alina

kobieta za kółkiem <!>

Recommended Posts

ja nie sądze że kobiety jezdza lepiej, bo ta nazbyt wielka ostrożnosc moze powodowac wypadki, ja kiedys widzialem kobiete za kierownica ktora byla tak ostrozna przy skrecaniu ze pojechala po krzakach, maż nieźle musiał się wkurzyć za porysowane auto ;) oczywiście nie wszystkie kobiety źle jeżdżą ale ja jednak jestem przekonania ze mezczyzna jest lepszy za kierownica

Kobiety za kókliem są spięte również dlatego, ze wiedzą jaka jest o nich opinia. Wysmiewanie i tatusiowy fałszywy protekcjonizm nie pomagają nikomu.

kobieta za kierownicą.... tu przypomniał mi się pewien tekst który słyszałem w serwisie opon "baby to do garów..." z tego co sam widziałem to jest część takich co jeżdżą znośnie a cześć takich co nie maja o tym zielonego pojęcia. miałem kilka sytuacji że mijałem się z babką która jechała jednokierunkową pod prąd itp. ogólnie wydaje mi sie ze nie maja dobrej orientacji na drodze i mylą prawą i lewa stronę

Ja tam za kółko nigdy nie wsiądę, cholernie boję się samochodów i boje sie, że coś pomieszam.

A co do wszystkich kobiet, czemu mają jeździć gorzej? Jakby nei patrzeć najwięcej wypadków powodują faceci, kobiety są ostrożniejsze, nei tak pewne siebie jak meżczyźni i niejednokrotnie potrafią lepiej dojechać do celu niż facet.

Kobiety też są dobrymi kierowcami, mają to tego dryg. Kwestia tego ile się jeździ, praktyka czyni mistrza :D Facet, który mało jeździ też spowoduje niejeden wypadek przez niuwagę, czy zda prawo jazdy za 10 razem:P

Nie tylko kobiety dobrze jeżdżą... Ale nawet zdawalność moi drodzy jest wyższa za 1 razem niż u mężczyzn

to co?

Wyuczy się placyku, zrobi podjazd na 7 tys obrotów i mysli ze juz jest kierowcą.

To dziwne bo zadna z moich znajomych po zdaniu prawa jazdy do dzis nie jezdzi sama ^^.

Najwięcej wypadków powodują faceci - z moich obserwacji na 4 samochody w korku przypada jedna kobieta. Zazwyczaj w korku układa sobie włosy..

Z rekordów widzialem typiare jak tusz do rzęs miala wyciągnięty jadąc. No kozak.

Nie mówie o wypadkach tylko chociazby dynamice jazdy. Czemu facet rusza idealnie w zielone a kobieta za przeproszeniem czeka az sie zolte zapali zeby zaden "penis" nie pojechal za nia?

Kobiety ostrożniejsze? Moja matka korzysta z samochodu, wszystkie rysy zostały przez nią wygenerowane. Samochód sąsiadki jest już biały (zamiast ciemno zielony) od rys.

Może i niektóre dobrze myślą, ale prawda jest taka, że dobrym architektem zostanie zawsze facet, kobiety nie mają wyobraźni przestrzennej i to się odbija na drodze.

Jeżdzę dziennie minimum 50 km w mieście. W samym mieście, wiem co mówię ;-).

Jak widzisz kobietę przed tobą to uciekaj na drugi pas albo wyprzedzaj :P, szczególnie ze teraz trzeba benzyne oszczedzac i powolne ruszanie się nie widzi :P

Wiecie co..Ja myślę, że nie można tak mówić : faceci dobrzy kierowcy, a kobiety źli. W każdej z płci są i tacy i tacy, to zależy od konkretnej osoby. Ważne żeby mieć dryg do tego. A kobiety często gęsto muszą udowadniać, że potrafią jeździć, a i tak mężczyźni nie spojrzą przychylnym okiem, tylko będą wytykać każdy najmniejszy błąd. Osobiście znam wiele kobiet, które za kółkiem sobie radzą lepiej niż mężczyźni, oraz wielu facetów, którzy nigdy nie powinni dostać prawa jazdy.

A i jeszcze jeśli chodzi o poprawianie makijażu w czasie jazdy, to tak samo jak rozmowa przez telefon ( nie mówię o zestawie głośnomówiącym czy słuchawce) powinny być surowo karane...

Pewnie. Niejedna kobieta jeździ nawet lepiej niż mężczyzna.

