dawidlu1

Kamil Bednarek-rastaman

Recommended Posts

Oglądałam ostatnio jakiś jego występ z mam talent w internecie, podobał mi się dopóki śpiewał, ale jak zaczął mówić czar niestety prysł. Facet jest kompletnie pozbawiony mózgu, chichocze jak 13-latka na widok Edwarda i nie potrafi sklecić zdania.

Poza tym nie podobało mi się jak wykonał tears in heaven, choć wiem że to akurat kwestia gustu

Share this post


Link to post

A to i ja rozwinę swoją opinię. Tudzież nie widziałem nigdy co robi, kojarzy mi się tylko z wychwalaniem go na facebooku, a kiedy dowiedziałem się, że ma umowę z tvn'em, od razu go przekreśliłem, być może błędnie, ale póki co 100% tvn'u to gówno jakiego zdzierżyć nie mogę i raczej to się nie zmieni, więc praktycznie jestem pewien swego zdania.

Share this post


Link to post

Nie rozumiem całego zamieszania wokół niego ... *__* Nie powalił mnie niczym. I żaden z niego rastaman, bez przesady. Równie dobrze mogę wyjść zaśpiewać piosenki Whitney Houston i będę uważana za divę.

Ani to ładne, chuchro takie, nie wiem gdzie dziewczyny mają oczy srsly! I cieszę się,że nie wygrał.

Share this post


Link to post

Chłopak lubi to co robi, robi to dobrze i z dystansem do siebie - właśnie za to go lubię. Słucham jego kawałków, są po prostu fajne, a głos ma rewelacyjny. Nie uważam też żeby się sprzedał. Nadarzyła się okazja, więc ją wykorzystał i nic w tym dziwnego.

Należy też pamiętać, że on dopiero zaczął tworzyć swoją muzykę, więc nie określajmy go od razu mianem artysty - ludzie, nie popadajmy w skrajności :roll:

Jestem ciekawa co będzie robił dalej i mam nadzieje, że wyda jeszcze niejeden krążek. :wink:

Share this post


Link to post

Jak możecie pisać , że się sprzedał skoro wykreowało go właśnie Mam Talent? Wybrał dość specyficzną drogę do popularności jak na styl muzyki jaki reprezentuje , jednak jest to jego wybór , a tylko i wyłącznie od słuchaczy zależy czy osiągnie sukces.

Który to już raz mamy do czynienia z podziałem na psychofanki i antyfanów-krytyków.

Gdyby Bednarek wygrał , wtedy dopiero powstałaby fala komercyjnego reggae.

Pewnie wyjdę na psychofana Bednarka , ale krytykowanie lub komentowanie w sensie negatywnym jego wyglądu jest bardziej żałosne niż decyzja o wygranej tej dziewczynki. Spójrz najpierw na siebie ...

Wygrać powinien Lisiecki dla formalności

Share this post


Link to post

Przesłuchałam płytkę Star Guard Muffin i spodobała mi się;)

Zobaczymy w jakim kierunku chłopaki podążą dalej. Wszystko przed nimi i tak na prawdę od nich zależy czy zrobią karierę.

Jeśli chodzi o samego Kamila z Jego występów w MT najbardziej podobał mi się na castingu, gdy wykonywał utwór "I".

Share this post


Link to post

Polubiłam Bednarka. I wcale nie uważam, że się sprzedał. Nie wiem, ale czasami wydaje mi się, że występ w programach tego typu jest według niektórych zarezerwowany tylko dla ludzi - ograniczonych idiotów, którzy lecą na kasę. Chyba każdy zdaje sobie sprawę, jak ciężko wybić się w czasach, kiedy każdy może nagrać płytę i tego wszystkiego jest mnóstwo na rynku muzycznym. Bednarek miał ochotę wziąć udział w Mam talent, no to sobie wziął jak i reszta uczestników. I gdyby nie był fajny i nie spodobał się ludziom, to by się tak nie wypromował, a skąd mógł przypuszczać przed udziałem, że to wszystko się tak potoczy? Dlatego bezsensem jest pisanie, że się sprzedał.

Co do jego muzyki - nie szczególnie lubię i słucham reggae, ale jego posłuchać i pooglądać na scenie lubiłam, bo widać, że robił to wszystko z pasją.

Share this post


Link to post
Jak możecie pisać , że się sprzedał skoro wykreowało go właśnie Mam Talent?

gówno prawda. Płytę wraz ze swoim zespołem wydał juz jakieś ponad pół roku przed Mam Talent i brał udziały w takich festiwalach jak np. "reggae na piaskach" - niestety nikt wtedy się za bardzo nie zainteresował ani nim, ani jego zespołem. Dlatego poszedł sobie do Mam talent, wypromował się troszkę a teraz jego fani to w 85% rozpiszczone nastolatki, które zamiast interesować się jego muzyką interesują się nim i tym że jest "zajebistym, słitaśnym" facetem z ich marzeń i snów.

