• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

malgoska

Konkursy w sieci

Recommended Posts

Bierzecie udział w konkursach internetowych? ja czasem tak, ostatnio wygrałam książkę GONE :D a swoją drogą, zabawa przednia i szanse wygrania napewno większa niż w totka :D

mam propozycję, aby w tym wątku wymieniać się linkami i wspierać swoje działania konkursowe? co Wy na to?

Prawo do wypowiadania sie w tym temacie maja tylko i wyłacznie uzytkownicy, ktorych liczba postow przekracza liczbę 30. //Bish

ja mam link w stopce, jeśli ktoś chciałby mi pomóc ;)

sprawa jest dla mnie dość ważna, bo chodzi tu nie tylko o wygraną, ale też o remont szkoły, ale żeby go przeprowadzić to trzeba zebrać 20 000 użytkowników, na dzień dzisiejszy sporo brakuje, a szkoda będzie jeśli się nie uda :( W każdym razie każdy głos i każda rejestracja są mile widziane :)

Z góry dziękuję :)

dziękuję bardzo :)

chociaż mówiąc szczerze najbardziej się tu liczy rejestracja (chociaż głosy oczywiście też są mile widziane :wink: ), bo bardzo wiele osób jeszcze brakuje i obawiam się, że cała akcja może się nie udać :(

jeśli się zarejestrujecie to będę na Was głosować, mam nadzieję, ze to nie zostanie uznane za spam ;)

a tak w ogóle to do wygrania mają aż 110 nagród, więc żeby się załapać, na prawdę nie trzeba wielkich poświeceń ;)

To ja też podrzucę jeden konkurs. Dla osób, które mają konto na naszej klasie i lubią jeździć na nartach. Trzeba tylko dołączyć do znajomych tego profilu http://nk.pl/#profile/35543395 (czyli wysłać zaproszenie) i poprosić swoich znajomych żeby też wysłali. Więcej info jest na stronie.

To jeśli już odsyłamy do portali społecznościowych to użytkownicy Facebooka może będą zainteresowani. Na profilu Gagabox pojawia się co tydzień pytanie konkursowe dotyczące jakiejś stacji radiowej. Dwie najszybsze osoby wygrywają. Pierwsza gadżet do telefonu a druga pół roku subskrypcji. http://www.facebook.com/gagabox

mam nadzieję, ze to nie zostanie uznane za spam

Jakby nie patrzeć to jest wlasnie spam. Twoj podpis to tez spam. Ale na razie to zostawie i zobacze jak sie rozwinie ;)

no może trochę jest, ale nie chciałabym zostać tak odebrana, bo akcja jest na prawdę fajna, nie tylko zwykły konkurs ;)

a jeszcze ostatnio pojawiła się informacja, że w następnej edycji konkursu remontowana będzie szkoła z rejonu, z którego będzie najwięcej osób wspierających aktualną akcję, warto więc podać kod pocztowy, miejscowość i wciągnąć do akcji sąsiadów, to może trafi na jakąś szkołę z Waszego miasta ;)

Wygrałem raz w konkursie na mikroblogu Blip.pl. Wygrałem bilety na mecz Polska - Kamerun, mecz był chyba w Gdyni/Gdańsku . Normalnie jeden bilecik kosztował chyba ok 200 złotych, ale pewności nie mam.

Proszę, zakończcie ten linkowo-konkursowy spam :|

Ja podsyłam linka do konkursu facebookowego, w którym można wygrać markowe perfumy http://www.facebook.com/pages/perfume4y ... 52?sk=wall

Wystarczy, że macie tam konto i znacie nowinki ze świata perfum i gwiazd.

Dodano 16 Mar 2011, 14:10:06:

Właśnie nie dawno pierwszy raz w życiu wygrałam coś w konkursie, dlatego postanowiłam zacząć brać w nich udział bo to nic nie kosztuje a można coś zyskać:)Więc zachęcam wszystkich!

