• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • mw2
    • Shady-Lane90
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • yiliyane
      Powtarzająca się potrawa.
      Jeżeli mam na coś fazę, to potrafię przez wiele miesięcy jeść nawet codziennie dokładnie to samo. To nie jest z góry narzucone, nie jest to żadna tradycja rodzinna (np. co niedzielę odświętne danie), to zwykła fanaberia mojego podniebienia  Teraz na przykład codziennie na śniadanie jem zapiekankę. Niebawem pewnie mi to przejdzie i będę jadła co innego - też w kółko. Jeżeli chodzi o obiady, to tu rządzi mama, więc nie jem ciągle tego samego, aczkolwiek raz zdarzyło mi się przez pięć dni w tygodni
    • yiliyane
      Propozycja na śniadanie... :))
      W ostatnich latach na śniadanie zwykle jadałam którąś z poniższych potraw: kanapka: z szynką i serem, z sałatą i łososiem zapiekanka z szynką, serem i ketchupem na mleku: musli, chrupki czekoladowe sałatka: po grecku z serem feta, z białym serem i owocami owocowy serek lub jogurt
    • yiliyane
      Ulubiona woda mineralna :>
      Zazwyczaj piję Cisowiankę, aczkolwiek nie odczuwam wielkiej różnicy, jeśli napiję się innej wody. Co innego, kiedy się wyjedzie za granicę. Zagraniczne wody inaczej smakują i zwykle mi zupełnie nie podchodzą.
    • yiliyane
      Wasze posiłki ;D
      Śniadanie jem między 7:00 a 14:00, w zależności od tego o której muszę - lub przeciwnie - nie muszę wstać  Obiad - między 13:00 a 19:00. To zależy o której wrócę do domu (jeżeli wychodzę), o której będę głodna, na którą mama zrobi jedzenie itp. Kolacji zazwyczaj nie jadam. Jadłospis zależy od nastroju, zwykle na śniadania jem codziennie to samo aż mi się znudzi i wówczas wybieram coś innego - i wtedy też jem to aż do "porzygu", brzydko mówiąc  Obiady są bardziej zróżnicowane, bo to nie ja decydu
    • Kalafior_Grozy
      Najgorszy zawód świata.
      Według mnie policjant. Nawet bazując na tym, jakie interwencje przeprowadzają policjanci w moim ok 70-tyś. mieście, bo powiedzmy że strzelanin nawet na skalę kraju mamy niewiele bądź wcale (chyba, że grupa realizacyjna zatrzymuje jakichś mafiozów). No ale interwencje domowe, użeranie się z żulami, zapuszczanie się w mroczne rejony miasta (choć nie we wszystkie) i jak by nie było ciągłe narażanie się na utratę zdrowia lub życia za dość kiepskie pieniądze to nie jest coś, czego osobiście chciałbym