• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

alina

kobieta za kółkiem <!>

Recommended Posts

Kobiety wcale nie są aż takie złe, chociaż widziałem kilka ekstremalnych przypadków :D Kobiety są trochę mniej agresywne i częściej się zsuwają z drogi jak jadę czymś większym. 8)

dziś przede mną jechała kobieta [wlasciwie ja powinienem być przed nią bo wymusiła u mnie na dzielnicy :D (niektórzy myślą, że jak prosto to ma zawsze pierwszenstwo :P ) , przez 3 km miala wlaczony kierunek w lewo, pewnie i dalej miała włączony ale ja skręcałem a ona pojechala prosto ;d

Nawet przy właczonej głośno muzyce (tak ja tam jezdze :D) idzie zauważyć włączony kierunek.

Kobiety dzielą się na dwie grupy kierowców: kobiety, które potrafią jeździć i kobiety, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Tych z dugiej grupy jest nieporównywalnie więcej dlatego też opinia o kobietach za kółkiem jest taka a nie inna co z reszta jest prawdą, gdyż sam byłem świadkiem przeróżnych 'manewrów na parkingu'. Najbardziej rozśmieszyła i w sumie zdenerwowała kobieta, która wyjeżdżała z drogi podporządkowanej, skręcała w prawo i nawet nie spojrzała w lewo, czy coś nadjeżdża... co najlepsze nic nie robiła (tzn malowała się, pisała sms-a itp.) tylko patrzyła cały czas w prawo xD Zero logicznego myślenia...

Mężczyźni podobnie jak kobiety także dzielą się na dwie grupy, a mianowicie na facetów, którzy potrafią jeździć i na facetów, którym się wydaje, że potrafią. Jest ich mniej więcej po tyle samo.

Dlatego też, powodem większości wypadków u kobiet jest brak logicznego myślenia, zła ocena sytuacji, nieogarnięcie itp. U facetów zaś zbyt duża pewność siebie :)

Jestem kobieta,ale widok innnej za kółkiem doprowadza mnie do szału.

Może z racji tego,że lubie szybką jazde a większość kobiet jest ostrożna,na wszystko zwracają uwage i jeżdża wolniutkooo.To pozytywna cecha,ale jakoś mnie to irytuje ;)

ja mysle, ze kobiety jeżdżą równie dobrze jak mężczyźni a nawet ostrożniej.

co ma piernik do wiatraka? To ze ktos jezdzi powoli i z wielkaaa uwaga nie znaczy ze dobrze jezdzi ;)

Dobry kierowca jezdzi dobrze - a nie ostroznie ;] ostroznie to przechodzi sie po linie upietej miedzy dwoma wiezami, albo otwiera puszke coca coli ;]

ale tez nie uwazam, ze dobry kierowca odrazu musi jezdzic 200km/h ;] dobry kierowca potrafi zachowac sie ina drodze i zapanowac nad samochodem prawie w kazdej sytuacji ;)

Dobry kierowca jezdzi dobrze - a nie ostroznie ;] ostroznie to przechodzi sie po linie upietej miedzy dwoma wiezami, albo otwiera puszke coca coli ;]

Z tym się absolutnie nie zgodzę. Ostrożna jazda to podstawa dobrej, bezpiecznej jazdy. Znajdź kogoś, kto nie jest ostrożny, a znajdziesz kogoś kto szaleje na drogach a to jest pierwsza droga do wypadku.

Ostrożnie nie znaczy pierdołowato. Znaczy z głową, uważnie itp.

Dobry kierowca jeździ ostrożnie i rozsądnie :) Tylko z tym rozsądkiem różnie bywa tak jak u mnie, zatrzasnęłam kluczyki w aucie i bieda...na ślusarza czekałam całymi godzinami, na dodatek popsuł mi zamek :(( Dobrze, że teraz jest ta auto pomoc :)

Kobiety potrafią pokazać też za kółkiem! :) od pewnego czasu siedzi mi w glowie Volvo C30! no i wczoraj chcialem się mu blizej przyjrzeć ale niestety mi to nie wyszło a co się okazalo po kilku kilometrach .... że za kółkiem siedzi mała drobna i niepozorna kobitka a dociskała jak rajdowy kierowca:)

Kobiety jeżdżą bardzo dobrze i osobiście wolę jeździć samochodem z mamą lub siostrą niż z ojcem lub bratem. Mężczyźni szybko tracą cierpliwość i później muszę wysłuchiwać nieprzyjemnych wiązanek.

