Odyn

Sprawa mundurków w szkołach ;)

29 postów w tym temacie

Pewnie wielu z Was myśli że to temat odnoszący się do Romana. W sumie może pośrednio tak, bo ja startując w następnych wyborach będę zdobywał głosy wyborców jednym jedynym projektem(nie mam odpowiednij ilosci postow do napisanie w temacie spam :lol: ). Jako homofob, rasista, faszysta oraz męska szowinistyczna świnia proponuję mundurki tylko dla pań. Moim zdaniem, frekwencja w naszych szkołach i uczelniach (bo i tam by je wprowazdzono) wzrośnie dzieki temu nawet o 28%, gdyż będą chodzić wszyscy, oprócz tych niewrażliwych na kobiece piękno i niewinność dziewczęcego lica (czyli - geje)

Oto wzory dla poszczególnych szkół:

Uczennice Liceów Ogólnokształcących:

studypartner-r.jpg

Uczennice liceów i techników, oraz studentki zrzeszone w samorządach uczniowskich oraz studenckich (do tego mundurka, sześciopak gratis, żeby się lepiej obradowało):

sororitygirl.jpg

Uczennice i studentki szkół o profilu muzycznym:

starstudent-l.jpg

Uczennice liceów o profilu geograficznym, oraz studentki geografii:

foreignexchange.jpg

Uczennice szkół o profilach matematyczno-informatyczno-technicznych oraz studentki politechniki:

prettyplumer.jpg

Uczennice liceów o profilu politologicznym oraz studentki politologii oraz stosunków międzynarodowych:

temptingschoolgirl.jpg

Studentki szkół Państwowej Straży Pożarnej:

firewoman.jpg

Technika i wyższe szkoły gastronomiczne:

sodapopgirl.JPG

Szkoły o profilu kolejowym:

chickiechoochoo.jpg

Szkoły i uczelnie o profilu morskim

anchorsaway.jpg

Szkoły i uczelnie straży granicznej:

brownietrooper.jpg

Szkoły sportowe i AWF:

referee.JPG

Szkoły medyczne:

caregiver.jpg

Poszczególne szkoły wojskowe:

privatefeelgood-s.jpg

marineofficer.jpg

gigirl.jpg

sexymilitary-l.jpg

Szkoły religijne

beadedbellydancer.jpg

49_1_b.JPG

Szkoły o profilu hotelarskim:

maidservent.jpg

Szkoły ekonomiczno-administracyjne, wydziały prawa, ekonomii oraz administracji

sexyofficegirl-c.JPG

Szkoły i akademie rolnicze

wildwest.jpg

Reforma nie ominie także niektórych zawodów:

Listonoszka:

maildeliverygirl.jpg

Lekarka:

misscureall.JPG

Przedszkolanka, oraz nauczycielka klas I-III (kilka wersji)

kansasgirl.jpg

cuddlylion.jpg

fairytalefantasy.jpg

sexymouse.jpg

sexypan.jpg

POLICJA:

Policjantki z żeńskiego oddziału prewencji:

sexysheriff.jpg

Drogówka:

corruptcop.jpg

Dzielnicowe:

penalcodepenny-r.jpg

Federalne Biuro Inwigilacji

fbi.jpg

Straż Więzienna:

correctionsofficer.jpg

Oraz pojawią się nowe uniformy dla skazanych kobiet:

sexyinmate.JPG

Oraz dla szczególnie niebezpiecznych skazanych:

jailtime-d.jpg

Głosujcie na mnie !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha, "szkoły i uczelnie o profilu morskim" XD

"Mundurki" całkiem fajniutkie, ale chyba nie każdej dziewczynie by to pasowało XD No cóż... A wersja dla panów? ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eeeeeee.... gdybym była mężczyzną stwierdziłabym, że są fajne i pomysłowe. Niestety jestem kobietą i muszę powiedzieć, że to nie dla mnie, spódniczki więcej niż raz w tygodniu noszone - odpadają!!!... :P hehhe a ja idę studiować geografię... nie no... i "Uczennice liceów o profilu geograficznym, oraz studentki geografii" chyba najwięcej z tych wszystkich akurat ten mundurek zasłania :P jak miło :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czekając na porade lekarza w przychodni słyszałem rozmowe dwóch pan na temat mundurków..

