• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

alina

kobieta za kółkiem <!>

Recommended Posts

Mimo statystyk, z których wynika, że kobiety powodują mniej wypadków drogowych, mężczyźni wciąż wątpią w to, czy panie potrafią dobrze prowadzić samochody - wynika z przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii ankiety.

ja mysle, ze kobiety jeżdżą równie dobrze jak mężczyźni a nawet ostrożniej.

Co wy o tym sądzicie??

kobiety potrafia jezdzic bardzo dobrze i denerwuja mnie mezczyzni ktorzy uwazaja ze kobiety nie powinny prowadzic samochodu i w ogole. no i zwykle marudza, ze kobiety jezdza niby wolno, ale wlasnie o ostroznosc chodzi a nie o to, zeby za nastepnym zakretem byc dawca nerek :D

kobiety powodują mniej wypadków drogowych

Bo jest ich mniej za kolkiem :P

Nie uwazam ze faceci sa lepsi od kobiet..ale czuje pewien uraz:

Jechalem tramwajem do domu-motorniczy to kobieta... walnela w Mercedesa :P

2 tygodnie pozniej to samo tylko ze inna motornicza,tym razem celem ataku byl bok Opla :P

Mi tam nie przeszkadzają kobiety za kólkiem, tylko jak dobrze prowadzą. A większość tego nie umie :/

hm.... niektóre przyznam potrafią prowadzić, ale większość to jest paranoja, albo zapomni kierunkowskazu włączyć, spojrzeć w lusterko, albo zablokuje ruch zastanawiając się czy ona ma wcisnąć sprzęgło czy co, a dlaczego?? bo powie Ci tak "a ja mam tyle na głowie" hahahaha

Dla mnie to bez różnicy - są mężczyźni i kobiety lepsze i gorsze od nich.

Myślę, że płeć nie ma żadnego znaczenia.

hm.... niektóre przyznam potrafią prowadzić, ale większość to jest paranoja, albo zapomni kierunkowskazu włączyć, spojrzeć w lusterko, albo zablokuje ruch zastanawiając się czy ona ma wcisnąć sprzęgło czy co, a dlaczego?? bo powie Ci tak "a ja mam tyle na głowie" hahahaha

kochanie, to ze moja mama tak ma, nie znaczy ze wszystkie.. zreszta za jakis czas zobaczysz mnie w akcji :D:D

Typowy stereotyp ¿e kobieta za kó³kiem to wrêcz jak czarny kot przynosi pecha ;] PRZES¡D PRZES¡D I JESZCZE RAZ PRZES¡D :] kobiety s± bardzo dobrymi kierowcami jak i mê¿czy¼ni i jak i u jednych tak i u drugich zdarzaj± siê wyj±tki od regu³y ;)

kobiety są bardzo dobrymi kierowcami

No są, ale nie które są za ostrożne i nie myślą spontanicznie, przez co kierowca (facet) musi czekać, jest wkurzony i wymyślił że kobieta za kółkiem to coś złego :)

PRZESĄD PRZESĄD I JESZCZE RAZ PRZESĄD

tak brońcie się :p ale zobaczycie jak same będziecie jeździć ;) same będziecie wyklinać na kobiety może i zdarzają się które jeżdżą dobrze, ale większość jeździ zbyt ostrożnie przez co paradoksalnie powoduje stłuczki :P ile raz już słyszałem jak kobieta jadąca samochdem zawsze wyklina na inną kobiete która prowadzi

Nie no zdecydowanie są kobiety, które dobrze prowadzą. Ba, zdarza się, że prowadzą lepiej niż meżczyźni, ale takie przypadki to jakiś 0,01% wszystkich kobiet.

Z tego co mi wiadomo mózg kobiety i mężczyzny jakoś się różnia(sposób myślenia i czas reakcji na bodźce zewnętrzne też). Więc może nie wszystkie kobiety są stworzone do jazdy??

Polecam program na TVN Turbo py."Britain's worst driver" można się nieźle pośmiać.

Ja nie będę bronić kobiet, bo mam w rodzinie kilka takich co bój się Boga jeżdżą na "a może się zmieszczę"! Ale jest też pare naprawde świetnych i podziwiam je za to. Dlatego postanowiłam, że będę się starać jak nabardziej coby być dobrym kierowcą.

Ale muszę to powiedzieć (kobity-niestety dla Was, w sumie nas): mężczyźni jednak lepiej radzą sobie za kółkiem, szczególnie jesli chodzi o podejście procentowe, bo jakby rozpatrzyć szczegółowo nie jedna kobieta jeździ lepiej niż 3 facetów razem wziętych ;)

Moja matka wszystkich przebija, nie dość że parkuje tam gdzie nie trzeba to czasem jak wracam z nią samochodem gdy ona wraca z pracy a stoi w korkach to tak przeklina ze mi az głupio słuchac. Raz wysiadła z samochodu i nawrzeszczała na goscia który postawił samochód na rogu tak ze mało sie o niego nie rozbiła. Ale tak naprawde to ona swietnie jezdzi, szybko nawet jak na nią. Zdała egzamin za pierwszym razem !

Nie wiem tylko jak jezdzi gdy jest nietrzezwa co w praktyce zaliczylam jadąc z kumplami i ojcem...2 razy w życiu i udaało sie nam uniknąć niebieskich i czego innego

Faceci zazwyczaj sie popisują co to oni nie umieją itp, jak potrafą wyprzedzać "na trzeciego" lub jak to szybko jezdzą. I statystycznie doprowadzają do wielu wypadków. np. mój ojciec nie mógł wytrzymać tego ze kobieta do tego blondynka go wyprzedziła wiec I ON WYPRZEDZI

Nie wiem tylko jak jezdzi gdy jest nietrzezwa co w praktyce zaliczylam jadąc z kumplami i ojcem...

Za coś takiego odebrania prawa jazdy od ręki i oskarżenie o usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia powinno być ( ze szczególnym okrucieństwem).

IMO Nie można generalizować... znam dużo dziewczyn, kobiet jeżdżących samochodami... Większość jeździ tragicznie ale kilka jeździ naprawdę dobrze i tak jak lubię:)

A co do szybkiej jazdy.. póki się jest pewnym! swoich umiejętności i nie są to marzenia, dopóki się jest w stanie ocenić warunki na drodze i nawierzchnia na to pozwala można jechać szybko i wyprzedzać na 4 nawet... Ale wszystko z zasadą o ograniczonym zaufaniu...

Nigdy nie wiesz czy ekhem "kierowca" z przed Ciebie Ci chamsko nie zajedzie drogi! I w sumie w takich sytuacjach pomaga tylko dobry hamulec i szczęście;) Ale jak widać mam go trochę;) A takiego kierowce nic tylko ^%*(^&%&* za jajca tudzież jakieś kobiece części ciałą i na najbliższe drzewo!!!

panie, coś pan! na 4? to chyba jak jadą 2 maluchy i rowerzysta ;)

a na serio - wystrzegajcie się factów w kapeluszach i ospolrejowanych aut z napisami typu NOS tymi to dawcy nerek jeżdzą

sama jestem kierowcą od ponad 4 lat i na razie nikt nie narzekał, większosć wręcz chwali (no, może poza moim ojcem, który zawsze znajdzie coś, do czego może się przyczepić jak kieruję, ale wśród znajomych to się chwali jak to dobrze jeżdżę ;D), kilka stłuczek było ale to raczej przez moją nieuwagę albo zbytnią pewność siebie, a nie brak umiejętności ;]

no ale jak moja mama czasem jedzie, to aż strach się bać ;D

bo są trzy rzeczy na które można patrzeć bez końca:

1) ogień

2) woda

3) parkująca kobieta

:razz:

mężczyźni wciąż wątpią w to, czy panie potrafią dobrze prowadzić samochody

kurewa :evil:

co za rasa z tych męzczyzn! co oni sobie wyobrazaja? kobiety potrafia tak samo dobrze prowadzic samochod, jak faceci!!

no oczywiscie, zdarzaja sie beznadziejne przypadki.. ale bez przesady :evil:

PRZESĄD PRZESĄD I JESZCZE RAZ PRZESĄD

dokładnie!

kobiety potrafia tak samo dobrze prowadzic samochod, jak faceci!!

cóż, większość kobiet które spotykam na drodze nie potrafi ale może ja mam takie szczęście

bo drogie panie, to lusterko pośrodku szyby, to nie jest do makijażu ;)

bo drogie panie, to lusterko pośrodku szyby, to nie jest do makijażu

-.-"

jak tylko zdobede prawo jazdy to zobaczycie, bede lepsza nic jakikolwiek facet !!! :evil:

Colin McRae & Richard Burns z pewnością już czekają ;)

A na serio to zycze Ci tego z całego serca, bo dość już mam nieprzewidywalnych ludków na drodze (kobiet i mężczyzn).

jak tylko zdobede prawo jazdy to zobaczycie, bede lepsza nic jakikolwiek facet

pfff zdarzają się wyjątki które dobrze jeżdżą, ale jest naprawdę nie wiele, przeważając więszkość są to zawali drogi, panikary za kierownicą itd.