Stereotyp kobiety za kółkiem powstał przez to, że kobiety jeżdżą rzadziej i mogą nie mieć takiej wprawy.

Dajcie no, mężczyźni, od czasu do czasu poprowadzić kobiecie swój skarb (;

Faceci mówią, że kobiety nie umieją jechać, bo się wloką, no i zdarzają się czasem takie u nich skuchy, że szkoda gadać jak już przyspieszą...Faceci szybciej jeżdżą, bo niby refleks mają, a się przeliczają.

Kobiety mimo że są wolniejsze na drodze, to przez to może nie tyle ostrożniejsze, tylko łatwiej zwolnić, jak się jedzie wolniej, a nie szybciej to chyba jasne.

Faceci po prostu mają swoje alter ego i nic tego nie zmieni, bo się nie zastanowią nad tym nigdy, czemu kobiety jeżdżą wolniej, dopóki kogoś nie zabiją, albo sami nie trafią na stół operacyjny. Zresztą kobiety dobrze, że jeżdżą wolniej, bo same refleksu nie mają ;P

Kobieta zazwyczaj jest bardziej opanowana i rozważna niż mężczyzna- i tak też jest na drodze. Kobieta jedzie wolno, spokojnie, ocenia sytuację. Facet natomiast jedzie na zabój i kiedy zobaczy taką lekko "zmuloną" kobietę to od razu myśli: "No jedź że babo!", co ostatecznie doprowadza do większej ilości wypadków. Gdyby na drogach byli sami faceci, wypadków zapewne było by więcej, gdyby kobiety, o wiele mniej, ale ruch miałby taką prędkość że każdy wolałby iść wszędzie na piechotę. Tak jak jest jest ok, mamy bilans- ogień i woda.

Zresztą kobiety dobrze, że jeżdżą wolniej, bo same refleksu nie mają ;P

pfi!

Mam prawo jazdy już od roku. Nikomu nie utrudniam ruchu, nie wlokę się, lubię szybką jazdę, pomimo ostrzeżeń rodziców. Nie lubię mówić, że szybko jeżdżę, ja po prostu staram się nie utrudniać nikomu tego ruchu. Kto jest lepszym kierowcą według płci? Żadna odpowiedź na te pytanie nie będzie obiektywna. Technika, komfort jazdy zależy od tego czy się umie jeździć czy nie, a jeździć może się nauczyć i baba i facet.

Stereotypy są cholernie niesprawiedliwe, a ten o źle jeżdżących kobietach to już na pewno wymyślił jakiś facet bez prawa jazdy!

Mi osobiście podobają się kobiety w sportowych autkach z charakterem albo równie dobrze w kabrioletach :D:D Oczywiście nie pogardze jak będą na tyle rozgarnięte i obyte w tym temacie że poradzą sobie z samochodem 4-kołowym tak samo dobrze jak mężczyźni. :wink:

Zarówno kobiety jak i mężczyźni potrafią być świetnymi kierowcami. Myślę, że przekleństwem niektórych kobiet jest to, że są za mało pewne siebie i roztrzepane. Mężczyźni z kolei często są nerwowi, narwani i zbyt pewni siebie (czyli aroganccy). Zdarza sie też zupełnie odwrotny rozdział złych zwyczajów:) Myślę, że to one najcześciej doprowadzają do wszystkich stłuczek i wypadków...

to co?

Wyuczy się placyku, zrobi podjazd na 7 tys obrotów i mysli ze juz jest kierowcą.

Ojejejejej , cokolwiek by nie dotyczyło czegokolwiek, zawsze musi wyjść na korzyść facetów, co nie?

Nie jeżdzę tak jak kobiety, które opisałeś, podobnie jak i wiele moich koleżanek. Nie widzę sensu w przytaczaniu takich bzdurnych przykładów, bo zwykle po zejściu na ziemię tego typu argumentem można sobie pupkię podetrzeć, nic poza tym.

Na drodze wolę ostrożne osoby, niż narwanych trębaczy pasjonatów, którzy robią kupę, jak ktoś jedzie wolniej od nich.

Ja dzisiaj widziałem taką mega ładną kobietę, w wyścigowym samochodzie, czarnym, nie znam się za bardzo na modelach więc nie wiem jaki to był, ale był czarny i wyglądał na szybki. Była ładna więc wymieniliśmy się wzrokami.

