• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

riddle

Prostytucja

Recommended Posts

1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona

2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego

3. Co myslicie o osobach korzystajacych z uslug prostytutek?

I wreszcie;

4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"

1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona

nie widze żadnego usprawiedliwienia na to co robią te kobiety.

2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego

nie wiem na to pytanie nie odpowiem bo , sam z tego nie skorzystam a wielu ludzi przeciwnie...

są to ludzie nie wyżyci seksualnie którzy nie potrafią opanować swoich potrzeb erotycznych... nie popieram...

eee.. nie popieram, nie toleruje, są dla mnie nikim. W pogoni za pieniądzem zrobią wszystko :/

I wreszcie;

Ad.1 Nie może być usprawiedliwiona, bo kobieta szanująca swoją godność, może znaleźć nawet w Polsce inne zajęcie.

2. Nie, bo wogóle nie popieram prostytucji.

3. To już ich sprawa. Ja tego nie popieram i na pewno nie skorzystam.

4. Uważam, że takie panie nie mają godności i poszanowania siebie.

[fquote]1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona [/fquote]

A co tu jest do usprawiedliwiania? Tak dlugo, jak funkcjonuje to dobrowolnie, nie mam z tym problemu

[fquote=riddle]2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlacze[/fquote]

Prostytucja byla zawsze, jest i bedzie. Tego nie da sie zlikwidowac. Powinno sie ja zalegalizowac, przynajmniej byloby to pod kontrola a panstwo mialoby pieniadze z podatkow

[fquote]3. Co myslicie o osobach korzystajacych z uslug prostytutek? [/fquote]

są to ludzie nie wyżyci seksualnie którzy nie potrafią opanować swoich potrzeb erotycznych...

Lepiej, ze ida do prostytutki i dostaja to co chca, nizby mieli gwalcic

[fquote]4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"[/fquote]

Jesli maja ochote, to prosze bardzo. Ich cialo, niech robia z nim co chca.

I wreszcie;

1. Czasami sytuacja materialna zmusza do tego kobiety:(. O ile robia to z wlasnego wyboru, nie sa do tego zmuszane np. wyworzone za granice i jest im mowione ze do legalnej pracy itp. to nie mam nic do tego

2. Nie mam zdania

3. Nie moja sprawa poniewaz ja nie korzystam i nie mam zamiaru

4. Raczej im wspolczuje....

I wreszcie;

1.Chce to robic? przeciez ja nie stane na drodze i nie bede krzyczala zeby zamiast sie puszczac poszly do Kosciola.. Sprawa wylacnzie tej kobiety, ale wydaje mi sie ze taka ktora sie oddaje za kase nie ma juz nic wiecej do zaoferowania oprocz tego ze zrobi loda.. Jak dla mnie totalne dno.

2. Jest, byla i bedzie.. i tak nikt tego nie zatrzyma.

3. Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Tutaj ponownie.. widac ze albo koles ma problemy ze znalezieniem sobie kogos odpowiedniego albo ktos odpowiedni go nie zaspokaja.

4. Ich sprawa, ich zycie , ich cialo.

Ad.1

Jak dla mnie nie ma na to usprawiedliwienia. Wiem, zdarzają się takie sytuację, w których nie wiadomo jak zdobyć pieniądze i wybiera się prostytucję, mimo to jednak uważam, że kobieta nawet w tak trudnej sytuacji jest w stanie znaleźć inną pracę.

Ad.2

Jeśli jej nie zalegalizują jej to ona i tak nadal będzie istniała, tak jak do tej pory. Jest mi to obojętne.

Ad.3

Nie mają na co wydawać pieniędzy ;) A tak poważnie to nie mi to oceniać, bo ja z takich usług korzystać nie będę ;)

Ad.3

Nie znają swojej wartości. Lubią seks, więc pracują w takim "zawodzie". Mam do nich obrzydzenie.

Prostytucja nigdy nie jest usprawiedliowona. żaden brak ojca czy pieniędzy tego nie usprawiedliwi.

oczywiście, że nie powinna, sex powinien być uprawiany z miłości i te inne rzeczy, których uczą nas w szkole, a nie traktowany jak szybki numerek, handel samym sobą za który pobiera się opłatę.

Zwykle są to starsi panowie, ktorzy sądzą, że jak będą się kochać z młodszą czy jakąś ładną dziewczyną to też staną się młodsi.Zresztą wtedy tak się czują to ich odmładza. Wiedzą że życie mają za sobą, czują że mają nad kimś władze i ona zrobi wszystko co będzie chciał.. czasem to zamiast alkoholu albo i połączenie z nim na rożne rozterki i tak dalej... w każdym razie zwykle czymś zmartwieni, zmęczeni i właściwie podobnie jak prostytutki o niskiej samoocenie i tracący do siebie szacunek.

Cóż te pięknie nazwane ''panie do towarzystwa'' też sądzą, że mają władzę nad facetem,Oczywiście to odczucie subiektywne. CZują, że on je ubóstwia, kocha,spełnia ich np.materialne życzenia labo utrzymuje itd. Ale tak naprawdę nawet jeśli wydaje się jej że się w nim zakochała (np.po częstszych spotkaniach) to jest to nieprawa, ona traktuje go instrumentalnie. Czasem uważają że to syzbki zarobek z minimum wysiłku czasem tylko trzeba znosić obleśne typy, czasem nadrabiają sobie w ten sposób brak ojca cz zainteresowania ze strony rodziców. Potem powoli tracą do siebie szacunek ale nadal w ten sposób pracują...

Jak długo jest to dobrowolne, tak długo nic mi do tego.

Tak, bo dzieki temu łatwiej będzie wyeliminować osoby które czerpia nielegalne korzyści z nierządu.

No, cuż jak nie maja innej drogi...

I wreszcie;

Nie znam zadnej, wiec nie mam jak ocenic.

I wreszcie;

1. w niektórych przypadkach myslę, że można ją usprawiedliwić

2. tak - dlatego, że istniałaby jakaś kontrola nad tym zjawiskiem, nie - dlatego, że to nie moralne przyzwalać na nierząd.

3. są to bardzo różni ludzie, którzy potrzebują albo dowartościowania, albo miłości, albo zwierzęcego zaspokojenia swoich potrzeb, albo rozrywki...itp.

2. myślę, że tym kobietom jest potrzebna raczej pomoc i współczucie niz potępienie.

nie widze żadnego usprawiedliwienia na to co robią te kobiety.

Nie może być usprawiedliwiona, bo kobieta szanująca swoją godność, może znaleźć nawet w Polsce inne zajęcie.

Chce to robic? przeciez ja nie stane na drodze i nie bede krzyczala zeby zamiast sie puszczac poszly do Kosciola.. Sprawa wylacnzie tej kobiety, ale wydaje mi sie ze taka ktora sie oddaje za kase nie ma juz nic wiecej do zaoferowania oprocz tego ze zrobi loda.. Jak dla mnie totalne dno.

a może warto się zastanowić ile kobiet robi to dobrowolnie?jestem pewna, że niewiele. która kobieta wolałaby uprawiać nierząd niż godnie zarabiać?czasem jeden błąd może zawarzyć o całym jej życiu. zazwyczaj to ktoś inny zarabia na ich ciałach i nie pozwalaja tak łatwo zrezygnować z tego "zawodu", te kobiety są bite, poniżane i zmuszane do prostytucji. ja im szczerze współczuję.

Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona

Uważam, że tego nie można usprawiedliwić.

a co to da? I tak będzie i tak...niestety

Nie umieją sobie znaleźć kobiety...ich sprawa :lol:

jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"

najwidoczniej nie potrafią nic innego...a pieniądze potrafią zarabiać tylko w ten sposób.

A czemu ja miałabym je usprawiedliwiać? Nic tu do usprawiedliwiania: ich życie, ich ciało, ich problemy.

Moim zdaniem prostytucja bardziej tyczy się własnego sumienia niż prawa.

Obojętne mi to.

Że są obleśli i, że nie szanują siebie.

Nie znam żadnej, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Jeśli są stuknięte (ładnie powiedziane) i robią to bo chcą to... przepraszam, ale wymiotuję.

Jeśli mają trudną sytuację w życiu, jeśli zbłądziły to żal mi ich i współczuję.

Sama nigdy przenigdy nie chciałabym być zmuszona do prostytucji.

[fquote]1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona [/fquote]

Jeżeli kobieta nie ma za co nakarmić dzeci i nie ma szansy na żadne inne źródło dochodów...może wtedy? :roll:

[fquote=riddle]2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego [/fquote]

Absolutnie nie.Sex to cos więcej niż zwykłe połączenie cielesne.Zalegalizowanie doprowadziłoby do zwulgaryzowania miłości.

[fquote]3. Co myslicie o osobach korzystajacych z uslug prostytutek? [/fquote]

Mam jak najbardziej negatywny stosunek....chociaż nie wiem czy jest to chęć zaspokojenia potrzeb, zwykłe instynkty,może potrzeba miłości?

[fquote]4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"[/fquote]

Pogarda i strach z powodu świadomości do czego jest zdolny rodzaj ludzki.

I wreszcie;

Ad1.Nie znajduję usprawiedliwienia. Oczywiście dla kobiet które zarabiają tak, bo wolą to niż pójść do przyzwoitej pracy.Tym, które są do tego zmuszane, zarówno za granicą lub wskutek ciężkiej sytuacji, współczuję.

Ad2. uważam że nie, bo to zwykły brak szacunku, zarówno dla siebie, jak innych.

Ad3.Jak pisałam wyżej:nie szanują swojego ciała, traktują seks jak zwykłą zabawę, nie potrafią zapanować nad swoimi żądzami.

Ad4. Odrzuca mnie od nich, nie wiem jak można upaść tak nisko( znowu powtórzę że chodzi mi o kobiety które robią to dobrowolnie). podziwiam jednak te, które odeszły od tego "zajęcia"(nie dlatego, że im się znudziło, ale postanowiły zmienić swoje życie).

Uważam, że tak. Usprawiedliwieniem może być chęć posiadania pieniędzy, mogą być też szlachetniejsze powody.

[fquote=riddle]2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego [/fquote]

Uważam, że państwo powinno kontrolować przemysł płatnego seksu, wszystko mozna opodatkowac.

[fquote=riddle]3. Co myslicie o osobach korzystajacych z uslug prostytutek? [/fquote]

Juz pisałem, że wsppółczuję im mechanicznego seksu.

[fquote=riddle]4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"[/fquote]

Brak zdania. Nie będę obrazał kogoś tylko dlatego, że robi za pieniadze to co reszta robi za darmo. Kazdy ma swoje sumienie i tylko siebie powinien rozliczać.

Te kobiety mają prawo robić ze swoim ciałem co im się podoba, więc nie powinniśmy w to wnikać. Usprawiedliwiona? Jeśli prostytutki decydują się na to, są widocznie w skrajnej desperacji.

Nie powinna zostać zalegalizowana, bo to w sumie NIE JEST praca... Nie wyobrażam sobie zobaczyć dokument, gdzie w zawodzie jest wpisane: "prostytutka"... :|

Hm, cóż. One oferują, on płaci. Niby żadnego przekrętu w tym nie ma. To są ludzie także zdesperowani. Budzi we mnie obrzydzenie takie postępowanie. Płacić za seks? Nienormalne...

Tak jak już mówiłam, skrajna desperacja. Wydaje im się, że ich ciało jest jedynym, na czym mogą zarobić, ale przez to tracą ostatnią cząstkę siebie, jaka im pozostała. Warto, za taką cenę? Nie sądzę.

[fquote]1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona[/fquote]

zawód jak zawód, może być usprawiedliwiona tak jak to robi wiele dziewcząt w krajach azjatyckich, afrykańskich by ratować swe rodziny, bo myślę, że jakbyśmy byli w takiej sytuacji to zrobilibyśmy to samo

[fquote]2. Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego[/fquote]

tak jestem za legalizacją, każdy robi to co chce i decyduje o swym życiu, tylko najlepiej aby zalegalizowano to w taki sposób by nie propagować takich zachowańbo trzeba chronić dzieci przed demoralizacją.

[fquote]3. Co myslicie o osobach korzystajacych z uslug prostytutek?[/fquote] - jak mają taką potrzebę to niech to robią, jasam nie mam takiego zamiaru

[fquote]4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"[/fquote]- każdy jest panem swego życia i moze robić co uważa za słuszne i poza tym nie lubię oceniać ludzi po pozorach, gdyz mogą mieć te panie szlachetne intencje

zawód jak zawód, może być usprawiedliwiona tak jak to robi wiele dziewcząt w krajach azjatyckich, afrykańskich by ratować swe rodziny, bo myślę, że jakbyśmy byli w takiej sytuacji to zrobilibyśmy to samo

tam jest to kwestią mentalności, z tego samego powodu mógłbyś usprawiedliwić dziecięcą prostytucję w Tajlandii, czy mozemy usprawiedliwic cos tylko dlatego ze inni tak robią?

teoretycznie nie, dla mnie jeśli to nierząd jest czyniony bez pobudek altruistycznych, że tak powiem, to jest to trochę niemoralne i ludzie się niszczą przez to, bo co to za przyjemność dawać d*** parędziesiąt razy dziennie i czynić to z ludźmi których nie kochamy

teoretycznie nie

ale co teoretycznie nie?

dla mnie jeśli to nierząd jest czyniony bez pobudek altruistycznych,

a kiedy jest ? i czy ta rodzina utrzymująca się z tego że córka/matka daje d*py na ulicy nie zasługuje na pogardę, rodzina powinna byc ostatnią ostoją, kiedy wszyscy sie od ciebie odwrócą rodzina powinna pozostać, pomóc a nie dobić. Zawsze zastanawiałam się nad pobudkami dla których młode ładne dziewczyny zostają prostytutkami, w większosci przypadków decyzja spowodowana jest trudną sytuacją materialną, patologią w rodzinie itd. Naiwne dziewczyny dostają się pod "opiekę" alfonsów i .... mają przeje*ane. Pytanie tylko czy milczące potępienie społeczeństwa jest właściwą odpowiedzią. Prawda jest taka ze teoretycznie wszystkim przeszkadzają panie stojące na rogu ale nikt nie robi nic zeby tam juz nie staly. Najstarszy zawód świata nie zniknie z powierzchni ziemi, przy odrobinie wysilku moznaby jednak sprawic zeby stal sie naprawde zawodem, a nie tak jak jest często obecnie, formą niewolnictwa

[ Dodano: Czw Kwi 19, 2007 17:28 ]

to jest to trochę niemoralne

kazda forma nierządu jest niemoralna ;)

bardzo zmieniłam zdanie na temat prostytucji po przeczytaniu książki P. Coelho "11 minut" polecam, zwlaszcza chlopakom... te dziewczyny, niektore! czerpią z tego radość, satysfakcję, wiem, ze to dziwne... ale tak jest... zresztą jest to ich świadoma decyzja, każdy ma prawo robić w życiu to na co ma ochotę...

nie wolno ich potępiać... to jest każdego prywatna sprawa, co robi z życiem, dopóki nie krzywdzi innych

tam jest to kwestią mentalności, z tego samego powodu mógłbyś usprawiedliwić dziecięcą prostytucję w Tajlandii, czy mozemy usprawiedliwic cos tylko dlatego ze inni tak robią?

nie wiem kogo lub co chcesz usprawieldliwić?dziewczęta, kobiety, dzieci, które podejmują się prostytucjii czy samo zjawisko?

jeśli kobieta decyduje się na zarabianie ciałem ot tak to już jej sprawa i nikomu nic do tego - ale ile jest takich kobiet?. wszystkim rządzi mafia, kobiety są zmuszane do prostytucji i tego nie można w żaden sposób usprawiedliwiać. tak na prawdę one nie zarabiaja na siebie tylko na swoich "opiekunów". ile słyszy się o dziewczynach, które nieświadome niebezpieczeństwa wyjeżdżały do niemiec pod pretekstem legalnej pracy. potem dostawały się do domów publiczneych z których nie miały możliwości ucieczki, a te które próbowały uciec ginęły (oglądałam kiedyś film dokumentalny na ten temat).

bardzo zmieniłam zdanie na temat prostytucji po przeczytaniu książki P. Coelho "11 minut" polecam, zwlaszcza chlopakom... te dziewczyny, niektore! czerpią z tego radość, satysfakcję, wiem, ze to dziwne... ale tak jest... zresztą jest to ich świadoma decyzja, każdy ma prawo robić w życiu to na co ma ochotę...

też czytałam "jedenaście minut", jest to jedna z moich ulubionych książek ale to bardziej przypomina bajkę z happy endem niż prawdziwe życie.

nie wiem kogo lub co chcesz usprawieldliwić?dziewczęta, kobiety, dzieci, które podejmują się prostytucjii czy samo zjawisko?

gdybys umiala czytac ze zrozumieniem zauwazylabys ze nie powiedzialam ze usprawiedliwiam czy tez chce usprawiedliwic prostytucje

Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona

W żadnym wypadku. W moim przekonaniu jest to pójście na łatwiznę i tym samym owe lekkomyślne podejście prostytutek nie kończy się na sezonowym skoku w bok.

Czy uwazacie ze powinna zostac zalegalizowana, jesli tak to dlaczego, jesli nie to rowniez dlaczego

Nie. Nie chcę sobie nawet wyobrażać jak bardzo upadłby nasz kraj pod względem moralności, etyki, obyczajowości.

To egocentryczni klienci niemający nic wspólnego z czystością ducha, i nie tylko.

jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"

Niezbyt dobre. Nie przemawiają do mnie skomlenia nt. chęci zarobku w ten sposób. Zawsze jest inne wyjście, a dla chcącego - nic trudnego.

Niezbyt dobre. Nie przemawiają do mnie skomlenia nt. chęci zarobku w ten sposób. Zawsze jest inne wyjście, a dla chcącego - nic trudnego.

Niby tak, ale nigdy nie wiesz czy akurat ta kobieta nie została czasem uprowadzona z innego kraju i zmuszana do takiej pracy. Nie można nigdy generalizować.