• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

riddle

Prostytucja

Recommended Posts

Skoro zamierzają zarabiać na życie tak się ośmieszając to trudno.

No nie wiem, czy zarabianie w jakikolwiek na dzieci jest ośmieszaniem się.

1. najczesciej: nie. nie moze byc usprawiedliwiona, na przyklad biedą. to pójscie na latwizne. prawie zawsze jest inne wyjscie, trzeba chciec.

2.nie. pomimo tego, ze to 'najstarszy zawod swiata' i prostytutkom zylo by sie lepiej, to jest to niemoralne i upokarzajace dla prostytutki (damskiej, meskiej, to nie ma znaczenia)

3.zaspokajają naturalne potrzeby seksualne, bo nie mają partnerek, lub te im nie wystarczają. po prostu. tacy ludzie zawsze byli i będą.

4. trudno powiedzieć. jedyną cechą wspólną prostytutek jest to, że pieniądze stawiają wyżej niż szacunek do własnego ciała. może niektóre rzeczywiście muszą, ale większość wmawia sobie, że nie ma żadnych alternatyw. najczęściej decyzja o rozpoczeciu prostytucji jest uwarunkowana środowiskiem, w jakim wychowywała się kobieta.

wszystkie powyższe dot. oczywiście prostytutek 'z wyboru', to zaczy takich, które świadomie podjęły pracę w ten sposób, nie były do tego zmuszane. niezaleznie od tego, co wpłynęło na ich decyzję rozpoczęcia prostytuowania się.

1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona

2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego

3. Co myslicie o osobach korzystajacych z uslug prostytutek?

I wreszcie;

4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"

ad1. sam nie wiem raczej nic jej nie usprawiedliwia ale gdy kobieta nie jest zmuszona do tego to wie co robi i liczy sie z kasekwencjami, ale jesli jest zmuszona to nie jej wina

ad2. z jednej strony gdyby ja zalegalizowac panstwo mialoby kozysci w postaci podatkow ale z drugiej rozpowszechniloby sie sutenerstwo a domy publiczne bylyby bezkarne

ad3. to zakompleksieni desperaci ktorzy musza placic za seks

ad4 nie mam zdania

Prostytucja to dla mnie coś chorego. Gdzie w tym wszystkim jest wiara w Boga. Nawet przykazanie jasno mówi "nie cudzołóż". Dla takich osób nie ma usprawiedliwień. Czasem są ludzie biedni i to nawet bardzo, ale prostytucja to tylko jedno z wielu wyjść. Jeśli się bardzo chce, to znajdzie się inne wyjście. Te panie do towarzystwa to często zagubione osoby, ale są uważane głównie za d***** i nic tego nie zmieni. Zresztą same do tego doprowadzają.

Na dzieci moga zarobić chociazby sprzatajac gdzies. One poprostu ida na latwizne. I wytlumaczenie "zarabiam na utrzymanie dzieci" wcale nie jest wytlumaczeniem.

Na dzieci moga zarobić chociazby sprzatajac gdzies. One poprostu ida na latwizne. I wytlumaczenie "zarabiam na utrzymanie dzieci" wcale nie jest wytlumaczeniem.

Na sprzątaczkę też trzeba mieć kwalifikacje :/, nie wiem skąd jesteś ale są takie miejsca w Polsce np. tu gdzie mieszkam na mazurach, że jest jakaś wieś z 10 domkami a najbliższa wieś jest 20 km dalej i ludzie tam klepią biedę, alternatyw często nie ma. :roll: Mogę się kurwić, być gwałcony jeśli to ma komuś pomoc i proszę mi nie mówić że idę na łatwiznę.

1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona

Nigdy nie usprawiedliwilabym prostytucji. Świństwo i tyle.

2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego

Nigdy w życiu.

Albo niewyzyci ewentualnie niezaspokojeni.

I wreszcie;

Takie same jak i "pani do towarzystwa"

Jak Ci ludzie później mogą spojrzeć w oczy swoim partnerom? Jak mogą mówić "kocham" albo "jestes dla mnie ta/tym jedyna/jedynym"?

Świństwo przez duże "Ś"

Na sprzątaczkę też trzeba mieć kwalifikacje :/, nie wiem skąd jesteś ale są takie miejsca w Polsce np. tu gdzie mieszkam na mazurach, że jest jakaś wieś z 10 domkami a najbliższa wieś jest 20 km dalej i ludzie tam klepią biedę, alternatyw często nie ma. :roll: Mogę się kurwić, być gwałcony jeśli to ma komuś pomoc i proszę mi nie mówić że idę na łatwiznę.