Śmieszny konkurs z fajnymi nagrodami jest na pawelek.pl. W reklamie batonika Pawełek trzeba wybrać zakończenie i uzasdanić. Fajne to jest, bo reklama dowcipna i nagrody atrakcyjne (bony do empiku i netbooki).

w konkursie pawełka typuję zakończenie nr1. ciekawe, czy jak już wygra, to wejdzie do emisji w tv:]

W Konkursie Tic Tac trwa właśnie trzeci etap więc jest ostatnia szansa na Seszele.

bierze ktoś z Was udział w tym konkursie? na facebooku widać, że wiele osób miało szczęście.

Widzę że konkursy w sieci sprowadzają się coraz częściej do FB :P

Chyba większość grasuje na FB, już tam aż tłoczno się robi. ;) Ale nie wszystkie np. ten o konserwantach, nie jest na fb. Ewentualnie filmik ze swoim udziałem można dać na swój profil i tylko tyle. A ciekawa jestem skąd pomysł i powiązanie estetyki z brazylijskiego serialu z promocją zdrowego odżywiania?

Aaa, widziałam ten konkurs. "Brazylijskość" tego filmiku aż tak mi nie przeszkadza, jest nawet zabawny. :D

Zresztą uważam, że w tym przypadku "cel uświęca środki" - może ludzie zaczną bardziej zwracać uwagę na te wszystkie konserwanty. A na fejsbuku nawet konta nie mam więc mnie te wszystkie konkursy omijają. Może i dobrze...

O rany. Skończyła się moja ulubiona gierka internetowa i teraz nie wiem co ze sobą zrobić ;( Polecicie mi coś? Wiecie jakieś nagrody i takie bajery, tralalala ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • yiliyane
      Ciągły obserwator
      Zastanawiam się czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Z jednej strony można odnieść wrażenie, że przeszkadza Ci jego wgapianie się w Ciebie i że chciałabyś, żeby zwyczajnie zajął się sobą i dał Ci spokój, a z drugiej strony chcesz zaproponować mu spotkanie... Najpierw zastanów się czego konkretnie byś chciała. Czy żeby, kolokwialnie mówiąc, odczepił się od Ciebie, czy żeby zamiast wpatrywać się w Ciebie jak w sroka w gnat, zaprosił Cię na randkę. Bez tej decyzji nie można wiele Ci doradzić.
    • Kerosine
      Ciągły obserwator
      Ewentualnie po prostu przywiązuje dużą wagę do swojej anonimowości i nie jest zbyt dobry w nawiązywaniu znajomości [tudzież skrajnie selektywny]. Nie zawsze aż tak daleko idące / negatywne wnioski znajdują pokrycie w rzeczywistości. W mojej absolutnie niefachowej i opartej tak naprawdę jedynie na kilku zdaniach ocenie - gość ewidentnie jest Tobą zainteresowany, ale ma zarazem potężne braki na polu kompetencji społecznych. Dlaczego konkretnie ciężko się z nim rozmawia? Co jesteś w stanie pow
    • Nieznajoma940801
      Ciągły obserwator
      Witam. Mam problem z facetem z pracy. Ciągle mnie obserwuje z daleka patrzy się na mnie notorycznie jak idę jak mówię jak coś robię jak siedzę. A z drugiej strony kiedy jestem blisko udaje że mnie olewa nie widzi nie zwraca uwagi. Czasami się uśmiechnie jak przejdzie obok mnie. Ogólnie ciągle czuję jego wzrok na sobie czuje się obserwowana no i staje się to dość męczące, wkurzające. Ogólnie jako facet podoba mi się ale ciężko się z nim rozmawia. W pracy też nie mam jak za bardzo podejsc i zapyta
    • Martusiaaaaaa92
      ostry seks
      Raz w życiu spróbowałam ostry anal bez lubrykantu i facefuck. Było okropnie, nigdy więcej.
    • Kerosine
      Wigilia w towarzystwie samotnej osoby
      Trudny temat, z którym jednak miałam w zeszłym roku styczność - gościliśmy u siebie byłą koleżankę mojej mamy z kursu, na który obie swego czasu uczęszczały i która jak się później okazało mieszka niedaleko nas. Nie było źle [przynajmniej tak mi się wydaje...], wieczór z całą pewnością uratował jednak fakt, iż jest ona w pierwszej kolejności znajomą mojej rodzicielki oraz reprezentantką pokolenia mimo wszystko starszego niż moje - mogła zatem bez problemu znaleźć wspólne tematy do rozmowy z pozo