ITCompozer

Ubuntu 10.10 - drastyczne spadki, w W7 brak spadków...

Recommended Posts

Witam,

problem dziwny.

Net zwalnia na Ubuntu czasem do 104 kB/s, wyłączam i włączam kartę sieciową i jest okej.

Sytuacja nie występuje na Windows 7.

W czym tkwi problem?

Pozdrawiam.

Znaczy co to za program? Czemu bezprzewodówka?

Jeśli chodzi o to to mam neta po wifi.

Po Win 7 sprawdzałem spokojnie pobrało mi 5GB niezwalniajać, a pod Ubuntu pobierze ze 150 MB i zwalnia...

Edit.Zainstalowałem ale nie pomogło, i wywaliłem no i teraz nie działa mi wifi, jak je przywrócić. Karta sieciowa Intel 4965AGN.

Nie słyszałem jeszcze żeby komuś dobrze działało Wi-Fi pod linuksem

Wysłane z mojego Amazon Kindle Fire przy użyciu Tapatalka

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • umcia
      Jak umówić się z dziewczyną
      Moze powiedz ktorejs niedzieli, ze nie mozesz isc do kosciola bo cos tam i sprobuj sie gdzies zaczaic, zeby ja przyfilowac i ze niby akurat szedles ta droga i ja spotkales. Zagadaj zwyklym „czesc”... widzialem Cie kilka razy w kosciele, moze sie poznamy? troche odwagi i bedzie git!
    • umcia
      Zdrada/snapchat
      Zawsze można użyć sabotażu i spróbować sprawdzić np z innego konta, ale generalnie to popularne zjawisko obecnie, wiec bardzo prawdopodobne, ze tak robi :p
    • Czarny_Charakter
      Używki
      Mam pytanie. Wczoraj jedząc suchą oranżadę wziełam oddech i wciągnęłam troche nosem. Dziś odczuwam silny ból w okolicach mostka i czasami nie potrafie złapać oddechu. Odczuwam również bóle głowy. Strasznie się martwie. Czy te objawy przejdą. Idąc do apteki jedna z aptekarek zaproponowała mi wizyte w okolicznym szpitalu i powrót z receptą na wziew. Prosze o pomoc. Czy to możliwe żebym przez wciąganie oranżady miała trudności z oddychaniem?
    • Kerosine
      Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?
      Sałatkę z trzech rodzajów sałat, tuńczyka w sosie własnym, jajka na twardo, groszku konserwowego, pomidorków koktajlowych i cebulki szalotki polaną sosem czosnkowym. Bogowie, jak ten tuńczyk skomponował się z tym sosem *kulinarny orgazm*
    • KrystianC
      Czy zdam egzamin komisyjny z niemieckiego ?
      Witam. 28 sierpnia mam egzamin komisyjny z niemieckiego, żeby dostać się do innej szkoły. Dostałem zagadnienia tylko z pierwszej klasy, które mnie obowiązują. Umiem już wszystko z tej kartki jak i również cały podręcznik na pamięć. Boje się ze zadania będą trudne i nic nie napisze. Mam tez cześć ustna. Czy taki egzamin jest trudny ? Jak wyglądają zadania? Jestem w klasie 1 LO i w gimnazjum miałem niemiecki , chodzę również na korepetycje