sunnyday95

Liceum.

2 posty w tym temacie

Witam. Chciałam się zapytać , o ile ktoś się orientuje ... jakie liceum ogólnokształcące w Opolu bardzo dobrze przygotowuje do matury . Jakie proponowalibyście ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Co masz wspólnego z osobą nad Tobą?
      @NYC, rzekłabym, że pewne doświadczenia.
    • X czy Y??
      Sobota... bo to wciąż jeszcze dwa dni wolnego.   Jednorożec czy pegaz?
    • Adrenalina
      Raczej każdy był... Niezbyt. Jak już zostało wspomniane, wydzielanie adrenaliny związane jest ściśle ze znajdowaniem się w sytuacji zagrożenia, uczuciem lęku/przerażenia i ogólnym pobudzeniem. Jako osoba, której każdy z wymienionych stanów towarzyszy właściwie przez cały czas bynajmniej nie widzę w nich nic pociągającego i w głębi duszy dziwię się ludziom, którzy dobrowolnie wystawiają się na działanie wywołujących je czynników. Może nie wiedzą, czym tak naprawdę jest strach? W sumie to całkiem możliwe - już dawno zaobserwowałam, że znajdując się w sytuacjach ekstremalnych odczuwam właśnie przede wszystkim ogromny lęk, adrenalinowy dreszczyk zaś jest jakby w tle, "przykryty" strachem i znacznie zredukowany. Zgaduję, że u ludzi rozmiłowanych np. w sportach ekstremalnych musi on manifestować się znacznie wyraźniej, a proporcje między nim a uczuciem zagrożenia/lęku są co najmniej zbliżone do fifty-fifty. To jednak kwestia indywidualnych uwarunkowań, mój system odczuwania i regulacji emocji zawsze był rozj*bany. W każdym razie nie bawi mnie ani oglądanie horrorów, ani nie pociągają skoki na bungee/ze spadochronem czy ogólnie jakakolwiek aktywność związana z ryzykiem.
    • Czym tanio wyślę paczkę za granicę?
      tak, ja też jestem zadowolona z Euro-paki. Generalnie szybko i dokładnie wiec nie mam co narzekać!
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      85463
    • Najwięcej online
      7884

Najnowszy użytkownik
    Burritos

• Statystyki forum

• Tematów
      58037