Ja również musze tutaj zaprotestowac i uświadomić mężczyzna że statystycznie to kobiety powodują znacznie mniej wypadków niż mężczyźni, więc nie do końca jest z nami aż tak źle!

Mimo statystyk, z których wynika, że kobiety powodują mniej wypadków drogowych, mężczyźni wciąż wątpią w to, czy panie potrafią dobrze prowadzić samochody - wynika z przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii ankiety.

ja mysle, ze kobiety jeżdżą równie dobrze jak mężczyźni a nawet ostrożniej.

Co wy o tym sądzicie??

Ja się pod tym podpisuje. Kobiety równie dobrze jeżdżą jak mężczyźni. Przykładem jest moja mama. Jeździ od prawie 20 lat żadnych punktów karnych ani nic. Żadne prawo jazdy za pierwszym razem. Ale znam kobiety które lepiej żeby nie zasiadały za kółkiem. Nie ma tu żadnej reguły.

mężczyzna i tak będzie lepszym kierowcą, moim zdaniem do prowadzenia trzeba mieć jaja, a kobiety ich nie mają ;) fizycznie również. koordynacja ruchów, umiejętność oceniania odległości, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze , np. wymijanie stojacego na poboczu auta z wiekszym zapasem, na wypadek gdyby kierowca nagle nam otworzył drzwi - u samic tego brak ;)

Jeżeli chodzi o kobiety za kółkiem to wczoraj w tvn turbo bylo sporo na ten temat!!!! Byly przymiarki i wypowiedzi jakimi autami najwygoniej im się jeździ.... no i cóż volvo pomimo tego że jest dosyć duze zyskało najwieksze uznanie wsród kobiet:)

Bo te ostatnie modele Volvo, szczególnie C30, mają niesamowity design. I stąd chyba zainteresowane płci pięknej tym samochodem.

nie rozumiem głupiego stereotypowego gadania, ze kobity jeżdżą gorzej. to nie zalezy od płci, ale od umiejetnosci danego człowieka.

Panie mają "lżejszą" nogę do gazu, tak zauważyłam. Stereotypy są głupie, co za różnica czy baba czy chłop prowadzi. Jedno i drugie może źle jeździć. (albo dobrze :)

Ale fakt jest faktem że kobietom małe samochody prowadzi sie lepiej, a C30 jesy rzeczywiście sprytnym autkiem do jazdy po mieście, można sienim wszędzie wcisnąć!

Większość kobiet jeździ aż za ostrożnie .. wleką się i nie wiedzą co mają robić na drodze ;/

Mężczyźni zdecydowanie lepiej sobie z tym radzą .

To że kobiety robią statystycznie mniej wypadków to wynik tego że jest ich mniej na drogach. Powinno się to zestawić procentowo.

Kobiety albo są mało pewne i wolniej podejmują decyzję na drodze, albo wręcz przeciwnie jeżdżą zbyt pewnie - dotyczy to głównie młodych kobiet w dużych, drogich samochodach. Jeśli taką widzisz to lepiej się przygotuj na jakiś niespodziewany manewr (gwałtowna zmiana pasa bez włączania kierunkowskazu itp.). Wiem coś o tym bo sam kilka lat byłem kierowcą i nie jedno na drodze widziałem.

Przykro mi jeśli moją opinią uraziłem jakąś Panią.

To że kobiety robią statystycznie mniej wypadków to wynik tego że jest ich mniej na drogach.

ja uwazam natomiast ze kobiet jest porownywalnie tyle samo za kolkikiem co mezczyzn. a to ze powoduja mniej wypadkow to moim zkromnym zdaniem jest ich memejowate jezdzenie. wiadomo mielismy sniegi. droga fajna prosta ale czlapie sie cos przede mna. 30 nna godzine. wyprzedzam a tam dziewczyna siedzaca prawie przy szybie z nosem na kieorwnicy. niestety przyznac musze ze niekotre kobiety za kolkiem to zwykle memeje co wynika ze strachu.. chyba.