watch.

Tani, dobry telefon.

10 postów w tym temacie

Witam.

Chciałbym kupić tak jak w temacie "tani, dobry" telefon dotykowy.

W przedziale do 300 złotych. Mam na oku Samsunga Avile...

A jakie wy mi polecicie? I dobrze też by było jakby bateria trzymała. : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

elo.. chcesz kupić telefon dotykowy w cenie ok 300zł? odradzam.. lepiej kupić jakiś inny zwykły, lub klawiaturą qwerty. do tego w avili np. z grami musisz się pobawić-przerobić żeby chodziły, a poza tym nic nie ma, prawdę mówiąc, ciekawego prócz mp3. jeśli dotykowy to iphone albo htc. to jest moje zdanie.. ale jeśli chcesz dotykowego to dołóż ok 50zł i możesz już szukać na allegro lg gt540 (swift) android=niezliczona ilość aplikacji i gier, prosty w obsłudze a do tego wi-fi... pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja powiem tak :

< bez obrazy dla wszystkich fanów Samsungów >

Według mnie kupno Samsunga Avilli za cenę, którą podałeś mija się z celem. Uważam, że lepiej dozbierać trochę pieniędzy i kupić lepszy telefon. Chyba, że potrzebujesz kupić go już, w tej chwili, bo stary Ci się zepsuł a do dyspozycji masz akurat 300 złotych - nie wnikam, tylko mówię, że według mnie lepiej kupić coś lepszego, za nieco więcej kasy .

Z uwagi na to co napisałeś :

Chciałbym kupić tak jak w temacie "tani, dobry" telefon dotykowy.

Nie uważam Samsunga Avilli za dobry telefon, ale jeśli Ty tak uważasz to proszę bardzo, z racji na to, że prosisz o polecenie, nie jako o radę - wypowiadam się, że lepiej według mnie dozbierać " majątku " i kupić coś lepszego, co będzie Ci służyło o wiele dłużej niż Avilla .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Omnia i900 :D

teraz to cacko za 300 zł mozna dostać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie uważam Samsunga Avilli za dobry telefon

A ja ją mam i w ogóle nie narzekam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, jak tylko do dzwonienia.., ale od tego mozna miec nokie 6310

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie skreślałąbym w sumie Avili - mam juz prawie rok i nic złego się z nią nie dzieje-kocham ją za baterię-trzyma mi 7-10 dni (ok 2-3 sms dziennie, rozmowy z 10 min na dzień). Jedyny minus to to, że łatwo sie wciska klawisz blokowania ten z boku i jak biore telefon bo np dzwoni to się blokuje i przerywam połączenie ;/

Ale jako niedrogo dotykowiec to nie jest najgorsza ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zaś polecę Nokię 5130. Nówka chodzi po 250 złotych. Telefon muzyczny z kijowymi słuchawkami. Ale tak po za tym jest ok. Szybko i stabilnie działa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokia 6310 !!!! bateria na 2 tyg + bluetooth do auta + wygodne klawisze ! Pier*** szpanerów ze swoimi dotykowcami za 200zł !

Moje motto to: dobrym telefonem herbatę zamieszasz !

(motorolla DEFY ?:> )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.