misiorrrr

Czy ktos moze grał w Max Pane 2 ???

19 postów w tym temacie

W sumie klasyka :) Do dzisiaj czasem zainstaluje i pogram.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No pewnie! Kurde, ta gra kojarzy mi się ze świętami bo grałem w nią w tym właśnie okresie, był śnieg za oknem i w ogóle fajnie mi się kojarzy ten tytuł, wczułem się w klimat tej kultowej gry, polecam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

super gierka fajne bylo to jak on tak wolno lecial i stzrelal hehe gralem kiedys z braciakiem fajnie sie zabijalo ogolnie ;p;p;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grałem i to nawet w obie części. Gierki bardzo fajne, polecam równierz film o tym samym tytule. Nie jest jakis porywisty ale jest w nim fajny taki mroczny klimat

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedynka lepsza za sprawą swoich innowacji (bullet time itp,). Dwójka również świetna, ciekawa fabuła, mroczny klimat, masa wrogów do pokonania, no i sama postać Maxa i Mony :) Naprawdę polecam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetna gra, niespotykany mroczny klimat książkowego kryminału, no i można się wyszaleć na bullet-time' - ie. Jak kiedyś zainwestuje w porządny komputer to wezmę się za 3 część 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max Payne 2 to jeden z klasyków w zestawie gier. Wiele osób w to grało i wiele gra do tej pory.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BTW nie wiem czemu ten film nosi taką nazwę, nawiązuje może w 1/10 do gry a reszta to totalny gniot. Sam Max Payne był lepszy niż jego sequel, bardziej mroczny, psychodeliczny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mega gra, super klimat i fabuła. Pierwsza część, mimo iż miała gorszą grafikę, była jeszcze lepsza, zwłaszcza pod względem opowiedzianej historii - jak bardzo dobry film sensacyjny. Gdyby dało się odpalić na windowsie 7 to pewnie bym do niej wrócił.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co tu dużo mówić, jedna z najlepszych gier w klimacie Noir. Fenomenalna fabuła, muzyka i intensywna akcja, niewątpliwie przyciągają do monitora. Niestety, w obecnych czasach ciężko jest znaleźć taką grę, a szkoda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grało się grało.Sam mam zamiar zrobić listę gier i przechodzić na nowo wszystko.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przeszedłem wszystkie 3 części a 2 najlepsza klasyk ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedynka była bardziej kultowa :) Ale w dwójkę też można pyknąć. Jest niewiele słabsza od pierwszej części.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gra mojego dzieciństwa. Wiele godzin przy tym spędzonych było. Zdecydowanie bardziej wolałem dwójkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz