hanako60

Jaki jest wasz codzienny makijaż ?

Recommended Posts

Tylko tusz. Nie przywiązuje do niego jakiejś ogromnej wagi, że jak się nie pomaluję to nie wyjdę, ale sam tusz bardzo mało czasu zajmuje, więc nie ma problemu. (;

Codzienny makijaż - tusz !

Wystarczy mi tylko tyle. Nie potrzebuje żadnych innych kosmetyków do malowania. No i mój ulubiony kosmetyk.

A kiedy mam gdzieś wyjść to już coś więcej ;)

jeśli spędzam dzień w domu - bez makijażu.

Jeśli jest to dzień spędzony w pracy/ na uczelni - podkład, tusz i kredka.

Wydawało mi się, że był już taki temat, ale skoro nie znalazłam, to może coś mi się zdawało...

Podkład, eyeliner/kredka, tusz

masło kakaowe Ziai, od którego się uzależniłam i traktuję je jako część makijażu, gdyż wcieram odrobinę w rzęsy, prócz smarowania całej twarzy.

Koniecznie tusz do rzęs, kredka do oczu, cień do powiek ostatnio rzadziej, rano nie mam czasu na dokładny i mocniejszy makijaż. Czasem podkład.

Moim codziennym makijażem jest brak makijażu :mrgreen:

No czasami pomaluje troszkę oczy kredką i tuszem, ale zazwyczaj rano nie mam czasu i nie chce mi się malować ;)

Jak nigdzie się nie wybieram, raczej się nie maluję, chyba, że mi się zajebiście nudzi.

Ale jak gdzieś wychodzę, nie obejdzie się bez pudru, moich pandzich oczu i tony tuszu na rzęsach.

puder i tusz. chyba ze jakieś większe wyjście to czasem jakieś cienie.

a jak siedze w domu to prezwaznie sie nie maluje ;p nie chce mi sie.

Przed każdym wyjściem nakładam podkład, a na to puder, co bym się za bardzo nie świeciła. Dodatkowo mocno podkreślam oczy. Każdorazowo używam kredki do oczu, tuszu do rzęs i cienia do powiek. Usta podkreślam rzadziej.

gdy siedzę w domu: nie maluję się

gdy wychodzę gdzieś typu szoping, zajęcia: tusz, kredka czarna albo brązowa (rzadko podkład)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • KwaśnikPodchalański
      Błędy ortograficzne a seks
      Hej, ostatnio mi dziewczyna z podchala powiedziała, że a w sumie to wam nie powiem hehe ale było to erityczne. A wy? Też macie / robicie? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam  
    • Ania2705
      Nietypowe zerwanie
      Potrzebuję pomocy  Byłam z chłopakiem w związku ponad 2 lata a niedawno mi się oświadczył. Nasz związek był piękny taka prawdziwa miłość. Jednak od dłuższego czasu była średnia sytuacja z jego mamą - ona lubiła sobie wypić miała wieczne pretensje do mnie i do niego. Od jakiegoś czasu wzrosło to do takiego poziomu że przez nią ciągle się kłóciliśmy bo ona twierdziła że przyjeżdżam do nich jak do hotelu i nic nie robię a tak naprawdę robiłam wszystko w tym domu sprzątanie gotowanie itp. Od 3
    • Kerosine
      Hity i Kity Kosmetyczne
      Po raz pierwszy użyłam dzisiaj zamiast tradycyjnego żelu pod prysznic czy olejku myjącego i jestem zachwycona <3 Świetna rzecz szczególnie na turbo-prysznic; będę polować na podobny produkt o zapachu lawendy / róży lub specjalnie dedykowany potrzebom suchej skóry [już widzę, że Dove może mnie ucieszyć swoimi musami z olejkiem różanym i olejem arganowym].
    • Kerosine
      Cytat na dzień dzisiejszy
      Ci, którym wydaje się, że mnie znają mają rację. Wydaje się im.
    • Kerosine
      Z czym Ci się kojarzy ten nick?
      Z niczym szczególnym, gdybym nie wiedziała, że to swoisty akronim znaczący "drugie konto MysteriousWater" byłby dla mnie przypadkową zbitką dwóch liter i cyfry.