warcaby, kulki,a może Mahjong bądź backgammon? To są gry darmowe- więc śmiało można poświęcić im nieco czasu,bo przecież nie tylko pracą i obowiązkami człowiek żyje, rozrywka należy się każdemu, nawet tego typu.Serdecznie pozdrawiam. Do usłyszenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fakt temat troche stary, ale chyba ciagle aktualny...choc mam wrażenie że genaralnie fb traci na popuralnosci a może sie myle?gry genarelnie są fajne ale wole wydywac kase na mocniejsze klimaty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak każdy forsę wydaje w innym celu, ja na ten przykład oprócz normalnych wydatków,na tradycyjne zakupy płacę np za gry w które sobie gram od czasu do czasu - jestem posiadaczką PaySafeCard,którą -jak zachodzi potrzeba,a gra jest ciekawa i chcę się dowiedzieć co jest na dalszych poziomach - płacę,zresztą to są raczej groszowe sprawy, ale czasami "gra" warta świeczki - jak mówi przysłowie.A co do popularności facebooka-raczej jest odwrotnie-zainteresowanie nim ostatnio rośnie,a wiem to stąd,ponieważ "odwiedzam" go regularnie. :) Ciągle jakieś nowe wpisy,niektóre ciekawe,inne mniej - ale są.Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam gry typu Squireels :mrgreen: Na fb gram w to, ale zagrał bym chętnie w inne tego typu gry :jupi:

Musiałem założyć konto na fb, żeby zagrać hehe. Podajcie jakieś gry platformowe tegi typu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam zobaczyć Sparta: Age of War i Stormfall: War of Empires - obie są naprawdę świetne i dostępne także na Facebooku. Jeśli nie to to Avengers :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz