kopciuszek164

Jak często myjecie włosy?

Recommended Posts

Ja myję co dwa-trzy dni, codziennie przed myciem wcieram w skórę głowy naftę kosmetyczną, polecam bo znacznie poprawiła mi się kondycja włosków dzięki temu :)

Myję codziennie, zwłaszcza kiedy mam wf albo idę  na rower.Ale im goręcej jest, tym bardziej  czuję,ze  chyba będę musiał pozbyć się futra, przynajmniej  na lato :) 

W nawyku już mam, że jak biorę prysznic to i myje włosy więc codziennie. Ale patrząc, że mam i kitka i brodę to raczej dobrze.

japierdole wy się myjecie raz na dwa-trzy dni ?! nie wiedziałem że na tym forum są aż takie brudne chuje ( lub pizdeczki )

ja myje włosy 2 lub 3 razy dziennie i nie wyobrażam sobie jak to jest ich nie umyć przez 2 dni

Codziennie, bo nie zniosłabym przetłuszczonych włosów i tu zaczyna się błędne koło, bo przetłuszczają się podobno przez częste mycie :P 

Codziennie. W pracy noszę kask i o ile nie zawsze włosy mam przepocone, o tyle od pasków podtrzymujących kask mam wygniecione paski na włosach. Noszę krótkie (max 6mm długości), lecz są dość sztywne. Te okoliczności sprawiają, że mycie włosów każdego dnia jest jak najbardziej optymalne. W dodatku praktycznie nie trzeba ich suszyć bo kłaki tej długości schną same.

Codziennie, bo inaczej się zadrapię. Mam strasznie przetłuszczające się włosy. Kiedyś było jeszcze gorzej, bo włosy nie wytrzymywały nawet jednego dnia czyste, więc teraz nie narzekam jakoś strasznie.

Codziennie, mam cienkie włosy, które szybko się przetłuszczają i wyglądają źle.

Ja myję włosy kiedy czuję, że jest taka potrzeba. Jest to co 3-5 dni. Jak się przetłuszczą.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • miranda76
      Radiowy głos, jak to wykorzystać?
      Sprawdź sobie stronkę https://www.powitania.pl może tam gdzieś się załapiesz
    • KwaśnikPodchalański
      Błędy ortograficzne a seks
      Hej, ostatnio mi dziewczyna z podchala powiedziała, że a w sumie to wam nie powiem hehe ale było to erityczne. A wy? Też macie / robicie? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam  
    • Ania2705
      Nietypowe zerwanie
      Potrzebuję pomocy  Byłam z chłopakiem w związku ponad 2 lata a niedawno mi się oświadczył. Nasz związek był piękny taka prawdziwa miłość. Jednak od dłuższego czasu była średnia sytuacja z jego mamą - ona lubiła sobie wypić miała wieczne pretensje do mnie i do niego. Od jakiegoś czasu wzrosło to do takiego poziomu że przez nią ciągle się kłóciliśmy bo ona twierdziła że przyjeżdżam do nich jak do hotelu i nic nie robię a tak naprawdę robiłam wszystko w tym domu sprzątanie gotowanie itp. Od 3
    • Kerosine
      Hity i Kity Kosmetyczne
      Po raz pierwszy użyłam dzisiaj zamiast tradycyjnego żelu pod prysznic czy olejku myjącego i jestem zachwycona <3 Świetna rzecz szczególnie na turbo-prysznic; będę polować na podobny produkt o zapachu lawendy / róży lub specjalnie dedykowany potrzebom suchej skóry [już widzę, że Dove może mnie ucieszyć swoimi musami z olejkiem różanym i olejem arganowym].
    • Kerosine
      Cytat na dzień dzisiejszy
      Ci, którym wydaje się, że mnie znają mają rację. Wydaje się im.