Kimmutta

Znacie jakieś strony do rozmowy z różnymi ludźmi?

8 postów w tym temacie

Nie wiedziałam gdzie to umieścić, ale to jest chyba najlepsze miejsce. Więc mam pytanie takie- czy znacie jakieś stronki na których ludzie z całej Polski lub świata piszą ze sobą przez neta. Nie piszcie, żeby na gg napisała do obojętnie kogo. Szukam strony, na której będę mogła napisać do osoby której nie znam, i ona mnie też nie. Tej osobie będę mogła napisać o moich uczuciach, a on o swoich. Będę tej osobie dawać rady i ona mi. Jeżeli znasz taką stronkę to napisz. Bardzo mi na ty, zależy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taka polska strona www.otwartyswiat.pl

Piszesz tam wiadomości, tzw w butelce do kogoś, kogo zupełnie nie znasz.

Możesz też wejść na http://www.omegle.com/

moja ulubiona strona do rozmów z kimś ze świata, z kim za pewne rozmawiam pierwszy i ostatni raz w życiu. : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czaty na Onecie spokojnie się nadają, albo i nasz forumowy czat w wieczornych porach ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Możesz też wejść na http://www.omegle.com/

moja ulubiona strona do rozmów z kimś ze świata, z kim za pewne rozmawiam pierwszy i ostatni raz w życiu. : )

Świetna! Super do ćwiczenia swojego angielskiego, przyda mi się (-:

A tak co do tematu, to czaty na wp czy onecie mają funkcję rozmowy w dużej grupie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszelkie czaty lub fora.

ostatnio też odkryłam stronę podobnie.pl, można się wyżalić itp (:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Ostatnio czytane mangi/oglądane anime
      Angel Sanctuary Kaori Yuki W kwestii wierności powszechnie uznawanym przez teologów faktom i dogmatom [czy choćby tylko z grubsza akceptowalnym teoriom] z dziedziny angelologii jest to oczywiście - jak często bywa w przypadku japońskich twórców i chyba ogólnie większości autorów biorących temat na warsztat - czyste angel fantasy, żeby nie powiedzieć dzieło bluźniercze, ale mimo to zawiera w sobie kilka interesujących idei. No i jest przepięknie narysowana, w stylu, który dla mnie osobiście stanowi kwintesencję mangi. Cain and Abel who live in Eden
      In their world there is one God
      God loves Abel but hates Cain
      Sad Cain
      Suffering Cain
      Turns the blade of jealousy to his brother
      And becomes the first murderer in history He receives the wrath of God
      And under the mark of sin is exiled from Eden
      - "But I ask you Lord
      Why was I not loved?"
    • Najlepsza muzyka w grach
      Nie mam ulubionego soundtracku, co najwyżej pojedyncze utwory, które zapadły w pamięć.  I z tych głupszych, ale wpadających w ucho...    
    • Jakie ćwiczenia na pośladki polecacie?
      Z obciążeniem polecam przysiady (czy to z wolnym ciężarem czy na maszynie Smitha), wykroki i martwy ciąg. Natomiast bez ociążenia mostek z opuszeniem i podnoszeniem pośladków oraz wznosy ugiętej nogi do góry w klęku podpartym. Poza tym jeżeli chodzi o maszyny to super są ruchome schody (ale w większości przypadków trudno o dostęp do nich) oraz wypychanie na suwnicy.
    • Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Moja głupota i roztrzepanie. Nie zwróciłam uwagi na błąd w tabelach i wydrukowałam raport, który powinien pójść za tydzień. Teraz zasypię księgowość milionem wydruków, notatek i poprawek... 
    • Najlepsza muzyka w grach
      Bardzo podoba mi się soundtrack z gry ,,Journey''. Klimatyczny i spokojny.  Coś, co mniej zaliczyłabym do soundtracków, ale co zostawiło miłe wspomnienia to radio z GTA Vice CIty
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84338
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Poookemoon

• Tematów
      57873