Claudynka

Sukienki, dodatki i fryzury na studniówkę/półmetek/wesele.

213 postów w tym temacie

Jako, że nadchodzi czas półmetków i studniówek, tak więc roi się tematów odnośnie sukienek i dodatków na powyżej wymienione imprezy. Coby uniknąć bałaganu w dziale oraz, żeby co drugi temat nie był zatytuowany "sukienka na studniówkę" itepe, postanowiłam założyć temat zbiorczy.

Od tego momentu o propozycje sukienek, dodatków i fryzur na studniówki i półmetki pytamy w tym temacie.

Tutaj również udzielamy rad, odpowiadamy na pytania, wklejamy zdjęcia - pomagamy na wszelkie sposoby.

Każdy kolejny założony temat odnośnie sukienek będzie lądował w koszu.

Przy zwróceniu się o pomoc, proszę o odpowiedź na kilka pomocnych pytań:

- na jaką okazję?

- jaka długość sukienki?

- jaki kolor Cię interesuje?

- jakie dodatki? (rodzaj, kolor, który bierzesz pod uwagę, itepe)

- jaka jest granica cenowa?

- jaka to ma być fryzura (jeśli zwracasz się z zapytaniem o fryzurę): włosy upięte, rozpuszczone, podkręcone, wyprostowane - dodatkowe informacje (jeśli takie chcesz zawrzeć)

Pytania mają pomóc userom w doradzeniu/wyszukaniu odpowiedniej dla Ciebie kreacji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się pytałam o sukienkę granatową co mnie obchodza jakies fryzury itd.. wg mnie głupo że wszystko laduje do jednego worka.

No i pewnie mój wątek skasujecie.. trudno.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej! Za miesiąc idę na półmetek. Przesyłam wam zdjęcie mojej sukienki. Prosze o rady jakie dodatki do tej sukienki mam wziąśc (chodzi mi o torebkę, makijaż, biżuterię i buty.. :)) a i o fryzurkę, jaką byście sobie zrobiły? Włosy mam troche za ramiona z grzywka na bok. Z góry dziękuje za pomoc:):)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49d ... 8e58b.html

Sukienka jest granatowa, badzo ciemna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pilotek159, mała czarna.. hmm no to najprościej ubrać to tego czarne szpilki, czarna (np z dodatkiem srebra) kopertówka, biżuteria oczywiście srebrna z lekko połyskującymi kamieniami/kamyczkami/brylancikami, makijaż nie za mocny chyba że lubisz jakiś mocniejszy to proszę bardzo:)

A co do włosów.. Skoro masz lekko za ramiona to możesz je wyprostować, albo spiąć w ładnego koka, ewentualnie lekko pokręcić, ale to skróci włosy, więc lepiej nie :)

Wybór jest na prawdę duży :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pilotek159, fajny kapeć na zdjęciu :mrgreen: masz 20 lat i idziesz na półmetek? :mrgreen:

Sukienka jest tak prosta i nieskomplikowana, że nawet nie wiem o co tu pytać. Delikatna srebrna biżuteria, czarne niezbyt masywne szpilki i strój gotowy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no troche się latek dodało :mrgreen:

A kapcia nawet nie zauważyłam :razz: dopiero teraz :D

I własnie dzisiaj kupiłam sobie srebrną biżuterię z delikatnym brylancikiem:) i proste czarne szpilki. Wygląda świetnie:).

Dziękuje za rady :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sukienka jest tak prosta i nieskomplikowana, że nawet nie wiem o co tu pytać. Delikatna srebrna biżuteria, czarne niezbyt masywne szpilki i strój gotowy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam pewien fason sukienki, może nie koniecznie na komers, który mi się niedługo szykuje, ale jeżeli ją zdobędę, to ją na pewno włożę. Tak więc, poszukuję sukienki, jak nie identycznej, to bardzo podobnej do takiej, jaką miała selena gomez w swoim teledysku a year without rain, jeżeli zrzuty nie będą mówiły wszystkiego:

54d3d42300102ddb4c8360d2

selena-gomez-a-year-without-rain-promo-500x604.jpg

A-Year-without-Rain-Music-Video-stills-HQs-selena-gomez-15255458-394-400.jpg

selena-gomez-a-year-without-rain-05.jpg

czy wiecie gdzie podobną można kupić? i żeby nie miała jakiejś astronomicznej kwoty. :mrgreen:

..najbardziej podoba mi sie, jak wieje na nią wiatr.. <3 wydaje sie taka lekka, jakby uszyto ją z piórek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj może w MonAmore? W zeszłym roku w tym sklepie widziałam takiego typu sukienke (nie identyczną, ale z tego samego materiału, gługa, odcinana pod biustem).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że w okresie letnim szybciej można by było znaleźć taką sukienkę. W Orsay widziałam podobno sukienki w tym sezonie letnim. Teraz szukałabym jej w sklepach typowo sukienkowych. Czasem firmowe a czasem po prostu można znaleźć takie sklepy gdzieś przy ulicach bez konkretnej firmy.

