Jump to content

Co na urodzinach?

DrummeR

Recommended Posts

Posted

Jak w temacie. Z czasem wyprawię urodziny w klubie.

Przychodzi mi na myśl czy tańce i poczęstunek wystarczą?

Będzie grał dj. Impreza 3 godziny i ok 40 osob...

Macie jakieś pomysły?

Posted

oj tam nikt Cie nie posadzi o nic bo dobrze gadasz;]

Posted

Jak sie rozkręcą to potrwa dłużej niż 3 godziny... :) ...brakuje Ci jeszcze fajnych dziewczyn :)

Posted

% i dużo jedzonka :D polecam przygotowac cos na cieplo-bigosik czy tam inna pizze :D

i bedzie git :D

Posted

Dobra impreza nie musi być z wielką ilością alkoholu, wystarczy, żeby była odpowiednia ekipa i odpowiedni ludzie...

Posted
...brakuje Ci jeszcze fajnych dziewczyn :)

Dziewczyn będzie aaaaż 27 xP

Posted

wiek 14-16 xP hehe :)

hmmm sałatki? bigos? Bozz... xD

Posted

sprawdź najpierw czy do tego klubu wpuszczają osoby, które nie ukończyły 18 lat. Jedna znajoma mojej koleżanki tego nie zrobiła i gdy się wybrali do klubu na jej urodziny to nikogo nie wpuścili, bo nikt nie miał 18 lat

Posted

muffin, klub młodzieżowy x-)

Posted
Dobra impreza nie musi być z wielką ilością alkoholu, wystarczy, żeby była odpowiednia ekipa i odpowiedni ludzie...

Dokładnie... alkohol nie jest najwazniejszy i nie jest też gwarancja, że będzie git :)

Posted

zadbaj o dobrego Dj'a co Ci impreze rozkręci :D ...poza tym mysle ze jak w clubie to picie (jeśli na być bez % :P ) i paluszki wystarczą xD

Posted

jak dla mnie 3 godziny to bardzo mało ale jak chcesz tak zrób .... dobry dj i świetna ekipa znajomych i jakis alkohol to gwarantowana dobra zabawa... :twisted:

Posted

(14 lat) Jaki to klub?

Dobry DJ, dobrze dobrane towarzystwo, dobra atmosfera, konkretny klub - nic dodać nic ująć, brakuje mi tu pewnej rzeczy *(zważywszy na Twój wiek alkohol off.)

* - [W tym wieku co Ty masz, myśle że alkohol lepiej sobie odpuść, nawet ja, jako AA w tym wieku na urodziny nie piłem. :)]

Pomyślał bym raczej o przedłużeniu imprezki, ale jak wolisz.

Udanej imprezki !

Posted

Bez piwa nie ma nawet o co ruszać! I nie 3 godziny... 3 godziny to sobie możesz rozkręcać imprezkę... Od wieczora do rana! jak już robić to iśc na całość!

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Love20
      @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
    • Gloria
      Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
    • Gloria
      Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
    • Gloria
      Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
    • Love20
      Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine