Kimmutta

Znacie jakieś strony do rozmowy z różnymi ludźmi?

8 postów w tym temacie

Nie wiedziałam gdzie to umieścić, ale to jest chyba najlepsze miejsce. Więc mam pytanie takie- czy znacie jakieś stronki na których ludzie z całej Polski lub świata piszą ze sobą przez neta. Nie piszcie, żeby na gg napisała do obojętnie kogo. Szukam strony, na której będę mogła napisać do osoby której nie znam, i ona mnie też nie. Tej osobie będę mogła napisać o moich uczuciach, a on o swoich. Będę tej osobie dawać rady i ona mi. Jeżeli znasz taką stronkę to napisz. Bardzo mi na ty, zależy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taka polska strona www.otwartyswiat.pl

Piszesz tam wiadomości, tzw w butelce do kogoś, kogo zupełnie nie znasz.

Możesz też wejść na http://www.omegle.com/

moja ulubiona strona do rozmów z kimś ze świata, z kim za pewne rozmawiam pierwszy i ostatni raz w życiu. : )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czaty na Onecie spokojnie się nadają, albo i nasz forumowy czat w wieczornych porach ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Możesz też wejść na http://www.omegle.com/

moja ulubiona strona do rozmów z kimś ze świata, z kim za pewne rozmawiam pierwszy i ostatni raz w życiu. : )

Świetna! Super do ćwiczenia swojego angielskiego, przyda mi się (-:

A tak co do tematu, to czaty na wp czy onecie mają funkcję rozmowy w dużej grupie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszelkie czaty lub fora.

ostatnio też odkryłam stronę podobnie.pl, można się wyżalić itp (:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• piosenka na dziś. (;
      https://www.youtube.com/watch?v=BsP-MjIueL4
    • Co zmienić na forum?
      Czemu nie można wstawić w sygnaturkę gifowego userbara :<
    • Plany na dziś.
      Po raz pierwszy w życiu powierzę kolor swoich włosów fryzjerowi, mam nadzieję, że rezultat spełni moje oczekiwania i nie będę żałować wydanych pieniędzy [jak wiadomo profesjonalne farbowanie czupryny - zwłaszcza w renomowanym salonie - kosztuje kwotę niemałą, ale w przypadku pewnych odcieni stanowi chyba mimo wszystko najlepszą opcję]. 
    • Poznałem dziewczynę bez szkoły
      Wydaje mi się, że w przypadku kobiet jest tak, że nawet jeżeli mężczyzna do urodziwych nie należy, ale osiągnie sukces, ma wysoką pozycję zawodową, to jego atrakcyjność seksualna w oczach kobiety diametralnie rośnie, a wiąże się to z tym, że  kobieta zawsze będzie szukać faceta, który zapewni byt jej i swoim dzieciom, chce na niego liczyć w sytuacjach takich jak np. urodzenie dziecka, kiedy zazwyczaj utrzymanie rodziny spoczywa na mężczyźnie, chce czuć się bezpiecznie. Jednak w drugą stronę to za bardzo nie działa.  Kiedyś gdzieś usłyszałem, że "Mężczyzny nie będzie podniecać zawodowy sukces kobiety, nie będzie miał erekcji na skutek wybitnego intelektu partnerki. Dla panów najważniejsza jest fizyczność. A intelekt,wykształcenie, pozycja zawodowa, życiowa zaradność? To tylko dodatki, to nie są afrodyzjaki" i po części się z tym zgadzam. Oczywiście, że inteligencja jest bardzo ważna u partnerki i często też rzadko idzie w parze z urodą. Teraz trafiłem praktycznie na ideał. Nie tylko piękna, a również bardzo inteligentna i wartościowa. Niby jej wykształcenie nie jest istotne, bo po sposobie bycia nie ma kompletnie różnicy między nią, a moimi kolegami po studiach. A w przypadku pracy samo średnie również nic nie daje, bo nie ma się określonego zawodu i w przypadku kobiet najczęściej ląduje się na kasie w hipermarkecie co również mogłaby zrobić teraz, lecz mimo wszystko ciągle gdzieś mam z tyłu głowy właśnie to co napisałeś  Czyli Ty byś nie wszedł w taki związek?
    • Pasowałby Wam taki układ?
      Gdyby Wasza partnerka/żona chciała zrezygnować z pracy i zostać Panią domu, co za tym idzie realizować się tylko na tym polu zakładając, że dawałoby to jej satysfakcję i byłaby szczęśliwa, a jednocześnie rozwijałaby swoje pasje i zajmowała się rodziną, zgodzilibyście się, pasowałby Wam taki układ? 

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84139
    • Najwięcej online
      833

Najnowszy użytkownik
    damianiik

• Tematów
      57838