Sebo

Muzyka Elektroniczna ogólnie :)

71 postów w tym temacie

Ciężko jednak chyba to wszystko zapamiętać
I nie ma najmniejszego sensu bo schematy się zmieniają… wystarczy póścić jakiś kawałek uważany np. pięć lat temu za najlepiej obrazujący Trance i to samo zrobić z kawałkiem z czasów obecnych. Zresztą ten „przewodnik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czasami lubie posłuchac Techno :) Wole jednak zdecydowanie Rock :D

Dokładnie a jak mi jakaś piosenka się spodoba to najczęściej nie znam tytułu bo tylko kawałek usłyszałam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oj jaki stary ten posty ;] i jak się zmienił mój gusty muzyczny ;)

po 1 żaden z tych utworów to nie techno ;) temat źle nazwałem

po 2 część wykonawców których wymieniłem i ich słyszę wzbudza u mnie reakcje wymiotne xD typu C-Bool, rocco, ziggi x itd. itp. ;p

ogólnie faktem jest, że większość ludzi nie ma pojęcia co to Techno, co to Trance itd. itp. no ale cóż tak już jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DJ Tiesto, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk

to jest TRANCE.

John Marks

dla mnie to juz dance ;]

lubiles

Rocco
Ziggi X - This Rox

nie lubisz

rocco, ziggi x

Widze ze sie zmienil gust muzyczny. W moich oczach to dobrze. :) tak 3maj;]

ale cóż tak już jest

taki ton a sam kiedys nie wiedziales co to jest TECHNO - to sie nazywa hipokryzja ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

co jest to co nie musisz mi wymieniać, bo dobrze o tym wiem ;)

wiedziałem co to jest techno, a temat po prostu tak napisałem co było błędem ;]

co do gustu to zawsze rządził Trance, a po prostu do tego dochodził jakieś dziwne kawałki których w tej chwili nie słucham :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawczasu napiszę, że nie znam się na wszystkich techno gałęziach.

To, co lubię, a pod techno mi podchodzi:

Lucca - 'Body dance'.

Cumfiesta - 'Sexy guy'.

Tune brothers - 'Dirty nasty'.

Wideboys - 'Daddy O'.

1 + 1 'Of the wall'.

Cylsound - 'Get drill & work'.

Daft punk - 'Technologic'.

Długo by wymieniać. (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Siema Fajne techno to Qlimax :D

Po pierwsze Qlimax, to nie muzyka.

Po drugie Qlimax, to impreza na której jest grana MUZYKA Hardstyle.

Idiota ... :crazy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie słucham techno,acz kiedyś zahaczyłam o rejony Future Breeze, Faitless wczesnego. Potrzebne mi kilka tytułów z początku 200 roku i może wcześniej, gdyż usiłuję odszukać jeden kawałek, dwóch dj, którego tytuł wypadł mi z głowy totalnie. Jeśli ktoś również słucha/ał tego, niech zostawi mi kilka składów Dj. Proszę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tiesto, Sash, Blank & Jones, ATB, Darude

możesz coś bliżej opisać te utwory itd. bo nazwami DJ to mogę Cię zasypać i raczej Ci nie pomogę tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybym potrafiła opisać, śmiało mogę porównać to do Scootera w wersji trance. Z wyżej wymienionych 100% nie. Chyba, że pomógłbyś mi znaleźć ranking dj'ów z okresu końcówki lat 90 do 2001'ego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja preferuje ruskich i hiszpanie jeżeli chodzi o muzyke elektroniczna.

Do ulubionych gatunków zaliczę:

Dancecore (Rob Mayth, Project One, East Clubbers [tylko to stare], i inne takie tam)

Klubb - tzw. 'rurka' i wszystkie jej odmiany - nazywana przez ruskich "Pumping House" - DJ Piju, DJ Pok, DJ Blackman, DJ Vrungel, DJ Solovey, DJ LoLo i XS Project :faja:

Pojedyncze utwory trancowe, eurodancowe mi podchodza :wink: Sam dance to ATB mi odpowiada (niektore utwory to chyba dance?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ale ten temat jest o TECHNO
tak ale wątpię żeby chodziło jej o typowych wykonawców Techno, zresztą Trance to pochodna Techno, a jak już gdzieś pisałem nie rozbijam tematów na Techno, Trance, Acid Trance itd. itp. bo i tak większość osób ich nie rozróżnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nazwijcie ten temat "elektorniczna ogólnie". Albo rypki, albo pipki. Przykro mi. A trance pochodną o techno nie jest. Nie wierzysz? prosty dowód bez dogłębnej analizy. http://1408.pl/ wideo z 2008 roku. Masz trance, zaraz techno. Jedyne podobieństwo to BPM, ale to za mało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli chodzi o muzykę elektroniczną to justice, daft punk, crystal castles, pnau, royksopp no i new rave czyli hadouken! i klaxons.

ale nie, nie bawię się w techno, trance, house itd. nie rusza mnie kompletnie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz