kopciuszek164

Jak często myjecie włosy?

419 postów w tym temacie

ale jak mi wysuszą łeb i kłaki, to będę miała łupież..

choć po zafarbowaniu przez pewien czas miałam okropnie suche włosy, i przetłuszczały mi się po 4,5 dniach..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie, czasem jednak, gdy naprawdę nie mam na nic ochoty, a wiem, że jutro nigdzie nie muszę wychodzić, to co dwa dni. A jeśli na następny dzień muszę wyjść, to umyję rano. Zdarza się, że myję trzy razy dziennie, ale są to równie rzadkie przypadki, co mycie ich co dwa dni. Mam tak, jeśli rano mam trening koszykówki-czyli po treningu pierwszy raz, pod wieczór wychodzę-czylu przed wyjściem drugi raz, i żeby nie czuć dyskomfortu po wyjściu trzeci raz przed pójściem do łóżka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

raz na 2-3 dni myję. mam w sumie dosyć długie i gęste włosy, same schną długo, a traktować je codziennie nie dość, że detergentem, to jeszcze suszarką? raz dwa by się zniszczyły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To zależy, czasami codziennie, czasami raz na dwa/trzy dni. Zależy od tego,co robię i od kondycji mojej czuprynki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co dwa dni. Nie przetłuszczają mi się i spokojnie mogłyby 'wytrzymać' dłużej, ale ja po prostu lubię wyglądać świeżo. Myłabym codziennie, jednak powstrzymuję się, bo nie jest to najlepsze dla włosów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codzienne mycie włosów sprawia, że bardziej się przetłuszczają.

Bzdura, między jednym a drugim nie ma żadnych zależności. Włosy należy myć kiedy tylko zaczną się przetłuszczać.

Sam myję już praktycznie dwa razy dziennie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bzdura, między jednym a drugim nie ma żadnych zależności. Włosy należy myć kiedy tylko zaczną się przetłuszczać.

Sam myję już praktycznie dwa razy dziennie.

a ja raz na 2-3 dni i podpisuję się, że to bzdura.

ale rozczochrany, jak myjesz dwa razy dziennie to powinieneś używać jak najłagodniejszych szamponów [np. takich dla dzieci].

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• utyle
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 odpowiedzi
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 odpowiedzi
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

· 4 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy
      Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Są na wymiar, popytaj w sklepach gdzie sprzedają rolety. Jak Ci się pofarci to utrafisz taką na zawiasach nawet. Dobrze wymierz drzwi balkonowe i na zamówienie Ci zrobią.   Koniec offtopa z mojej strony
    • Danny
      Nienawidzę świata!!!
      Dużo by opowiadać.. No po prostu zobaczyłem że to jest głupie i bezsensu i że przez lata próbowałem zadowolić rodziców podczas gdy mogłem i powinienem myśleć o sobie. Jestem na to wkurwiony!!! Na świat, na rodziców i na siebie!! 
    • doris288
      mieszkanie
      Cześć, skończyłam już ponad 19 lat. Doszłam do wniosku, że powinnam się wyprowadzić z domu rodzinnego. Chciałabym zamieszkać wtenczas już sama. Chcę zapytać was o wasze doświadczenia  Kiedy wy się wyprowadzacie lub zamierzacie to zrobić? Czy macie już ten problem za sobą? I z czym on jest związany? A także kto wam przy tym wszystkim pomagał?  Dziękuję za wasze podpowiedzi  
    • Kerosine
      Nienawidzę świata!!!
      Powiedzmy, że bliskie mi są podobne odczucia :} Jednak zarówno nienawiść, jak i gniew to uczucie - emocja w przypadku tego drugiego - wtórne, jedynie maskujące to, co czuje Twoje prawdziwe ja. Co takiego się wydarzyło, że masz już dosyć bycia "grzecznym, wzorowym chłopcem"? 
    • Danny
      Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Wkurwia mnie że byłem grzecznym, wzorowym chłopcem tyle lat. Mam tego k*rwa dosyć!!!!!