Takie kobiety sa czesto samotne i maja dzieci, wiec zawsze moga sie zglosic do domu samotnej matki, takie domy sa w wiekszych miastach, na poczatek otrzymaja pomoc, a w wiekszych miastach latwiej o prace.

Trzeba tylko chciec, a zawsze znajdzie sie wyjscie z sytuacji.

Zauwazylam. To co kobieta mieszkajaca na wsi nie może się zglosic do domu samotnej matki w miescie? I sie poprostu tam przeniesc? To napewno ciezka decyzja, zmienic zycie, wyprowadzic sie, ale lepsze to niz prostytucja.

Moja ciocia uciekla ze wsi, od meza pijaka z 3 dzieci do takiego domu w miescie i wyszla na prosta. Czyli sie da, jak juz mowilam, trzeba przede wszystkim chciec.

Dla dziecka to chyba hańba.

Można powiedzieć, że matka je zniesławia.

I wreszcie;

1. Prostytucja może być usprawiedliwiona jakimś 1 na 1 000 000 przypadkiem.. Nie wiem np. robi to by mieć pieniądze na leki dla matki..czy dziecka.. czy rodzeństwa.. Ale w innych przypadkach to po prostu dno..

2.Nigdy.. Nie powinna być.. Bo.. to jest niemoralne.. To jest po prostu brak godności.. jakiejkolwiek

3.Nie wyzyci :/ nie mogą sobie znaleźć normalnej kobiety.. albo żona akurat nie ma ochoty..:( Żal mi takich ludzi..:(

4.Kurewki i tyle...:( powinno się je eliminować WSZYSTKIE...

Nikt nie wziął pod uwagę tego, że niektórym taka praca może najzwyczajniej w świecie sprawiać przyjemność.

A to już kwestia własnego sumienia, a nie naszych ocen.

1. Prostytucja może być usprawiedliwiona jakimś 1 na 1 000 000 przypadkiem.. Nie wiem np. robi to by mieć pieniądze na leki dla matki..czy dziecka.. czy rodzeństwa.. Ale w innych przypadkach to po prostu dno..

Jej wybór jej sprawa, nie widze powodu by musiala usprawidliwiac sie przed calym światem.

2.Nigdy.. Nie powinna być.. Bo.. to jest niemoralne.. To jest po prostu brak godności.. jakiejkolwiek

To jej godnosc.

4.Kurewki i tyle...:( powinno się je eliminować WSZYSTKIE...

Wielu stróżów moralności próbowało i efekty jakie sa kazdy widzi - nie ma właściwie żadnych.

Eliminować to powinno sie osoby które zmuszaja do prostytucji i czerpia z tego korzysci finansowe, czyli wszelkiego rodzaju sutenerów alfonsów i tym podobnych.

Prostytutki były, są i będą. Dlatego uważam, że powinno się je zalegalizować. Niech płacą podatek od usług i chodzą na przymusowe badania. Bo skoro i tak tego nie zwalczymy, to czemu by nie korzystać z tego w postaci odprowadzanych pieniędzy?

Niech płacą podatek od usług i chodzą na przymusowe badania.

A myslisz, że one by się do tego stosowaly? bo ja watpie. A co im zrobia? Nadal wszystko bedzie nielegalne, pare nalotow na burdele jedynie moze zrobia, kary naloza i tyle.

Wielu stara się usprawiedliwiać prostytucję. JA nie widzę powodu dla którego miałabym to usprawiedliwiać. Dla dzieci, dla rodziny? Pff, naprawdę nie jest tak trudno o legalną pracę, wystarczy chcieć. Ale usprawiedliwianie jest znacznie łatwiejsze.

Co innego, kiedy prostytucja sprawia danej osobie przyjemność. Wtedy nic mi do tego, bo każdy ma prawo bawić się, jak tylko chce. To kewstia jego głowy, sumienia i rozliczenia z samym sobą.

Nie tak trudno o legalną pracę, hmm.. Z tym to bym się kłóciła. Moja siostra, młoda, z praktyką zawodową, cały rok szukała pracy. Pech? Możliwe, ale trochę zbyt częsty w jej życiu. Potem, już z doświadczeniem - też jej było trudno coś znaleźć.