Otóż w ich gimnazjum wpadli na pomysł noszenia.... polarowych kamizelek.

No lol :D

Cytuje "tanio i praktycznie"

:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widac ze masz poczucie humoru :D ..ale jezeli chodzi o mundurki giertychowskie(naszczescie mnie juz nie obejmą 8) )to jestem za ale tylko w szkołach podstawowych czasami to az skreca jak sie widzi dziewczynke 11-12lat w mini i szpilkach :? ja bym wprowadziała do podstawówki jeszcze jedno-zakaz malowania sie :!:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry kawał, ale jakby takie wprowadzili to bym sie nie obrazil. :>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł z takimi mundurkami nie jest głupi

Taa tylko szkoda, że nierealne. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A uczennice szkół o profilu informatycznym ? xD

czasami to az skreca jak sie widzi dziewczynke 11-12lat w mini i szpilkach Confused ja bym wprowadziała do podstawówki jeszcze jedno-zakaz malowania sie Exclamation

Popieram. Jeszcze dobrze się butów wiązać nie nauczyły, a robią za lolitki :?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje zrobić taki katalog i wysłać brunatnemu Romanowi :mrgreen: Czyż nie będzie zachwycony jaką to mamy pomysłową młodzież i elastyczną,ktora potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji? :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehehe :D świetne :D

[fquote=Milva]Tak, Romuś będzie zachwycony [/fquote]

dokładnie! ;D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli operacje plastyczne i zabiegi, by wyglądać w tych mundurkach jak te panie, to ja jestem ZA! xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Precz z mundurkami zarowno jak i z Panem "Romanem Giertychem" ze tak sie wyraze. :twisted: :evil:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakby takie mundurki mogły być, zamiast beznadziejnych jakie zapewne bedą to byłabym skłonna je nosić ^_^

ale na szczescie w liceum mundurki nieobowiązują, a w tym roku koncze gim :rotfl:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabawny pomysł, popieram wysłać katalog z takimi mundurkami do Pana Romka, napewno się ucieszy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, to teraz dziewczyny wymyślają dla facetów, niech równouprawnienie będzie :D :D :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł całkiem niezły, ale gdyby kiedykolwiek doszedł do skutku, to myślę że facetom by się odwidziało- skąpe mundurki może i wyglądają ładnie kiedy kobieta ma nienaganną figurę, ale proszę nie zapominać, nie każda może sie pochwalić pięknym, szczupłym ciałem, więc wyobraźcie sobie że tu i ówdzie wylewają jej się zbędne kilogramy nagromadzone przez zimę :wink: .

Co do pomysłu obecnego ministra edukacji, to jednorazowe ubrania i tak nie wypłyną na zachowanie tych a tych uczniów. Nie tędy droga.

Na całe szczęście w nieszczęściu, u nas w gimie jest szansa że nie będziemy musiały nosić spódnic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no musze przyznac ze mundurki znalazles rewelacyjne ;) tylko nie kazda dziewczyna by w nich wygladala tak dobrze jak te na zdjeciach(bo one sa sztuczne i wymalowane przez stylistow) :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobre, ale ja bym tego nie nosiła. U nas w gimnazjum wymyślili po prostu:

- podkoszulki biało-granatowe

- (na zimę) bluza dresowa

u nas spodnie, spudnica, co sie chce, nie ma jednolitego ubioru na nogi :D

w podstawówce sąsiadującej z naszym gimem są kamizelki takie łeee...

a jeśli chodzi o malowanie się w SP jestem za, ja nie mam zamiaru się malować do 3 gimnazjum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no bardzo fajne projekty mundurków ja jestem stanowczo za nimi siwtny pomysł... :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz