moniczka86

podniecajace teksty

8 postów w tym temacie

Chciałabym podniec chłopaka ale nie wiem jak mam to zrobic.Macie moze jakies sprawdzone teksty ktore działaja?? Jestem troche niesmiała i mam z tym problem.Dziekuje za pomoc i pozdrawiam :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Obiad na stole!"

"Mecz o 20stej, piwo już się chłodzi." ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Obiad na stole!"

"Mecz o 20stej, piwo już się chłodzi." ;)

Jakbym miał kobietę, która mówiłaby mi takie coś to kochałbym ją całym sercem. Jeszcze lepiej jak przez cały mecz drapałaby mnie po plecach i się nie odzywała :mrgreen:

topic- podnieć go czynami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weezy,

Ahh wy mężczyźni - tak łatwo was zadowolić, że aż dziwię się osobie, która założyła temat ;d

Co do tematu:

Nie ma sprawdzonych tekstów na "złowienie" faceta, na każdego działa coś innego, każdy ma inny ideał kobiety.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

samymi tekstami moze byc ciezko i nudno, niestety kazdy jest inny i na kazdego dziala cos innego wiec sama musisz zauwazyc co dziala na niego

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Co aktualnie porabiacie?
      Plusem przeziębionego gardła jest to, że mogę śpiewać Ninę Simone w niskich rejestrach i mieć naturalną chrypę. Więc śpiewam.
    • Najpopularniejsze texty damsko-męskie
      "fajny z ciebie facet, na pewno znajdziesz kogoś wartościowego"
    • Co Was najbardziej motywuje w pracy?
      Tak naprawdę motywujące są [mogą być] wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy - choć oczywiście w różnym stopniu. Wiele zależy też od specyfiki firmy/profesji oraz potrzeb i oczekiwań konkretnych ludzi. Aspekt finansowy [wynagrodzenie, premie, dodatki] jest tak oczywisty, że w sumie nie ma co się nad nim rozwodzić - w przedsiębiorstwie musi dziać się naprawdę źle jeśli nawet bardzo dobre warunki płacy nie są w stanie sprawić, że ludzie chcą w nim pracować. Pieniądze są tym czynnikiem, który raczej zawsze będzie motywować. Na drugim miejscu postawiłabym wszelkie sposoby motywacji związane z potrzebą realizowania swoich ambicji czy po prostu ogólnie z docenieniem czyichś wysiłków od strony psychologicznej. Możliwość awansu, budowania swojej ścieżki kariery lub - tam gdzie ich nie ma - choćby tylko poprzez banalne chwalenie dawanie do zrozumienia, że dobrze wykonuje się swoją pracę [zamiast podejścia "To źle, tamto niedobrze, znowu nie zrobiliście normy"  ]. Miła atmosfera i praca wśród ludzi, z którymi ma się ochotę spędzać czas również po wyjściu za bramę zakładu to bez wątpienia przyjemne rzeczy, jednak kryje się też w nich pewne niebezpieczeństwo - przesadnie zażyłe stosunki między pracownikami są często odwrotnie proporcjonalne do efektywności ich pracy. Rzeczy typu szkolenia, wyjazdy służbowe czy wyjścia/imprezy integracyjne [zwłaszcza wyjścia/imprezy integracyjne] dla mnie osobiście miałyby mniejsze znaczenie.
    • Obrzydliwie niesmaczne filmy.
      No  Dlatego wyłączyłam w połowie, bo poczułam się obrzydzona i oburzona
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84383
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    pawel gay

• Tematów
      57885