• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • yiliyane
      Przeprowadzka w klasie maturalnej
      Gdzie w tej chwili mieszka Twój brat? Z Twojej wypowiedzi wynika, że brat już się wyprowadził od dziadków, nie moglibyście zatem zamieszkać razem? Tzn. co konkretnie robią? To jest dość istotne, żeby móc zrozumieć jak poważny jest problem i jak można mu zaradzić. Gdzie jest ten pokój? W domu dziadków czy w domu Twojego taty za granicą? Dlaczego mama nie wzięła Cię ze sobą, wiedząc jaka jest sytuacja w domu dziadków? Podobny zarzut idzie również w stronę Twojego taty. Rozumie
    • adam303
      Jak chronić oczy
      Tylko spadła temperatura, skrobałem auto i mi naczynka w oku popękały :/
    • adam303
      Oczyszczanie jelita grubego - jaki zabieg wybrać?
      Wydaje mi się, że hydrokolonoterapia jest lepsza, ponieważ pozwala oczyścić jelito grube na całej długości, niestety lewatywa jest bardziej ograniczona.
    • Kerosine
      Gatunki fantasy
      Low, high i dark fantasy moimi zdecydowanymi faworytami  Ze space fantasy podobnie jak autor tematu chyba nigdy [?] nie miałam większej styczności, urban fantasy natomiast kojarzy mi się z masowo wypuszczanymi na rynek wskutek aktualnej mody prostymi książeczkami o banalnej i przewidywalnej fabule przeznaczonymi dla młodego i jeszcze nie do końca wyrobionego czytelnika, do których zresztą często o wiele bardziej pasowałoby określenie fantasy romance. Na temat heroic fantasy mam w zasadzie podobn
    • Avocados
      Przeprowadzka w klasie maturalnej
      Witam, chciałabym się doradzić mimo że wiem jak zdania mogą być podzielone i namieszać mi w głowie ale chciałabym to z siebie wyrzucić Moim problemem jest dom rodzinny w którym „mieszkam”, zacznijmy od tego że w mojej rodzinie problemy są już od paru lat, tata mieszka za granicą po rozwodzie z mamą, ja mieszkałam z mamą u dziadków oraz bratem, brat skończył szkole i pracuje, ja chodzę do liceum mundurowego, mama aktualnie mieszka ze swoim partnerem a ja zostałam sama z dziadkami, nie ważne