Share this post


Link to post

całkowicie zgadzam się z osobami, które nie uważają Kamila za rastamana. owszem, może i jego głos jest imponujący, ale przeraża mnie sam fakt, że stara się rozpowszechnić tę muzykę. reggae trzeba poczuć, a teraz większość nastolatek myśli, że jak słucha bednarka i tego jego zespołu to są jakimiś wielkimi fankami reggae. odpowiadało mi, że liczba osób słuchających reggae jest niewielka. w jakiś sbosób można było się wyróżnić... a teraz, no cóż -.-

bless (:

Share this post


Link to post

Jeśli chodzi o jego śpiew, to jest ok, chociaż nie gustuję w tego rodzaju muzyce. Ma świetny głos, totalny luz jaki prezentuje na scenie też mi się podoba. Jest naturalny. Denerwują mnie tylko rzesze jego fanek, które nie chcą przyjąć od nikogo obiektywnej opinii na jego temat. Jak dla mnie Kamil nie zostanie wielką gwiazdą i przeminie, jak każdy (z początku) dobrze zapowiadający się artysta na polskiej scenie muzycznej. Chociaż życzę mu jak najlepiej.

Share this post


Link to post

Podoba mi się jego głos i to, co robi na scenie, ale zgadzam się, że reggae trzeba poczuć i uwazam podobnie jak oleeka

odpowiadało mi, że liczba osób słuchających reggae jest niewielka

A teraz rzesza trzynastolatek słucha jednego zespołu, właśnie Bednarka i uważa się za znawców reggae

Share this post


Link to post

Idealnie zaplanowany PR... Występ w Mam talent - Sukces w necie - Wydanie pierwszego singla - Finał - Płyta. Świetny plan. Kamil ma dobry głos, ale jego sposób bycia mnie irytuje.

Share this post


Link to post

Grzywa, kto tu udaje murzyna z Jamajki ? Że Kamil tak ? Ale kiedy , bo jakoś mi to umknęło ? Na castingu , półfinale czy finale ?

Jestem jak najbardziej za Kamilem , a teraz już za całym zespołem . Kamil go wypromował maksymalnie , teraz chłopaki z tego korzystają . niech im się układa jak najlepiej . Wreszcie jest ktoś , bo przedtem kim się POLSKA mogła pochwalic ? Z młodych artystów ? Doda czy Gosią Andrzejewicz ??

I zgadzam się mandelena, która pisze , że na rynku Kamil długo nie potrwa . kiedy opadnie cała podnieta na niego , zostanie garstka wiernych fanów ; )

Share this post


Link to post

Młodych artystów i wymieniasz Dodę? Kobieto, śmieszna jesteś ;). Mamy różne zespoły, które mają rzesze fanów w Polsce i zagranicą. Po prostu nie są promowani przez mass media, tak jak plastikowe laleczki albo głupkowaci "rastamani" (cudzysłów celowy) z mózgiem wyżartym od zielska. Wybacz, ale dla mnie większość tych całych "rastamanów" ma się za nie wiadomo kogo. Poza tym, jakoś inne zespoły rege w Polsce mogły się wypromować bez pomocy koszernej telewizji TVN, tak?

Share this post


Link to post

Moim zdaniem ma niesamowity głos, jednak co do jego udziału w Mam Talent to najbardziej podobał mi się na castingu, każdy jego kolejny występ był gorszy i myślę, że dlatego nie wygrał.

Share this post


Link to post

1) Bednarek rasta nie jest, i sam się do tego przyznaje.

2)Co sądzę o tym "artyście"? Uważam że tworzy to co lubi, co czuje w sercu. Nie zamierzam skreślić go tylko dlatego że wystąpił w programie TVN bo chciał wypromować swój zespół. Bo ma głos, i temu zaprzeczyć nie mogę. Tak samo nie mogę powiedzieć że jest do bani bo w gronie jego publiki przeważają dziewczyny od 13-15 lat ponieważ to nie Jego wina. Na koncert z chęcią bym poszła, pobujała się w tych rytmach. Jednak dopiero wtedy kiedy "fala na Bednarka" przejdzie. Bo jak na razie nie mam ochoty ogłuszania się, słuchając piszczących małolat.

Share this post


Link to post

Nic do niego nie mam, niech sobie śpiewa. Osobiście uważam, że ma świetny głos i naprawdę podobało mi się to co zaprezentował w Mam Talent. Szczególnie podobał mi się podczas pierwszego castingu. Co do jego płyty i muzyki to przyznam się, że nie słuchałam i póki to, jakoś mnie nie ciągnie.

Lubię reggae i słucham już od dawna. Jakoś nie przeszkadza mi fakt, że Bednarek rozpowszechnił ten gatunek. Póki co, niech nastolatki szaleją sobie na jego punkcie. Według mnie to nieszkodliwe i szybko przejdzie. Tymczasem ja zostaję przy tym co słucham od dawna :mrgreen:

Share this post


Link to post

Szczerze powiem tak - dobra reklama, dobre zainteresowanie. Osobiście nie mam nic do tego hmm... 'artysty', ale aktualnie jeśli miałby on wygrać 'Mam talent' to ze stanowczością zaprotestowałabym. Równie dobrze by było gdyby wygrała ta rodzina akrobatów. On nie ma talentu, on chciał tylko wypromować reggae. A tak poza tym doszła do mnie informacja, że Bednarek ma znajomego siedzącego w zarządzie 'Mam talent', a co do tego nie mam komentarza -.-" A to, że ma urodę, to już jest osobna rozmowa :) Jeśli jednak miałabym wybierać czy wypromować reggae w 'Mam talent' czy w ogóle nie wypromować to stanowczo mówię 'tak' na 'Mam talent'. Poza tym lubię reggae, i słucham dość długo, a to, że ma większe zainteresowanie niż np. Ras Luta, to to już jest tylko sprawa TV i internetu :)

Share this post


Link to post
A tak poza tym doszła do mnie informacja, że Bednarek ma znajomego siedzącego w zarządzie 'Mam talent', a co do tego nie mam komentarza -.-" )

Szczerze wątpię w wiarygodność tej informacji, ale nawet jeżeliby tak było, to nie ma żadnego znaczenia. Liczą się głosy od widzów, nad przebiegiem głosowania czuwa specjalna komisja.

Jeżeli chodzi o uczestnictwo Kamila w programie, to uważam, że dobrze zrobił. Ma swoje 5 minut, wykorzystał ten program, zyskał sympatię widzów. Tylko jestem ciekawy, czy gdyby nie te piszczące, nastoletnie fanki, zachwycone urodą Kamila, to zaszedłby tak daleko w tym programie ? Czy o taką publiczność mu chodzi ? Tego nie wiem. Wiem jednak, że głos ma świetny, ale znam lepszych wykonawców reggae.

Na koniec dodam jeszcze, że chyba jednak wolałbym w roli zwycięzcy tej edycji programu, ujrzeć Kamila, niż tę dziewczynkę.

Share this post


Link to post
Na koniec dodam jeszcze, że chyba jednak wolałbym w roli zwycięzcy tej edycji programu, ujrzeć Kamila, niż tę dziewczynkę.
:crazy:

Nie zgodzę się z Tobą. Ona ma 11 lat, w tym wieku trudno jest wyrobić głos. A Bednarek? Sam powiedział, że się uczy. Zresztą mimo wszystko gdyby nie 'Mam talent' to żadne z nich nie uzyskałoby popularności. :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • alegoria
  • WszyscyZginiemy
  • Gloria
  • Kerosine
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   · 0 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   · 0 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
   Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
   W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
   W godzinie – nieskończoność czasu.
   ["how the universe ends is how it begins"]
   · 0 replies
 • Posts

  • WszyscyZginiemy
   Wasz ostatni zakup.
   Zielono-złote kości rpg. Na razie mam wrażenie, że d20 z zestawu ma tendencje do wyrzucania 11.
  • Kerosine
   Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
   Pismo z sądu informujące o umorzeniu - w rezultacie skutecznego wniesienia sprzeciwu - tzw. elektronicznego postępowania upominawczego i tym samym utracie mocy przez wydany w czerwcu nakaz zapłaty ładnych kilku stów MPK oraz bardzo wysokie [za okres aż od końcówki lutego] wyrównanie z MOPS-u, jakie wpłynęło na moje konto wraz z sierpniowym przelewem [także ponad dwukrotnie wyższym niż do tej pory] 
  • Anarchist
   Kara śmierci - za czy przeciw?
   Sprzeciwiam się karze śmierci, gdyż jest ona wycelowana z największą premedytacją i służąca do represji ludzi, których wyrokiem jest śmierć. Kara śmierci nie rozwiązuje problemów ani przestępczości, wystarczy spojrzeć na statystyki, w których państwach występuje % ilość przestępczości. Widać wyraźnie, że kraje stosujące karę śmierci nie są o obniżonym współczynniku przestępczości, lecz odwrotnie. Często podczas wykonywania wyroków śmierci występują błędy statystyczne, które dowodzą, iż osoba ska
  • Kerosine
   Wzywam Cię do odpowiedzi!
   Done =) Zapraszam teraz @Shady-Lane90 do podzielenia się opowieścią o swoich sąsiadach... ... lub przybliżenia znaczenia [jeśli takowe istnieje] swojego niezmiennego od samego początku avatara  
  • Kerosine
   Co może zmienić naturę człowieka?
   Wszystko i nic zarazem. Z jednej strony trudno zaprzeczyć - opierając się zarówno na obserwacjach / interakcjach z innymi ludźmi, jak i swoim własnym przykładzie - że w miarę upływu czasu oraz pod wpływem różnych doświadczeń zachodzą w nas większe i mniejsze zmiany, a niektóre spośród nich są na tyle znaczące, iż trudno wyobrazić sobie powrót do stanu wyjściowego... z drugiej mimo wszystko jestem zdania, że pewna cząstka naszej osoby [ta najgłębiej położona] nie zmienia się nigdy i pozostaje obe