Choć mi taka suknia przypomina suknię ślubną. Tylko w innym kolorze.

Poszukaj sobie może na stronie polyvore.com - tam masz mnóstwo sukienek i podawane są firmy oraz ceny, znalazłam np. coś takiego ale ceny powalają:

http://www.bergdorfgoodman.com/store/ca ... ownJasonWu

http://www.net-a-porter.com/product/102 ... 9KrDNxyYwQ

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, znacie jakiś sklep, gdzie może być teraz taka sukienka? (ta pierwsza, pod tytułem dziewczęco: http://dziewczyny-pomagaja.blog.onet.pl ... 15307310,n ) Tylko najlepiej, zeby miała inną tą górę - bez takiego .. dekoltu? Z góry dziekuję za link Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moje pytanie odnośnie sukienek na studniówkę.

Nie byłam jeszcze na żadnej, swojej własnej też w tym roku nie mam, i stąd być może moje pytanie. Na różnych portalach internetowych proponuje się głównie kolory czarny, granatowy, generalnie ciemne.

Ale jak jest naprawdę, czy rzeczywiście większość dziewczyn zakłada ciemną suknie czy suknia/sukienka w kolorze czerwonym to za duża ekstrawagancja?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak jest naprawdę, czy rzeczywiście większość dziewczyn zakłada ciemną suknie czy suknia/sukienka w kolorze czerwonym to za duża ekstrawagancja?

Wydaje mi się, że kiedyś czarna sukienka była regułą, ale teraz to się zmieniło. Myślę, że spokojnie możesz sobie pozwolić na czerwoną, nikt nie będzie miał Ci tego za złe. Ważne, ze Ci się podoba. ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

September, czerwona jak najbardziej może być. Teraz praktycznie każdy kolor może być, widziałam żółte, kremowe i zielone sukienki:) Czasem tylko szkoły mają jakiś odgórny nakaz zakładania np. czarnej spódnicy i białej bluzki. Dowiedz się od partnera jak ubierają się koleżanki z klasy i czy nie ma jakiegoś nakazu jak wyżej podałam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

September - mam studniówkę w tym roku i z tego co wiem od koleżanek, to różnorodność w kolorach sukienek będzie dość spora - pojawią się czerwone, niebieskie, zielone, szare, czarne, żółte, fioletowe :wink:

W tamtym roku w mojej szkole też dziewczyny były bardzo różnie ubrane ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

totylkoja1212, w sumie to nudna. Może się czepiam, ale ja nie lubię banałów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

totylkoja1212, o kurde, tyle pieniędzy za takie coś... :?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pasować pasuje, ale nie rzucisz się tą sukienką w oczy. Jest ona najzwyczajniej w świecie

nudna
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama bym jej nie założyła. Jednak nie uważam, że jest jakoś nadzwyczaj brzydka, powinnaś po prostu dobrać do niej kilka fajnych wyróżniających się dodatków i będzie okej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
o kurde, tyle pieniędzy za takie coś...

Fakt, przepłacone.

Mnie się ona średnio podoba ale na studniówkę się nadaje:) Tylko odpowiednie dodatki, buty i jest ok:) Musisz dodać jej blasku:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dd722d14002bbee04d2b4563

To moja sukienka. Jakie dodatki? Na szyję delikatny srebrny łańcuszek z sekretnikiem. Kolczyki w podobnym klimacie czy coś delikatnego? Mogę poszaleć z bransoletkami?

Proszę o radę, bo nie mam wyczucia jeśli chodzi o kwestię mody.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pieceofeternity, sukienka jest wiązana na szyi, dlatego ja bym zrezygnowała z naszyjników. kolczyki+naszyjnik+grube ramiączka schodzące się na szyję, to będzie za bardzo przesadzone przy twarzy. wydaje mi się, że lepiej byłoby jakbyś założyła kolczyki+bransoletka.

ale sukienka ogólnie mi się niestety nie podoba, wydaje się taka hmm smutna i posępna..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście bardziej lubię proste sukienki - bez falbanek itp. Ta którą pokazała Pieceofeternity jest ładna, ale nie wiem, czy na żywo... "na kimś" również tak fajnie by się prezentowała...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pieceofeternity, jest kozacka <3

z tego co widze to już ma przyszyty naszyjnik plus wiązanie, czyli na szyję już nic nie musisz dodawać, wszelkie łańcuszki czy obróżki nie będą fajne, bo będa wyglądać ciężko, nawet te najdelikatniejsze.

Kolczyki możesz praktycznie ubrać każde, jakie zechcesz, masz krótkie włosy, więc pewnie je jeszcze upniesz, a nawet jeśli nie, to dłuższe/większe kolczyki będa fajne, czy srebrne, czy czarne/fioletowe będą dobre.

Z bransoletkami też możesz poszaleć, może rękawiczki, ale bransoletek nie dawałabym srebrnych, ale raczej jakaś skóra/drewno, coby zachować klimat, ale nie przesadzić.

I jakie buty zakładasz?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.