Bishamoth

Dead Island

Recommended Posts

Witam,

Swoja premiere niedlugo bedzie miala gra polskiego studia Techland. Zaraz po wydaniu pierwszego trailera, ludzie oszaleli. Ale czy bedzie hitem... no nie wiem. Sami zobaczcie jak prezentuje sie polskie 3D ;)

Share this post


Link to post

No chłopaki z Axis odwalili kawał dobrej roboty przy trailerze ; D Jest jeszcze wersja od tyłu na Yt, która jest bardziej spójna. Co do gry, to osobiście nie przepadam, za tematyką zombie w grach, lecz rzucę okiem jak będzie wyglądać gameplay ;D

Share this post


Link to post

ja na gre czekam od pierwszej zapowiedzi czyli 3 lata ;) zaciekawił mnie opis, aczkolwiek główne założenie mocno się zmieniło :P trailer rewelacja :)

Share this post


Link to post

Hm, filmik nie taki zły.

Ale zazwyczaj filmiki, ktore zapowiadają grę są o wiele lepsze od samej gry.

Jednak zobaczymy, czy będzie to jakaś ciekawa pozycja. ; )

Share this post


Link to post
bardzo dobrze się zapowiada

Ona już wyszła, chyba rok temu ;p Grałem razem z kumplem u niego w domu. Byliśmy sami, noc, browarek no i przeżycia całkiem fajne. Gra ma klimat i to coś, co kocham.

Share this post


Link to post

Taaak, ja już dawno tak się nie strachałem, jak przy tej grze i to w dzień :) Są emocje, a one grają tu pierwszą rolę. Polska zaczyna istnieć na rynku gier (Bulletstorm, Witcher, Dead Island). Trailer po prostu świetny i to on chyba zrobił najlepszą reklamę temu zombie slasherowi. Teraz czekam z niecierpliwością na film na podstawie tej gry, który to ma wyprodukować Lionsgate :> Myślę, że to będzie pewne oderwanie od stereotypowych filmów o zombie ;)

Share this post


Link to post

Samemu nudy, dopiero granie z kimś jest zabawne ;) Aczkolwiek moim zdaniem strasznie szybko się nudzi.

Share this post


Link to post

Ama ma Dead Island? Zagrajmy! :D

Brat dostał od dziewczyny, był tak dobry, że mi użyczył i pogrywam sobie obecnie :]

Share this post


Link to post

Gra świetna, lecz poprzez błąd który mają setki graczy, przestaliśmy grać z kumplami.

Szkoda, bo gra zapowiadała się naprawdę świetnie, lecz wchodzenie do gdy co 10 minut z powodu wywalania do pulpitu było w pewnym momencie już nie do zniesienia.

Twórcy gry też dali dupy, bo mieli rok na naprawienie tego błędu, tuziny skarg. Do tej pory nic co by pomogło.

Dodam, że błąd był tylko w Kampanii CO-OP.

Share this post


Link to post

Dla mnie Dead Island i Dead Island Riptide są najlepszymi grami, z jakimi kiedykolwiek przyszło mi się spotkać. Chylę czoła ku polskim twórcom, którzy odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. Kolejną super sprawą jest fakt, że odnowili te dwie części na PS4 i XboxOne. Szkoda, że nie mamy przycisków w głowie, które pozwalałyby nam na resetowanie wybranych wspomnień bo do tej gry wróciłabym ze 100% chęcią, żeby móc przeżyć ją jeszcze raz, ale tak jakby nigdy się w nią nie grało. Smuci mnie jedynie to, że tworzenie gry przejęła później inna firma (Dead Island Escape - Fatshark) co jak dla mnie było już niewypałem. Nie wspominając o cudownie zapowiadającym się Dead Island 2, którego projekt wzięło w łeb (mam nadzieję, że się ogarną i gra niedługo wyjdzie).

Techland porzuciło pracowanie nad kolejnymi częściami Dead Island na rzecz Dying Light. Ale czy na pewno dobrze zrobili? Jak dla mnie Dying Light nie umywa się do Dead Island choć jest również bardzo dobre.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  mw2

   Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
   · 12 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
   · 8 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 3 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 14 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
 • Popular Now

  • Asamix
   4
 • Posts