Myślę że kierują tak jak faceci - a nawet lepiej :)

Faceci częściej sie spieszą, jeżdżą szybko, są narwani i lubią sie czasem popisać (ci młodzi chyba najbardziej). Sama kierowcą nie jestem, miałabym problem ogarnąć tych ludzi na drodze, denerwują mnie za bardzo... Wyzywam na kierowców, którzy źle jeżdżą to bym chyba sie wykończyła gdybym sama jeździła... Nie ufam z reszto kierowcom, ciągle myślę, że każdy źle jeździ... a wyprzedzania boje sie jak ognia, umieram jak mój chłopak zaczyna wyprzedzać... Dlatego wole nie próbować zaczynać jako kierowca:) nie mam do tego jeszcze przekonania. Choć pewnie los kierowcy mnie czeka:) Pierwszą próbę mam już za sobą:P tylko dwa razy mi zgasł i raz wjechała w pole cofając więc nie jest źle:D

A ja różnie jeżdżę samochodem. Jak jadę nowym to mogę zaszaleć nikt nie próbuję mnie wyprzedzać. Ale gdy wsiadam do jakiegoś 15 letniego samochodu, który pomimo że ładnie wygląda, to nie wiadomo co może się kiedy popsuć, więc staram się wtedy nie szaleć na drodze. Jadę wolno, no nie tak ślamazarnie jak żółw ale tak do 100, jak widzę że jakiś kierowca chce mnie wyprzedzić i pojechać sobie szybciej to zawsze jak tylko jest miejsce robię marginesik

Nienawidzę, kiedy ktoś jadąc przede mną niemiłosiernie się wlecze, mimo że warunki pozwalają na szybszą jazdę. Denerwuje mnie, kiedy ktoś z nadmierną ostrożnością wykonuje manewry takie jak zmiana pasa, wykręcanie. Brak kierunkowskazu, wymuszanie pierwszeństwa, to się zdarza i kobietom i mężczyznom.

Ale raczej nie spotkałam się z kobietą, która nadużywa prędkości niezależnie od warunków, siada ci na przysłowiowym tyłku, wyprzedza kilka samochodów na raz, po czym wpycha się z powrotem na swój pas, zmuszając kierowców za sobą, żeby zwolnili, zjechali na bok. Facetów tak robiących- kilku ;)

Dla mnie to jeden pies czy kobieta jest za kołkiem czy mężczyzna. Choć przyznaje ze ostatnio jechałam z przyjacielem i musiałam zapiąć pasy bo wciskało mnie w fotel. Sama robię kurs na prawojazdy i bardzo mi się to podoba i nie mogę się doczekać kiedy dostanę ten plastikowy kartonik ;p

... ;D

nie rozumiem, skąd wzięło się powiedzenie, czy nawet stwierdzenie, że kobiety są gorsze w prowadzeniu od mężczyzn ;] dla mnie to totalna głupota. fakt, niektóre kobiety nie umieją jeździć i zdarzają się im wypadki. wtedy najczęściej jest gadanie 'oh kobieta to miała wypadek. i pewnie jeszcze blondynka!', co wywołuje śmiech ludzi stojących z boku... a czy wtedy mężczyźni pamiętają, że oni też się zderzają? ;D nie.

ja osobiście wolę jeździć z mamą, niż z tatą ;P mimo, że tato jeździ bardziej przepisowo i rozsądnie, a mama bardziej szaleje, ale też z rozsądkiem! i to mi się to podoba. nie lubię, jak ktoś się wlecze, ugh ;P

dlatego uważam, że zarówno kobiety, jak i BLONDYNKI (moja mama jest blondynką, co prawda farbowaną, ale jest! xd) mogą być dobrymi kierowcami, jak i mężczyźni.

kobiety za kółkiem są równie dobre jak mężczyźni, a to, że są trochę ostrożniejsze i nie jeżdżą jak piraty drogowe, to chyba lepiej?

Według mnie to nie ma żadnej różnicy kto prowadzi bo i kobiety i mężczyżni jeżeli dobrze kierują to nie powodują wypadków więc jaka to różnica kto prowadzi auto. A to żekobiety gorzej prowadzą pewnie wymyślił któś kto nie może zdać egzaminu na prawo jazdy :wink::P

A to żekobiety gorzej prowadzą pewnie wymyślił któś kto nie może zdać egzaminu na prawo jazdy :wink::P

hehe, dobre :D ale może coś w tym jest ;)