Jednak nie jestem zdania, że ktoś z roozpaczy powinien natychmiast zająć się prostytucją. Są różne rozwiązania. Jeśli ktoś wybierze właśnie takie - jego sprawa.

[fquote]Nie tak trudno o legalną pracę, hmm.. Z tym to bym się kłóciła. Moja siostra, młoda, z praktyką zawodową, cały rok szukała pracy. Pech? Możliwe, ale trochę zbyt częsty w jej życiu. Potem, już z doświadczeniem - też jej było trudno coś znaleźć. [/fquote]Szukała pracy w zawodzie? Czy patrzyła na wszystkie dostępne oferty? Odrzucała posadę kasjerki czy sprzątaczki czy po prostu nie było takich ofert?

Co do prostytucji.

Usprawiedliwienie? Owszem, prostytucja z przymusu, mam tu na myśli wcześniej wspomniane wywożenie za granicę lub jeżeli komuś sprawia to przyjemność... chociaż szczerze mówiąc nie umiem sobie tego wyobrazić.

Co do legalizacji, to jestem w rozdarciu. (Najprościej ujmując) Z jednej strony, czy legalna czy nie i tak będzie, a tak to przynajmniej byłby z tego pieniądze. Z drugiej strony, legalizacja to w pewnym sensie pozwolenie na to, a to nie wydaje mi się do końca normalne (żeby o moralności nie mówić).

Prostytucja - jestem na NIE. Sprzedawanie swojego ciała, nawet w skrajnej sytuacji niszczy psychikę człowieka tysiąc razy bardziej niż żebranie o chleb na jakiejś ulicy.

jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"

Dobrze, że dałaś to w cudzysłowie, bo bym się czepiała. Kiedyś, jeszcze kilkadziesiąt lat temu owe panie do towarzystwa szczyciły się pozytywnym zdaniem - określano je raczej damami do towarzystwa, a w Japonii - gejszami. Bogate kobiety o wysokiej pozycji, bywały na przyjęciach razem z możnymi biznesmenami - nie było w tym nic złego.

A teraz?

Agencje towarzyskie, burdel, sex-shopy, telefon 0700... NIE!!!! Wspaniale, że nie ma już tematów tabu, że potrafimy rozmawiać o wszystkim i to wszędzie, ale bez przesady. Ludzie ulegli zezwierzęceniu, nie potrafią panować nad swoimi żądzami, a kobiety wykorzystują fakt, że można również i w ten sposób zarobić. Taka panienka z całą pewnością czuje do siebie po latach obrzydzenie, a przeszłości nie da się wymazać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nawet jeśli potrzebowała pieniędzy dla chorej matki, czy syna... CHOLERA, A CO ZE STANOWISKIEM KOŚCIO

[fquote]1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona [/fquote]

''A Ty nie wstydź się dziewczyno ciuchów drugiej kategorii, bo czy warto się sk******* tyko po to by być modnym?'' - Peja

Nie znajduje, żadnego usprawiedliwienia, chyba, że kobieta jest zmuszana do nierządu.

[fquote]2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego [/fquote]

Sądzę, że prostytucja powinna być zalegalizowana, bo dlaczego ktoś kto chce sobie pójść na dziwke ma mieć kontakt ze światem przestępczym? Głupota. Poza tym, ludzie korzystający z ich usług nie będą łapać AiDS, gdyż one będą przebadane, a za podatki można np wybudować drogi.

[fquote]3. Co myslicie o osobach korzystajacych z uslug prostytutek? [/fquote]

Są szmatami! Szybki seks zastąpił prawdziwą miłość do kobiety.

[fquote]4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"[/fquote]

Ku**y!

Zdan na temat "pan do towarzystwa" nie mam moze dlatego ze nie mialem z nimi bezposredniego doczynienia a nie mowie mowic o czyms z czym sie osobiscie nie spotkalem.Natomiast jezeli chodzi o legalizacje prostytucji to jestem w 100% na tak. W wiekszosci Krajow Europejskich prostytucja jest legalna takie panie sa zatrudnione jak w normalnej firmie, ich staz pracy liczy im sie do emerytury no i chyba co najwazniejsze musza robic badania okresowe. Dodatkowo nalezy nadmienic ze odprowadzany jest podatek Vat przez co nasz Skarb Panstwowy sie wzbogaci. To chyba wszystkie plusy jakie udalo mi sie znalesc za prostytucja. A minusow nie mam zadncyh bo jak ktos bedzie chcial korzystac z uslug tych Pan to i tak skorzysta