Bishamoth

Dead Island

14 postów w tym temacie

Witam,

Swoja premiere niedlugo bedzie miala gra polskiego studia Techland. Zaraz po wydaniu pierwszego trailera, ludzie oszaleli. Ale czy bedzie hitem... no nie wiem. Sami zobaczcie jak prezentuje sie polskie 3D ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No chłopaki z Axis odwalili kawał dobrej roboty przy trailerze ; D Jest jeszcze wersja od tyłu na Yt, która jest bardziej spójna. Co do gry, to osobiście nie przepadam, za tematyką zombie w grach, lecz rzucę okiem jak będzie wyglądać gameplay ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja na gre czekam od pierwszej zapowiedzi czyli 3 lata ;) zaciekawił mnie opis, aczkolwiek główne założenie mocno się zmieniło :P trailer rewelacja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm, filmik nie taki zły.

Ale zazwyczaj filmiki, ktore zapowiadają grę są o wiele lepsze od samej gry.

Jednak zobaczymy, czy będzie to jakaś ciekawa pozycja. ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bardzo dobrze się zapowiada

Ona już wyszła, chyba rok temu ;p Grałem razem z kumplem u niego w domu. Byliśmy sami, noc, browarek no i przeżycia całkiem fajne. Gra ma klimat i to coś, co kocham.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taaak, ja już dawno tak się nie strachałem, jak przy tej grze i to w dzień :) Są emocje, a one grają tu pierwszą rolę. Polska zaczyna istnieć na rynku gier (Bulletstorm, Witcher, Dead Island). Trailer po prostu świetny i to on chyba zrobił najlepszą reklamę temu zombie slasherowi. Teraz czekam z niecierpliwością na film na podstawie tej gry, który to ma wyprodukować Lionsgate :> Myślę, że to będzie pewne oderwanie od stereotypowych filmów o zombie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Samemu nudy, dopiero granie z kimś jest zabawne ;) Aczkolwiek moim zdaniem strasznie szybko się nudzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ama ma Dead Island? Zagrajmy! :D

Brat dostał od dziewczyny, był tak dobry, że mi użyczył i pogrywam sobie obecnie :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra świetna, lecz poprzez błąd który mają setki graczy, przestaliśmy grać z kumplami.

Szkoda, bo gra zapowiadała się naprawdę świetnie, lecz wchodzenie do gdy co 10 minut z powodu wywalania do pulpitu było w pewnym momencie już nie do zniesienia.

Twórcy gry też dali dupy, bo mieli rok na naprawienie tego błędu, tuziny skarg. Do tej pory nic co by pomogło.

Dodam, że błąd był tylko w Kampanii CO-OP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie Dead Island i Dead Island Riptide są najlepszymi grami, z jakimi kiedykolwiek przyszło mi się spotkać. Chylę czoła ku polskim twórcom, którzy odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. Kolejną super sprawą jest fakt, że odnowili te dwie części na PS4 i XboxOne. Szkoda, że nie mamy przycisków w głowie, które pozwalałyby nam na resetowanie wybranych wspomnień bo do tej gry wróciłabym ze 100% chęcią, żeby móc przeżyć ją jeszcze raz, ale tak jakby nigdy się w nią nie grało. Smuci mnie jedynie to, że tworzenie gry przejęła później inna firma (Dead Island Escape - Fatshark) co jak dla mnie było już niewypałem. Nie wspominając o cudownie zapowiadającym się Dead Island 2, którego projekt wzięło w łeb (mam nadzieję, że się ogarną i gra niedługo wyjdzie).

Techland porzuciło pracowanie nad kolejnymi częściami Dead Island na rzecz Dying Light. Ale czy na pewno dobrze zrobili? Jak dla mnie Dying Light nie umywa się do Dead Island choć jest również bardzo dobre.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz