bananowa

Włosy, skóra i paznokcie.. BELISSA

Recommended Posts

moja siostra stosowała skrzypovitę i po pierwszym opakowaniu już widziała efekty. Paznokcie były zdecydowanie mocniejsze i przestały się łamać. Włosy też stały się wyraźnie grubsze i przestały się kruszyć. Jeśli chodzi o cerę to nie zauważyła żadnych zmian.

Witajcie, 

Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś środka na włosy, skórę i paznokcie. Mama duży problem z wypadającymi włosami i kruchymi paznokciami, a jeszcze większy ze skórą (mój naskórek miejscami się łuszczy). Belissa był przyszła mi do głosy pierwsza. Jednak dzięki mojej dociekliwości trafiłam na informację żę Belissy nie należy łączyć z innymi preparatami zawierającymi witaminę A. (dla uwiarygodnienia podaję źródło wiedzy [ciach]

Jakiś czas temu przy okazji wizyty u lekarza z infekcją zapytałam o mój złuszczony naskórek. Lekarza kazał mi zażywać tran, który jak wiadomo zawiera dużą ilość witaminy A.  

Moje pytanie brzmi czy mogę łączyć te 2 specyfiki? 

Linki można wstawiać dopiero mając minimum 50 postów na koncie.

Edited by Kerosine

@Natali, zadbaj w pierwszej kolejności o prawidłową dietę i brak niedoborów niezbędnych makroelementów, składników mineralnych i witamin, a dopiero potem myśl o suplementach. W jaki sposób na co dzień odżywiasz swój organizm?

17 minut temu, Natali napisał:

Belissa był przyszła mi do głosy pierwsza.

Mnie przyszedł do głowy chociażby niedobór tłuszczu...

Ja miałam zdiagnozowany niedobór cynku, ale dowiedziałam się tego od dietetyka. Włosy i paznokcie łamały mi się na potęgę. Skórę miałam przesuszoną. Dostałam suplementację, łykałam cynk Swanson, ale poza tym KONIECZNA była zmiana diety. Teraz staram się nie pomijać zdrowych tłuszczów, jem orzechy, ryby i chyba wszystko powoli zaczyna wychodzić na prostą - ale niestety trzeba na to trochę czasu poświęcić