kopciuszek164

Jak często myjecie włosy?

418 postów w tym temacie

Ja myję co dwa-trzy dni, codziennie przed myciem wcieram w skórę głowy naftę kosmetyczną, polecam bo znacznie poprawiła mi się kondycja włosków dzięki temu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myję codziennie, zwłaszcza kiedy mam wf albo idę  na rower.Ale im goręcej jest, tym bardziej  czuję,ze  chyba będę musiał pozbyć się futra, przynajmniej  na lato :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W nawyku już mam, że jak biorę prysznic to i myje włosy więc codziennie. Ale patrząc, że mam i kitka i brodę to raczej dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

japierdole wy się myjecie raz na dwa-trzy dni ?! nie wiedziałem że na tym forum są aż takie brudne chuje ( lub pizdeczki )

ja myje włosy 2 lub 3 razy dziennie i nie wyobrażam sobie jak to jest ich nie umyć przez 2 dni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie, bo nie zniosłabym przetłuszczonych włosów i tu zaczyna się błędne koło, bo przetłuszczają się podobno przez częste mycie :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie. W pracy noszę kask i o ile nie zawsze włosy mam przepocone, o tyle od pasków podtrzymujących kask mam wygniecione paski na włosach. Noszę krótkie (max 6mm długości), lecz są dość sztywne. Te okoliczności sprawiają, że mycie włosów każdego dnia jest jak najbardziej optymalne. W dodatku praktycznie nie trzeba ich suszyć bo kłaki tej długości schną same.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie, bo inaczej się zadrapię. Mam strasznie przetłuszczające się włosy. Kiedyś było jeszcze gorzej, bo włosy nie wytrzymywały nawet jednego dnia czyste, więc teraz nie narzekam jakoś strasznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie, mam cienkie włosy, które szybko się przetłuszczają i wyglądają źle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz