Paula_

Jaki program do ściągania filmów??

76 postów w tym temacie

Mam nową wersję Bearshara,ale nie da się ściągać filmów. :x Więc prosze o jakąś pomoc,napiszcie jaki program jest najlepszy (tylko nie emule) i darmowy do ściągnięcia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Echhh,no właśnie przekonałam się że jest do kitu,bo nie da się ściągnąć filmów;| a nie ma czegoś dobrego i innego niż bearshare i emule ?;>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oooo dziękuje ;)

Sama szukałam , ale bez większego skutku ;|

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmiejcie się, ale ja korzystam z BitCometa i nie narzekam. Oczywiście +torrenty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czemu mieli by się śmiać,bo nie za bardzo rozumiem...?!Co to za program?Mogła bym się coś wiecej dowiedzieć ?!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha,to muszę poszukać ;) bo już mnie to denerwuje jak nie mam żadnego programu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja ci proponuje szukać na forach z linkami do np. Rapid share.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
>http://www.pobieralnia.pl/plik-334-limewire.html

limewire dziala w tej samej sieci co bearshare ;) wiec jeden czort to jest ;) mozna pobawic sie w programie DC++ ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote]imewire dziala w tej samej sieci co bearshare Wink wiec jeden czort to jest Wink mozna pobawic sie w programie DC++ Wink

[/fquote]

Nie wiedziałem, mój błąd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ahaa , o już jakieś większe podpowiedzi ;D thx , będe szukać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rapidshare.com jest dobre ale jego minus to to ze nie można niczego ściągnąć jeśli ci ktos linku nie poda ;) A ja słyszałem ze niby BearShare upadł :?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

echh,ale zawsze musi podawać link ? Echh,nie słyszałam ,ale coś nie za bardzo sie sprawuje

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobom zainteresowanym przesłałem na PW stronę z linkami do filmów z serwerów np. rapidshare. Jeżeli ktoś ma neostradę lub zmienne ip to film można zdobyć wciągu godziny. Jeżeli ktoś chce także linki dajcie znać na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja używam BitTorrent możesz go znaleźć w google. Jak juz go sobie zainstalujesz, to wtedy w google wpisujesz hasło "wyszukiwarka torrentów" i wyskakują ci stronki z torrentami. Tam wybierasz sobie jakiś, na który nie trzeba się logować i ściągasz torrenta. Otwierasz go w BitTorrent i pozostaje tylko czekanie na film. A ściągą się dość szybko, zależy ilu użytkowników go udostępnia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko i wyłącznie torrent+ prywatne trackery.

Filmy wychodzą po 30 minut po tym jak zostana wypuszczone do sklepów ;P bo kinówek nie sciagam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam nową wersję Bearshara,ale nie da się ściągać filmów. :x Więc prosze o jakąś pomoc,napiszcie jaki program jest najlepszy (tylko nie emule) i darmowy do ściągnięcia.

No dobra mowa jest o p2p a ja poradze p2m naprawde sporo lepsze transfery przy necie 1mb film jest na dysku w 30 minut

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz