Neosha

Zjesz czy nie zjesz?

1792 postów w tym temacie

<musiałam skorzystać z pomocy wujka Google żeby sprawdzić, co właściwie ukrywa się pod tym słowem, mimo że bynajmniej nie słyszę go po raz pierwszy>

Raczej nie, znam lepsze pomysły na deser niż te oparte na mącznej bazie.

Czy napijesz się kwasu chlebowego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chętnie. Dość często to praktykowałem w czasach szkoły średniej.

Kanapka z serkiem topionym posmarowana majonezem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No way! Nigdy w życiu! :D Nie przepadam za śledziem samym w sobie, a połączenie z czekoladą wywołałoby chyba wymioty, niczym w Egzorcyście :D

Prażynki o smaku bekonu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są jak najbardziej zjadliwe, jednak wolę moje chipsy buraczkowe albo marchewkowe [doprawiają je w taki sposób, że smakują naprawdę prawie jak paprykowe!].

Coś dosyć znacznie wprawdzie przeterminowanego, ale nie wykazującego jeszcze oznak zepsucia lub wykazującego jedynie nieznaczne / średnio umiarkowane w imię niemarnowania żywności?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej bym się nie skusił. Mam cykora przed dolegliwościami gastrycznymi z racji pewnej przypadłości, która trapiła mnie dekadę temu przez kilka miesięcy. Na dodatek mam znikomą styczność z produktami przeterminowanymi, gdyż zakupy robie tak, by nic się nie zmarnowało/nie zepsuło przed spożyciem. Także nie.

Korniszony?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie-e-e... tradycyjne ziemniaczki albo kasza gryczana to zdecydowanie lepszy wybór jeśli chodzi o zapijanie maślanką [kefirem, zsiadłym mlekiem] :D 

Kaki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakie to będzie miało makro? xD Nigdy nie jadłem szparagów, więc bym wciągnął jak zły. 

Wafel ryżowy, plask masłem orzechowym (wyłącznie z orzeszków ziemnych, żadnych migdałów i nerkowców!), plask twarogiem, plask plasterkami banana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz